Slax 7.0 - новий реліз цікавого Linux-дистрибутиву після трирічної перерви

Slax 7.0 - новий реліз цікавого Linux-дистрибутиву після трирічної перервиКоманда розробників, що стоїть за дистрибутивом Linux-Slax, після трирічного мовчання оголосила про випуск нової версії свого продукту під назвою Slax 7.0 «Green Horn» (новачок, «салага»). Дистрибутив Slax 7.0 пропонує користувачам сучасну, переносну (підтримується завантаження зі змінних накопичувачів), компактну і швидкодіючу робочу систему. Як і в попередніх версіях, Slax 7.0 вигідно відрізняється від багатьох інших дистрибутивів видатним дизайном оформлення і модульною конструкцією. Реліз Slax 7.0 випущений за підтримки німецьких компаній P&P Software і Wisol technologie.

За словами розробників, нова збірка Slax 7.0 пропонує включену за замовчуванням підтримку технології ZRam. За рахунок цієї технології дистрибутив може запускатися на комп'ютерах з об'ємом оперативної пам'яті всього 48 Мб (в текстовому режимі). Встановлювати систему Slax 7.0 можна в різні файлові системи, включаючи EXT (ext2,ext3,ext4), btrfs і навіть FAT або NTFS.

Цікаво відзначити деякі особливості завантаження Slax 7.0. Перед початком завантаження в центрі екрану відображається великий зелений трилисник. Протягом чотирьох секунд, поки цей листок видно на екрані, користувач може натиснути клавішу Esc і отримати доступ до розширених параметрів завантаження. Меню розширених параметрів завантаження можна використати для відключення незворотних змін (система кожен раз буде завантажуватися у вихідному стані), для запуску системи в текстовому режимі, або для копіювання даних Slax в оперативну пам'ять під час завантаження.

Дистрибутив Slax 7.0 вміє визначати, що система запускається з носіїв, що підтримують запис, наприклад, з USB-накопичувача. У цьому випадку можна записувати всі зміни операційної системи назад на завантажувальний носій, і ці зміни будуть враховані при наступному завантаженні. Більш детальну інформацію про дистрибутив Slax 7.0 можна знайти на офіційному сайті за адресою http://www.slax.org. Особливу увагу варто звернути на розділ «Документація», де в стислій і зрозумілій формі викладені основні відомості про систему, включаючи типові прийоми установки і експлуатації.

Свежие новости

20:38
Украине подорожают самые дешевые продукты
20:30
Парубій розповів, яке майно задекларував
20:15
Сын миллиардера Вадатурского получает в Верховной Раде компенсацию за жилье и проезд
20:09
"Батьківщина" пригрозила власти ультиматумом из-за коррупции Гонтаревой
20:01
Украинцам могут разрешить годами не платить за коммунальные услуги
19:53
Шкрум предложила не платить зарплату депутатам, прогуливающим работу
19:23
Кадровый «чекист»-контрабандист Виктор Артюхов обзавелся элитной недвижимостью (ВИДЕО)
19:14
Послы стран G-7 и ЕС обратилсь с письмом к Порошенко по поводу угрожающей коррупции
19:00
Законодавчі ініціативи депутатів–мажоритарників Київщини: висновки «антикорупційного» Комітету
18:30
Как газовый фаворит Януковича стал «своим парнем» в Украине
17:30
Уряд дозволив "Укроборонпрому" перераховувати в бюджет удвічі менше прибутку
17:30
Явление массового характера — пенсионеры без пенсии
17:00
Кабмин хочет повысить минимальную зарплату в два раза
16:42
Семейный подряд. Как Одесса сражается за аэропорт
16:00
Мэр Запорожья принял решение об отмене платы за тепло
15:37
Как нардеп Александр Герега спонсирует оккупантов: «Эпицентр» работает в Крыму под другим названием
15:30
НАБУ начинает проверку "квартиры Луценко" в центре Киева
Больше новостей