Як позбавитись живота?

Як позбавитись живота?Плаский живіт - мрія більшості. Чи допоможе досягти цієї мрії додавання певних продуктів у раціоні, чи потрібні спеціальні вправи?

Якщо ви людина середнього віку і їсте занадто багато калорій або п'єте занадто багато пива, ви, ймовірно, хотіли б позбутися від цього «запасного колеса». Так чи є краща стратегія для зігнання жиру з живота? Виявляється, немає ніякої секретної формули втрати зайвого жиру на животі.

«Не існує чарівної палички, плану дієти, певної їжі або виду вправ, які спеціально орієнтовані на усунення жиру на животі. Але хороша новина полягає в тому, що ви схильні втрачати жир на животі, коли ви втрачаєте вагу в цілому», - говорить доктор Майкл Дженсен, спеціаліст по ендокринології. 99% людей, які втрачають вагу, втрачають її пропорційно і на животі. І чим більше ваги ви зможете втратити, тим швидше ви почнете втрачати жир з живота, говорять експерти.

І все ж дослідження, опубліковане в Американському журналі клінічного харчування, показало, дієта, багата цільними зернами, допомагає «обрізати» зайвий жир з талії огрядних людей. Учасники дослідження, які їли продукти з цілісного зерна (на додаток до 5 порцій фруктів і овочів, 3 порції знежирених молочних продуктів, 2 порцій нежирного м'яса, риби та птиці) втратили більше жиру в черевній області, ніж інша група, яка сиділа на звичайній дієті.

Якщо ваші черевні м'язи мають покриття з зайвого жиру, їх зміцнення може допомогти вам виглядати сильніше і тонше. «Якщо ви хочете схуднути і позбутися живота, ви повинні їсти здорову їжу, контролювати вагу, робити регулярні фізичні вправи (близько 60 хвилин в день), наприклад, підійде швидка ходьба. Чим більше ви тренуєтеся, тим більше жиру на животі ви можете втратити», - говорять експерти.
загрузка...

Свежие новости

13:08
Европа сворачивает контакты с Украиной
21:43
Новый дизайн полицейских авто в Украине: назван победитель
20:55
Новый браузер Microsoft стал доступен пользователям
12:38
В России овощи подорожали на 40%
12:37
Армия РФ не выдержит даже локальной войны с Западом
14:07
У Бориса Немцова объявился внебрачный сын (фото)
16:20
В Москве 4-летний ребенок выстрелил себе в голову
16:18
В Краснодаре лифт с пассажирами сорвался с 13 этажа
10:11
Неизвестные с мешками ночью разобрали мемориал Немцову
08:17
Xiaomi Mi TV 2 - 40-дюймовый телевизор на Android за $320
16:15
Украина. Хорошие экономические новости
16:13
Как погиб Виктор Янукович-младший
16:12
Переворот в России пришлось отменить
15:54
Израильский иллюзионист шокировал зрителей, провисев в воздухе 5 часов
14:27
Ученые создали прибор, способный соединить мозг человека с компьютером
10:28
Мотоцикл из фильма «Трон: Наследие» можно будет купить
09:47
Футболиста «Манчестер Юнайтед» довели до слез
Больше новостей