Як позбавитись живота?

Як позбавитись живота?Плаский живіт - мрія більшості. Чи допоможе досягти цієї мрії додавання певних продуктів у раціоні, чи потрібні спеціальні вправи?

Якщо ви людина середнього віку і їсте занадто багато калорій або п'єте занадто багато пива, ви, ймовірно, хотіли б позбутися від цього «запасного колеса». Так чи є краща стратегія для зігнання жиру з живота? Виявляється, немає ніякої секретної формули втрати зайвого жиру на животі.

«Не існує чарівної палички, плану дієти, певної їжі або виду вправ, які спеціально орієнтовані на усунення жиру на животі. Але хороша новина полягає в тому, що ви схильні втрачати жир на животі, коли ви втрачаєте вагу в цілому», - говорить доктор Майкл Дженсен, спеціаліст по ендокринології. 99% людей, які втрачають вагу, втрачають її пропорційно і на животі. І чим більше ваги ви зможете втратити, тим швидше ви почнете втрачати жир з живота, говорять експерти.

І все ж дослідження, опубліковане в Американському журналі клінічного харчування, показало, дієта, багата цільними зернами, допомагає «обрізати» зайвий жир з талії огрядних людей. Учасники дослідження, які їли продукти з цілісного зерна (на додаток до 5 порцій фруктів і овочів, 3 порції знежирених молочних продуктів, 2 порцій нежирного м'яса, риби та птиці) втратили більше жиру в черевній області, ніж інша група, яка сиділа на звичайній дієті.

Якщо ваші черевні м'язи мають покриття з зайвого жиру, їх зміцнення може допомогти вам виглядати сильніше і тонше. «Якщо ви хочете схуднути і позбутися живота, ви повинні їсти здорову їжу, контролювати вагу, робити регулярні фізичні вправи (близько 60 хвилин в день), наприклад, підійде швидка ходьба. Чим більше ви тренуєтеся, тим більше жиру на животі ви можете втратити», - говорять експерти.

Свежие новости

23:30
В Черкасской области местный чиновник попался на взятке в почти $ 200 000
22:50
СМИ рассказали о коррупционных схемах киевского прокурора Демидова
21:30
Черновицкий пограничный, вымогавший взятку от подчиненного, отделался штрафом
20:41
На Черкащині місцевий чиновник попався на хабарі у майже $200 тисяч
20:30
Депутата от взаимопомощи поймали на взятке
20:29
Коломойский проиграл суд по ОПЗ
20:00
Одесский судья за год задекларировал 28000000 доходов
19:15
Кабмин дал согласие на трату бюджетных средств антикоррупционерам
19:00
Бомба для директора или жажда возвращения…
18:30
Жена одесского судьи имеет долю базы отдыха на побережье Черного моря
18:00
Связной с Порошенко: Кем был посол в Украине Зурабов и что означает его отставка
17:47
Аудиторы Родовидбанка еще несколько лет назад зафиксировали: Сергей Дядечко крал деньги тонущего банка и накачивал ими свое новое детище — банк «Союз»
17:45
95% такси в Украине работают в «тени»
17:10
“Сильпо” может прекратить работу ибо ВТБ Банк арестовал счета на сумму свыше 300 млн грн
17:00
В Украине за год реальная зарплата выросла на 17,3% - Госстат
16:20
На Полтавщине спецслужба ликвидировала межрегиональный конвертцентр
16:15
История о том, как на прокурора миллион упал: коррупционные схемы киевского прокурора
Больше новостей