Slax 7.0 - новий реліз цікавого Linux-дистрибутиву після трирічної перерви

Slax 7.0 - новий реліз цікавого Linux-дистрибутиву після трирічної перервиКоманда розробників, що стоїть за дистрибутивом Linux-Slax, після трирічного мовчання оголосила про випуск нової версії свого продукту під назвою Slax 7.0 «Green Horn» (новачок, «салага»). Дистрибутив Slax 7.0 пропонує користувачам сучасну, переносну (підтримується завантаження зі змінних накопичувачів), компактну і швидкодіючу робочу систему. Як і в попередніх версіях, Slax 7.0 вигідно відрізняється від багатьох інших дистрибутивів видатним дизайном оформлення і модульною конструкцією. Реліз Slax 7.0 випущений за підтримки німецьких компаній P&P Software і Wisol technologie.

За словами розробників, нова збірка Slax 7.0 пропонує включену за замовчуванням підтримку технології ZRam. За рахунок цієї технології дистрибутив може запускатися на комп'ютерах з об'ємом оперативної пам'яті всього 48 Мб (в текстовому режимі). Встановлювати систему Slax 7.0 можна в різні файлові системи, включаючи EXT (ext2,ext3,ext4), btrfs і навіть FAT або NTFS.

Цікаво відзначити деякі особливості завантаження Slax 7.0. Перед початком завантаження в центрі екрану відображається великий зелений трилисник. Протягом чотирьох секунд, поки цей листок видно на екрані, користувач може натиснути клавішу Esc і отримати доступ до розширених параметрів завантаження. Меню розширених параметрів завантаження можна використати для відключення незворотних змін (система кожен раз буде завантажуватися у вихідному стані), для запуску системи в текстовому режимі, або для копіювання даних Slax в оперативну пам'ять під час завантаження.

Дистрибутив Slax 7.0 вміє визначати, що система запускається з носіїв, що підтримують запис, наприклад, з USB-накопичувача. У цьому випадку можна записувати всі зміни операційної системи назад на завантажувальний носій, і ці зміни будуть враховані при наступному завантаженні. Більш детальну інформацію про дистрибутив Slax 7.0 можна знайти на офіційному сайті за адресою http://www.slax.org. Особливу увагу варто звернути на розділ «Документація», де в стислій і зрозумілій формі викладені основні відомості про систему, включаючи типові прийоми установки і експлуатації.

Свежие новости

22:00
Известного топ-чиновника Одесской ОГА поймали на взятке
21:00
Украинец купил памятник Ленина за 253 тысячи гривен
20:10
Пенсии для украинцев и жителей псевдореспублик: у кого больше
20:00
Артем Пшонка купил судью Чередниченко за $250 000?
19:30
Сколько зарабатывают и на чем воруют в украинской полиции
19:20
Теневая экономика: почему она возникает и как помогает экономическому росту
18:30
Не пора ли ВР принять закон о неприкосновенности «антикоррупционеров», выдать им наградное оружие и талоны на посещение буфета ВР?
18:30
Порошенко vs Гройсман: как первые лица пиарятся в Facebook
17:40
Как участниками АТО и их семьям получить денежную компенсацию за жилье. Все нюансы сложной процедуры
17:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
16:50
“Укроборонпром” затягивает процесс поиска международного аудитора
16:30
Месть Порошенко: «Самопомощь» может остаться без Садового
16:00
Как уберечь квартиру от воров: 11 полезных советов для всех, кто дорожит своим имуществом
15:30
Сколько власть украла у каждого украинца только по одной формуле
15:10
Замена паспортов на ID-карты: ажиотажа пока нет
14:30
Названа новая дата безвиза для Украины
14:20
Игровая торговая площадка G2A из Польши запустила прием платежей в Украине
Больше новостей