Обговорюються нові методи лікування вугрів

Обговорюються нові методи лікування вугрівАнтибактеріальна терапія була основою для лікування акне, але тепер вона залишилася в минулому. Занепокоєння щодо розвитку бактеріальної резистентності стимулювало пошуки нових методів лікування.

Згідно з доповіддю, яка прозвучала на 68-й щорічній зустрічі Американської академії дерматології, нові підходи в лікуванні акне і розацеа, в поєднанні з ретельним догляд за шкірою, можуть призвести до зниження тяжкості захворювання і поліпшити зовнішність пацієнта.

Автори доповіді підкреслили доцільність включення протизапальних препаратів в схеми терапії, які потрібні, щоб зменшити почервоніння і набряк, пов'язані з акне. Крім того, комбінована терапія, яка може включати ліки з протизапальною і протимікробною дією, зручні для пацієнта.

Лазери і світлові технології, у тому числі імпульсного лазера на барвнику, червоного і синього світла і фотодинамічна терапія, були запропоновані в якості ефективного додаткового лікування традиційної терапії. Дерматологи вважають, що ці методи не повинні бути терапією першої лінії для лікування акне. Також були порушені питання щодо лазерної шліфовки, що допомагає усунути шрами після вугрів. Хоча це лікування може виробляти помітні поліпшення в зовнішності, більшість пацієнтів уникає її.

Імпульсні лазери на барвниках і лікування інтенсивним імпульсним світлом допомогло зменшити почервоніння і судини у пацієнтів з розацеа. Крім того, метронідазол і азелаїнова кислота також показали гарні результати.

Правильний догляд за шкірою дуже важливий для всіх пацієнтів, наголосили експерти. Вони рекомендують м'які очищаючі і зволожуючі креми, що містять сонцезахисний фільтр. "Старе прислів'я "менше - означає більше" відноситься до пацієнтів з чутливою шкірою. Краща порада, це обговорити ваш режим по догляду за шкірою з дерматологом, який буде радити продукти на основі не тільки конкретного стану шкіри, але й індивідуальних особливостей шкіри пацієнта", - резюмували експерти.

Свежие новости

23:16
Вадим Ермолаев как проблема проблемы политической модернизации Украины в свете современной научной парадигмы
22:30
Беглый Клименко подключил к спасению своего банка какого-то Рахлина
22:23
По делу “Михайловского” обыскали также Кауфмана
22:20
В банке «Финансы и кредит» раскрыли миллиардную аферу
22:18
При обыске у Рожковой "отжали" мобильный
22:14
Нардеп из БПП Руслан Демчак, как цыган, хранит нажитые 133 миллиона гривен кэшем
22:00
Bild: Нидерланды отменяют соглашение Украины с ЕС
21:00
ВТБ готовы продать бизнес в Украине
20:30
В Херсоне на взятке попался миноборонщик
20:00
Евромайдан как лифт для «мясных дел короля » - Скоробагача
19:00
В Киеве появилась неожиданная дорожная разметка
19:00
Мазур и Кришталь: рейдеры или ГРУшники?
18:00
Как развалить дело Януковича: кейс от Генеральной прокуратуры
18:00
Нацбанку советуют напугать Коломойского
17:00
Кернес получил 11 млн от компании, которая зарабатывает на подрядах мэрии Кернеса
17:00
Тимошенко не будет созывать Майдан за тарифы. Она его созовет по другой причине
16:32
Главный люстратор объявила об отставке
Больше новостей