Як позбавитись живота?

Як позбавитись живота?Плаский живіт - мрія більшості. Чи допоможе досягти цієї мрії додавання певних продуктів у раціоні, чи потрібні спеціальні вправи?

Якщо ви людина середнього віку і їсте занадто багато калорій або п'єте занадто багато пива, ви, ймовірно, хотіли б позбутися від цього «запасного колеса». Так чи є краща стратегія для зігнання жиру з живота? Виявляється, немає ніякої секретної формули втрати зайвого жиру на животі.

«Не існує чарівної палички, плану дієти, певної їжі або виду вправ, які спеціально орієнтовані на усунення жиру на животі. Але хороша новина полягає в тому, що ви схильні втрачати жир на животі, коли ви втрачаєте вагу в цілому», - говорить доктор Майкл Дженсен, спеціаліст по ендокринології. 99% людей, які втрачають вагу, втрачають її пропорційно і на животі. І чим більше ваги ви зможете втратити, тим швидше ви почнете втрачати жир з живота, говорять експерти.

І все ж дослідження, опубліковане в Американському журналі клінічного харчування, показало, дієта, багата цільними зернами, допомагає «обрізати» зайвий жир з талії огрядних людей. Учасники дослідження, які їли продукти з цілісного зерна (на додаток до 5 порцій фруктів і овочів, 3 порції знежирених молочних продуктів, 2 порцій нежирного м'яса, риби та птиці) втратили більше жиру в черевній області, ніж інша група, яка сиділа на звичайній дієті.

Якщо ваші черевні м'язи мають покриття з зайвого жиру, їх зміцнення може допомогти вам виглядати сильніше і тонше. «Якщо ви хочете схуднути і позбутися живота, ви повинні їсти здорову їжу, контролювати вагу, робити регулярні фізичні вправи (близько 60 хвилин в день), наприклад, підійде швидка ходьба. Чим більше ви тренуєтеся, тим більше жиру на животі ви можете втратити», - говорять експерти.

Свежие новости

10:36
Японский поезд на магнитной подушке установил мировой рекорд скорости
09:52
В битве с кризисом Россия потеряла 23 миллиардера
09:09
Бой Александра Поветкина и Владимира Кличко может пройти в Киеве
19:08
В чемпионате Украины может остаться всего восемь команд
13:22
Первый автобан появится в Украине через 5 лет
19:40
СМИ: в Белоруссии запретили георгиевскую ленту
16:45
Месси забил 400-й гол в футболке Барселоны
16:34
Что предпринять, если вы уронили смартфон в воду
16:31
Во Львовской области убили милиционера, привязав к телеге с лошадьми
16:24
Новый Volkswagen Transporter Т6 оказался не слишком новым
18:15
Футболист Алиев перешел в украинский любительский клуб
17:20
Почему дешевых лекарств в аптеках станет меньше
19:08
«Украинская повстанческая армия» взяла ответственность за убийства Чечетова, Пеклушенко, Калашникова и Бузины
10:28
Путин назвал Януковича жадным хамом, который довел народ до нищеты
10:27
Российского туриста в Египте разобрали на органы
15:51
iPad папы римского ушел с молотка за $30 000
13:00
Украина может рассчитывать на поддержку Обамы
Больше новостей