Slax 7.0 - новий реліз цікавого Linux-дистрибутиву після трирічної перерви

Slax 7.0 - новий реліз цікавого Linux-дистрибутиву після трирічної перервиКоманда розробників, що стоїть за дистрибутивом Linux-Slax, після трирічного мовчання оголосила про випуск нової версії свого продукту під назвою Slax 7.0 «Green Horn» (новачок, «салага»). Дистрибутив Slax 7.0 пропонує користувачам сучасну, переносну (підтримується завантаження зі змінних накопичувачів), компактну і швидкодіючу робочу систему. Як і в попередніх версіях, Slax 7.0 вигідно відрізняється від багатьох інших дистрибутивів видатним дизайном оформлення і модульною конструкцією. Реліз Slax 7.0 випущений за підтримки німецьких компаній P&P Software і Wisol technologie.

За словами розробників, нова збірка Slax 7.0 пропонує включену за замовчуванням підтримку технології ZRam. За рахунок цієї технології дистрибутив може запускатися на комп'ютерах з об'ємом оперативної пам'яті всього 48 Мб (в текстовому режимі). Встановлювати систему Slax 7.0 можна в різні файлові системи, включаючи EXT (ext2,ext3,ext4), btrfs і навіть FAT або NTFS.

Цікаво відзначити деякі особливості завантаження Slax 7.0. Перед початком завантаження в центрі екрану відображається великий зелений трилисник. Протягом чотирьох секунд, поки цей листок видно на екрані, користувач може натиснути клавішу Esc і отримати доступ до розширених параметрів завантаження. Меню розширених параметрів завантаження можна використати для відключення незворотних змін (система кожен раз буде завантажуватися у вихідному стані), для запуску системи в текстовому режимі, або для копіювання даних Slax в оперативну пам'ять під час завантаження.

Дистрибутив Slax 7.0 вміє визначати, що система запускається з носіїв, що підтримують запис, наприклад, з USB-накопичувача. У цьому випадку можна записувати всі зміни операційної системи назад на завантажувальний носій, і ці зміни будуть враховані при наступному завантаженні. Більш детальну інформацію про дистрибутив Slax 7.0 можна знайти на офіційному сайті за адресою http://www.slax.org. Особливу увагу варто звернути на розділ «Документація», де в стислій і зрозумілій формі викладені основні відомості про систему, включаючи типові прийоми установки і експлуатації.

Свежие новости

12:46
Курс биткоина устремился вверх на фоне слабеющего юаня
12:30
О лжеучёных, государственной службе и не только…
12:30
Губернатор Николаевщины заставил замов и мэра принять упор лёжа на плацу
12:00
Должностные преступления: судебная практика 2016 года
11:59
Стало известно о новой подлой афере в Украине
11:44
На засідання суду в справі Єфремова не пустили журналістів
11:27
Дело «Агрейна» привело следователей к истокам контрабанды драгоценных слитков в Украину
11:00
Рева посоветовал отдельным категориям украинцев вообще не платить пенсии
10:46
Нардеп Береза едет на инаугурацию Трампа
10:27
В Киеве львиную долю коммунальной собственности сдают в аренду в обход конкурсов
09:48
Пріоритети Верховної Ради цього тижня: децентралізація, довкілля, економіка та КСУ
08:58
"Четыре дня до инаугурации Трампа. Россияне начинают что-то подозревать", – политолог
08:53
Саша Чумак: Как на калькуляторе пояснить, почему предприниматель вынужден выплачивать "зарплату в конверте"
08:31
Тысяча дней войны. Олигархи пытаются навязать Украине Брестский мир
22:30
"В стиле Курченко": в Украине закупили для шахтеров фонари с миллионными наценками
21:30
Парубий пригрозил оставить депутатов без зарплаты
21:00
За пару украденных островов экс-чиновник получил четыре года
Больше новостей