Обговорюються нові методи лікування вугрів

Обговорюються нові методи лікування вугрівАнтибактеріальна терапія була основою для лікування акне, але тепер вона залишилася в минулому. Занепокоєння щодо розвитку бактеріальної резистентності стимулювало пошуки нових методів лікування.

Згідно з доповіддю, яка прозвучала на 68-й щорічній зустрічі Американської академії дерматології, нові підходи в лікуванні акне і розацеа, в поєднанні з ретельним догляд за шкірою, можуть призвести до зниження тяжкості захворювання і поліпшити зовнішність пацієнта.

Автори доповіді підкреслили доцільність включення протизапальних препаратів в схеми терапії, які потрібні, щоб зменшити почервоніння і набряк, пов'язані з акне. Крім того, комбінована терапія, яка може включати ліки з протизапальною і протимікробною дією, зручні для пацієнта.

Лазери і світлові технології, у тому числі імпульсного лазера на барвнику, червоного і синього світла і фотодинамічна терапія, були запропоновані в якості ефективного додаткового лікування традиційної терапії. Дерматологи вважають, що ці методи не повинні бути терапією першої лінії для лікування акне. Також були порушені питання щодо лазерної шліфовки, що допомагає усунути шрами після вугрів. Хоча це лікування може виробляти помітні поліпшення в зовнішності, більшість пацієнтів уникає її.

Імпульсні лазери на барвниках і лікування інтенсивним імпульсним світлом допомогло зменшити почервоніння і судини у пацієнтів з розацеа. Крім того, метронідазол і азелаїнова кислота також показали гарні результати.

Правильний догляд за шкірою дуже важливий для всіх пацієнтів, наголосили експерти. Вони рекомендують м'які очищаючі і зволожуючі креми, що містять сонцезахисний фільтр. "Старе прислів'я "менше - означає більше" відноситься до пацієнтів з чутливою шкірою. Краща порада, це обговорити ваш режим по догляду за шкірою з дерматологом, який буде радити продукти на основі не тільки конкретного стану шкіри, але й індивідуальних особливостей шкіри пацієнта", - резюмували експерти.

Свежие новости

17:42
Служба беспредела Украины
17:35
Рада заборонила ввезення до України російських книг антиукраїнської спрямованості
17:30
Чи замовчують корупцію в армії України?
17:29
Матвійчук Віталій Анатолійович – прокурор Сумської області? Чи хрещений батько нової мафії?
17:00
Скільки коштуватиме долар у 2017 році
16:00
Пять нестыковок в официальной версии перестрелки в Княжичах
15:10
Новая финансовая пирамида: на «удочку» мошенников попали 250 тысяч украинцев
15:00
Ни в каких кражах представители Нацполиции не участвовали, - Троян
14:00
ЕДИНОГО ДОКУМЕНТА ПРОЕКТА ГОСБЮДЖЕТА НА 2017 ЕЩЕ НЕТ
13:30
Пять вопросов о компромате Онищенко
13:30
Кабмин планирует защитить украинцев от внезапных увольнений
12:40
Президент одного срока
12:30
Суспільство обурилося цинічною пропозицією Насирова обмежити покупки в Інтернеті через посилки
12:00
Как в Украине платить за электроэнергию на 50% меньше
12:00
Минюст во главе с Морозом П.А. возглавляет рейдерский захват ООО АПА «Агросвит»
11:10
Единого документа проекта госбюджета на 2017 еще нет
11:00
Друзья Яценюка решили не платить государству
Больше новостей