Обговорюються нові методи лікування вугрів

Обговорюються нові методи лікування вугрівАнтибактеріальна терапія була основою для лікування акне, але тепер вона залишилася в минулому. Занепокоєння щодо розвитку бактеріальної резистентності стимулювало пошуки нових методів лікування.

Згідно з доповіддю, яка прозвучала на 68-й щорічній зустрічі Американської академії дерматології, нові підходи в лікуванні акне і розацеа, в поєднанні з ретельним догляд за шкірою, можуть призвести до зниження тяжкості захворювання і поліпшити зовнішність пацієнта.

Автори доповіді підкреслили доцільність включення протизапальних препаратів в схеми терапії, які потрібні, щоб зменшити почервоніння і набряк, пов'язані з акне. Крім того, комбінована терапія, яка може включати ліки з протизапальною і протимікробною дією, зручні для пацієнта.

Лазери і світлові технології, у тому числі імпульсного лазера на барвнику, червоного і синього світла і фотодинамічна терапія, були запропоновані в якості ефективного додаткового лікування традиційної терапії. Дерматологи вважають, що ці методи не повинні бути терапією першої лінії для лікування акне. Також були порушені питання щодо лазерної шліфовки, що допомагає усунути шрами після вугрів. Хоча це лікування може виробляти помітні поліпшення в зовнішності, більшість пацієнтів уникає її.

Імпульсні лазери на барвниках і лікування інтенсивним імпульсним світлом допомогло зменшити почервоніння і судини у пацієнтів з розацеа. Крім того, метронідазол і азелаїнова кислота також показали гарні результати.

Правильний догляд за шкірою дуже важливий для всіх пацієнтів, наголосили експерти. Вони рекомендують м'які очищаючі і зволожуючі креми, що містять сонцезахисний фільтр. "Старе прислів'я "менше - означає більше" відноситься до пацієнтів з чутливою шкірою. Краща порада, це обговорити ваш режим по догляду за шкірою з дерматологом, який буде радити продукти на основі не тільки конкретного стану шкіри, але й індивідуальних особливостей шкіри пацієнта", - резюмували експерти.

Свежие новости

19:00
Демарш провайдеров: украинцы останутся без интернета в феврале
19:00
Эксперт: Бахматюк должен сидеть за банкротство своих банков — это будет уроком другим собственникам банков
18:00
Коломойский сделал важное заявление по ПриватБанку
17:00
СБУ сорвала покушение на народного депутата Антона Геращенко
16:30
Схемы Гонтаревой&Co. Для чего оценивать "Днепр-Арену" в 0 гривен?
16:00
Экономия в Украине будет караться законом - Богуцкая
15:30
Страх и ненависть к гривне: почему дешевеет нацвалюта
15:00
В Украине изменены скоростные ограничения на дорогах
14:00
Глава Апелляционного суда Одесской области Колесников: дома, авто и гектары земли при нулевой декларации
13:30
Скупой платит дважды… ЕСВ
13:00
Субсидии-2017: в Кабмине назвали топ-7 причин для перерасчета
12:09
The Economist: Финансовая сторона конфликта России и Украины
12:05
В Мариуполе исчезла мобильная связь от “Киевстар”
12:00
Кандидаты в Минздрав: кто заменит Ульяну Супрун
11:15
«Зерновая» коррупция в Кировоградской области: украдено 60 миллионов гривен
10:59
Издание СТРАНА.ua вместе с ФСБ причастно к покушению на убийство Антона Геращенко!
09:29
М’ясо, горілка і квартплата. Скільки коштувало життя в Києві у 50-х
Больше новостей