Slax 7.0 - новий реліз цікавого Linux-дистрибутиву після трирічної перерви

Slax 7.0 - новий реліз цікавого Linux-дистрибутиву після трирічної перервиКоманда розробників, що стоїть за дистрибутивом Linux-Slax, після трирічного мовчання оголосила про випуск нової версії свого продукту під назвою Slax 7.0 «Green Horn» (новачок, «салага»). Дистрибутив Slax 7.0 пропонує користувачам сучасну, переносну (підтримується завантаження зі змінних накопичувачів), компактну і швидкодіючу робочу систему. Як і в попередніх версіях, Slax 7.0 вигідно відрізняється від багатьох інших дистрибутивів видатним дизайном оформлення і модульною конструкцією. Реліз Slax 7.0 випущений за підтримки німецьких компаній P&P Software і Wisol technologie.

За словами розробників, нова збірка Slax 7.0 пропонує включену за замовчуванням підтримку технології ZRam. За рахунок цієї технології дистрибутив може запускатися на комп'ютерах з об'ємом оперативної пам'яті всього 48 Мб (в текстовому режимі). Встановлювати систему Slax 7.0 можна в різні файлові системи, включаючи EXT (ext2,ext3,ext4), btrfs і навіть FAT або NTFS.

Цікаво відзначити деякі особливості завантаження Slax 7.0. Перед початком завантаження в центрі екрану відображається великий зелений трилисник. Протягом чотирьох секунд, поки цей листок видно на екрані, користувач може натиснути клавішу Esc і отримати доступ до розширених параметрів завантаження. Меню розширених параметрів завантаження можна використати для відключення незворотних змін (система кожен раз буде завантажуватися у вихідному стані), для запуску системи в текстовому режимі, або для копіювання даних Slax в оперативну пам'ять під час завантаження.

Дистрибутив Slax 7.0 вміє визначати, що система запускається з носіїв, що підтримують запис, наприклад, з USB-накопичувача. У цьому випадку можна записувати всі зміни операційної системи назад на завантажувальний носій, і ці зміни будуть враховані при наступному завантаженні. Більш детальну інформацію про дистрибутив Slax 7.0 можна знайти на офіційному сайті за адресою http://www.slax.org. Особливу увагу варто звернути на розділ «Документація», де в стислій і зрозумілій формі викладені основні відомості про систему, включаючи типові прийоми установки і експлуатації.

Свежие новости

13:30
Политическая иппотерапия. Как “железный конь” Януковича вылечил Тимошенко
13:20
Аферисты решили «развести» мать шефа полиции и оконфузились
13:00
Константин Жеваго побелел или кто вывел горе-олигарха из-под удара
12:48
Министр инфраструктуры призвал снять депутатскую неприкосновенность с братьев Дубневичей
12:00
В Мукачево інкасатор поцупив майже мільйон гривень
12:00
Это уже не смешно! Ляшко вновь подружился с Порошенко
11:30
Увольнения не будет - глава Одесского суда Глуханчук заплатил $500 тысяч
11:20
Bad Boys Мюнхенской конференции, или три основных угрозы для Европы
10:45
Почему банки получили такие большие убытки за 2016 год
10:30
"Бурштинова" схема Палиці: як обійти аукціон
09:40
Семен Семенченко и ложь: пять скандальных фактов
09:00
Жеваго вывели из-под удара
22:00
Цены на аренду столичных квартир «кусаются» все более яростно
21:30
Что прячется за предложениями «работа в Польше»: истории трудовых мигрантов и предпринимателей
21:00
Губернатор Запорожья придумал очередную коррупционную схему
20:00
Політичні розбірки навколо блокади Донбасу мають закінчитися, потрібен конструктив, - політолог
20:00
СБУ задержала на взятке в $5 тысяч помощника нардепа
Больше новостей