Фіналістка проекту «Голос» розповіла всю правду про шоу.

Наташа Гордієнко, виконавиця хіта «Київ-Гоа», розповіла всю таємницю самого популярного шоу.

Фіналістка проекту «Голос» розповіла всю правду про шоу.

Співачка, яка широко відома на Україні, зараз набирає обертів і в Росії. Однак свої перші кроки на велику сцену Наташа зробила саме на проекті «Голос» в Україні. Глядачам Наташа запам'яталася шикарним голосом, безоднею чарівності та приголомшлевою харизмою.

Наташа не стала переможницею проекту, але, змогла звернути на себе увагу і уклала контракт з компанією Universal Music. Зараз Наташа без купюр може розповісти про те, що відбувається за лаштунками шоу і що чекає учасників «Голос» після закінчення проекту. «Голос» - це один з небагатьох проектів, де дійсно все по-справжньому: учасники співаючі, грає живий оркестр, а не плюсова або мінусова фонограма. І головне, є можливість проявити себе тим, у кого немає ідеальної фігури або кому вже давно не 18. Єдине шоу, де значення має тільки голос. Але я можу сказати, що в Росії шоу більш суворе. Я б порівняла його з бійцівським рингом. Українська версія більше була схожа на феєрію з участю балету, літаючих роялів, величезних бутафорських машин на сцені, у той час як у Росії це справжній вокальний конкурс, де вся увагу глядачів зосереджена тільки на артисті і тільки на його голосі. Тут вже нікуди не сховатися і не сховатися за всякими барвистими постановками». Наташа не залишила без уваги і процес голосування. Тут, на думку співачки, є значні недоліки.

«Учасники російського "Голосу" поставлені в жорстокі умови. У нас процес «вильоту» з команд проходив безболісно: був тільки один поєдинок, а далі шість прямих ефірів, за час яких, як мені здається, можна повністю розкритися. І в українському «Голосі» були зіркові дуети - я, наприклад, співала з Тамарою Гвердцителі і Діаною Арбеніною. Крім того, сам процес голосування був трохи інший: за кожного з учасників можна було відправляти sms протягом усієї програми.

У Наташі з'явилися улюбленці, за яких вона щиро переживає.

«Севара, яка, на жаль, вже покинула проект, на мій погляд, була гідна перемоги. Але це шоу-бізнес зі своїми законами і правилами. Серед решти учасників я виділяю Діну Гаріпову, у неї «чарівний голос», як сказав Леонід Агутін. Мені б хотілося, щоб перемогла саме вона».

Контракт Наташі з компанією Universal Music підтверджує, що іноді головне не перемога, а участь.

«Звичайно, участь у подібних шоу може бути величезним поштовхом до успішної кар'єри артиста. Але працювати доведеться за п'ятьох. Шоу - це відмінний старт, але не більше».

Свежие новости

11:14
Кому выгодна атака на Валерию Гонтареву
11:00
Депутаты ждут массовой подачи е-деклараций, чтобы затеряться на фоне коллег
10:54
Велика #ЗРАДА депутата БПП Олександра Співаковського
10:39
Хозяйку элитного бутика «Sanahunt» Оксану Мороз-Хант задержали при попытке вывоза из Украины $1 миллиона
10:00
Детективы НАБУ зарабатывают в полтора раза больше Президента
09:42
Группа Саакашвили стремится получить "золотую акцию" на выборах в Верховную Раду
09:40
Украинцам стоит готовиться к экстремальной зимовке
09:30
Нардеп Тетерук: Дворник может прожить на минимальную зарплату, а мы, депутаты, не можем
09:28
Чисто News: Наташе Королёвой запретили въезд в Украину
09:22
Квартплата в кредит, или Бегом за субсидиями!
09:16
Сладкий бизнес Королевской с сепаратистами
09:10
Михаил Подоляк: Когти... Гонтаревой
09:04
Археологи обнаружили на дне Черного моря более 40 старинных кораблей. Фоторепортаж
09:00
Насколько холодной будет эта зима для Украинцев
08:30
У Луценко возбудили уголовное дело против главы НАБУ
00:12
Владелец банка "Михайловский" Полищук нанес ущерб в 23 миллиарда, – НБУ
23:01
Олена Мозгова: Хотіла не писати вже на тему зарплат, але якесь мурло з екрану почав розказувати, що це для подолання корупції в парламенті
Больше новостей