Slax 7.0 - новий реліз цікавого Linux-дистрибутиву після трирічної перерви

Slax 7.0 - новий реліз цікавого Linux-дистрибутиву після трирічної перервиКоманда розробників, що стоїть за дистрибутивом Linux-Slax, після трирічного мовчання оголосила про випуск нової версії свого продукту під назвою Slax 7.0 «Green Horn» (новачок, «салага»). Дистрибутив Slax 7.0 пропонує користувачам сучасну, переносну (підтримується завантаження зі змінних накопичувачів), компактну і швидкодіючу робочу систему. Як і в попередніх версіях, Slax 7.0 вигідно відрізняється від багатьох інших дистрибутивів видатним дизайном оформлення і модульною конструкцією. Реліз Slax 7.0 випущений за підтримки німецьких компаній P&P Software і Wisol technologie.

За словами розробників, нова збірка Slax 7.0 пропонує включену за замовчуванням підтримку технології ZRam. За рахунок цієї технології дистрибутив може запускатися на комп'ютерах з об'ємом оперативної пам'яті всього 48 Мб (в текстовому режимі). Встановлювати систему Slax 7.0 можна в різні файлові системи, включаючи EXT (ext2,ext3,ext4), btrfs і навіть FAT або NTFS.

Цікаво відзначити деякі особливості завантаження Slax 7.0. Перед початком завантаження в центрі екрану відображається великий зелений трилисник. Протягом чотирьох секунд, поки цей листок видно на екрані, користувач може натиснути клавішу Esc і отримати доступ до розширених параметрів завантаження. Меню розширених параметрів завантаження можна використати для відключення незворотних змін (система кожен раз буде завантажуватися у вихідному стані), для запуску системи в текстовому режимі, або для копіювання даних Slax в оперативну пам'ять під час завантаження.

Дистрибутив Slax 7.0 вміє визначати, що система запускається з носіїв, що підтримують запис, наприклад, з USB-накопичувача. У цьому випадку можна записувати всі зміни операційної системи назад на завантажувальний носій, і ці зміни будуть враховані при наступному завантаженні. Більш детальну інформацію про дистрибутив Slax 7.0 можна знайти на офіційному сайті за адресою http://www.slax.org. Особливу увагу варто звернути на розділ «Документація», де в стислій і зрозумілій формі викладені основні відомості про систему, включаючи типові прийоми установки і експлуатації.

Свежие новости

18:05
Киев "парализовали" 7-балльные заторы
17:40
Активисты не позволили «АТБ» построить супермаркет вместо сквера
17:30
ГПУ обнаружила, что госчиновники в нерабочее время незаконно «таксуют»
17:21
Роман Зварыч: без диплома и совести
16:50
27 поверх “Гуллівера”. Готівка без проблем
16:00
Дмитрий Френкель и его торговая сеть "Обжора" травят одесситов
15:41
Радикал Лозовой проспорил бизнесмену Корогодскому миллион
15:15
Вынудят ли Украину покупать российский газ
15:00
Украина занимает последнее место в Европе по уровню зарплаты
14:25
Будьте внимательны при покупке билетов - TICKETS.UA КИДАЛЫ!
13:56
Samsung отреагировала на скандал вокруг посылок по €22
13:30
Как Кабмин перекроил всю систему начисления зарплат
13:30
Депутат Фаермарк берет деньги за "решение вопроса" в портах - экс-замминистра инфраструктуры
12:40
Решится ли Луценко задержать Хмельницкого
12:00
Судья Кристина Тарасюк: сокрытие улик, недвижимость «на маме»
12:00
В Киеве из-за ЧП остановилось метро
11:15
Чем завершатся скандалы вокруг министерских госсекретарей
Больше новостей