Чим займуться російські зірки в новорічні свята?!

Всі зараз замислюються: де ж провести новорічні свята, ми вирішили поговорити на цю тему з зірками, може надихне вас чийсь вибір. Якщо для зарубіжних артистів це свято, можливість відпочити, побути з друзями і сім'єю, то для наших – реальний спосіб заробити.

Чим займуться російські зірки в новорічні свята?!

Так, сім'я Джолі і Піт проведе свято з дітьми, Кім Кардашьян, в нічному клубі з друзями. А що ж наші? Відпочити зможуть далеко не всі:

Денис Лесницький, який прославився роботою з Lady Gaga стиліст і hаir-кутюр'є. Він подарував їй плаття з натурального волосся. Денис відправиться в Таїланд, щоб набратися сил і після повернення в рідний Санкт-Петербург продовжити роботу над цілою колекцією подібних нарядів. «У мене був досвід роботи на заходах в якості ведучого, але зараз я сконцентрований на своїй основній діяльності. Тому просто хочу відпочити. Попереду у мене ще багато роботи!» Хотілося б дізнатися, де 2013 рік буде відзначати сама Lady Gaga, а особливо - у чому.

Шансоньє Костянтин Кримський буде працювати в іншій країні, для цього він відправиться в грецькі Салоніки, де в новорічну ніч вийде на сцену! Пробуде музикант там не довго, оскільки потім у нього настане довгоочікувана відпустка: «в цьому році відправлюся в Маєр Хоффен покататися на лижах. Вірний цій добрій традиції вже п'ять років». До Москви співак повернеться ближче до старого нового року, і 13 січня знову вийде на сцену, але вже в столиці.

Група «Міраж» у повному складі буде «дарувати людям свято». «У саму новорічну ніч група «Міраж» буде працювати, після виступу ми з усім колективом сядемо за стіл і відзначимо свято» - розповідають музиканти. Новорічні концерти починаються вже в грудні і закінчуються лише в середині січня. У щільному графіку у музикантів буде лише кілька днів на святкування, один з яких кожен традиційно проведе у своїй родині, а на наступний день зберуться в заміському будинку солістки Маргарити Суханкіной: «сподіваюся, що у нас вийде намічене і всі ми зберемося у мене в заміському будинку, прикрасимо ялинку і добре повеселимося».

Модель, міс MAXIM 2012 Карина Гуріна тільки перші дні свята проведе зі своїми коханими, а після відправиться працювати: «три дні я проведу в Яхромі, а потім відлітаю в Камбоджу, де у мене зйомка в образі Лари Крофт. На один день віддалила виліт до Москви, щоб подивитися визначні пам'ятки Ангкор Ват, купатися та перепочити», по поверненню в морозну столицю дівчину знову чекає робота.

Свежие новости

23:16
Вадим Ермолаев как проблема проблемы политической модернизации Украины в свете современной научной парадигмы
22:30
Беглый Клименко подключил к спасению своего банка какого-то Рахлина
22:23
По делу “Михайловского” обыскали также Кауфмана
22:20
В банке «Финансы и кредит» раскрыли миллиардную аферу
22:18
При обыске у Рожковой "отжали" мобильный
22:14
Нардеп из БПП Руслан Демчак, как цыган, хранит нажитые 133 миллиона гривен кэшем
22:00
Bild: Нидерланды отменяют соглашение Украины с ЕС
21:00
ВТБ готовы продать бизнес в Украине
20:30
В Херсоне на взятке попался миноборонщик
20:00
Евромайдан как лифт для «мясных дел короля » - Скоробагача
19:00
В Киеве появилась неожиданная дорожная разметка
19:00
Мазур и Кришталь: рейдеры или ГРУшники?
18:00
Как развалить дело Януковича: кейс от Генеральной прокуратуры
18:00
Нацбанку советуют напугать Коломойского
17:00
Кернес получил 11 млн от компании, которая зарабатывает на подрядах мэрии Кернеса
17:00
Тимошенко не будет созывать Майдан за тарифы. Она его созовет по другой причине
16:32
Главный люстратор объявила об отставке
Больше новостей