Любовні пригоди Сергія Жигунова

2 січня відомому акторові Сергію Жигунова виповнилося 50 років. Як кажуть, сивина в голову, а біс у ребро. Виявляється у Сергія великий список службових романів...

Любовні пригоди Сергія Жигунова


Практично всю свою любов Жигунов віддав дружині Вірі Новіковою. Але, як виявилося, існує ще таке поняття, як "міжшлюбні". Це як перехід на музичну паузу, тільки в сенсі відносин. Сімейне щастя актора пішло під укіс на цілих два роки, із-за інтрижки Сергія з партнеркою по серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасією Заворотнюк.

Знайомі актора стверджують, що він завжди був популярний у представниць прекрасної статі. Деякі відносини закінчувалися дуже плачевно, особливо з Ганною Ісайкіною. Сергій так сильно хвилювався із-за появи конкурента на любовному фронті, що закинув навчання, просто ігнорував навчальний процес. За що з тріском і вилетів з училища. Потім він все ж взявся за розум і закінчив почате, але скільки часу витрачено марно. Однокурсниці актора по черзі згадують свої швидкоплинні романи з Жигуновим. Це не додає привабливості акторові, адже на той момент він вже був одружений на Новіковій.

Взагалі, Жигунову приписували багато липових романів, ну прямо Казанову з нього зробили. Також варто відзначити, що його партнерки ніколи не визнавалися гріховного зв'язку з ним. Але і нічого не спростовували.

Говорять, що під час зйомок картини "Серця трьох" Жигунов піддався чарам Олени Хмельницької, зйомки закінчилися, і роману прийшов кінець.

Під час роботи над першою частиною "Гардемаринів" в Жигунова була закохана Тетяна Лютаєва. Нібито між акторами пробігла іскра після постільної сцени.

Серйозним захопленням для Сергія стала Олена Сафонова, відома по картині "Зимова вишня". Кажуть, що актор навіть зізнався у всьому дружині, але вона його пробачила.

На зйомках картини "Зірка епохи" Жигунова сподобалася молоденька Марина Александрова, але тут з'явився більш досвідчений серцеїд Олександр Домогаров.

Свежие новости

21:27
"Это все же немного стыдненько, когда ты тупой", - журналистка о губернаторе Николаевщины
21:20
Гонтарева и шайка мошенников из НБУ должны сидеть в тюрьме - эксперт
21:15
Чому сивіє Петро Порошенко?
21:08
Новый губернатор Николаевщины рассказал, как давал взятки футбольным арбитрам
20:43
Из 423-х нардепов электронную декларацию подал 31 депутат
19:00
В Украине распространилась перепродажа просроченных продуктов - СМИ
18:44
За неделю до штрафов: е-декларации подал только 31 депутат Рады
18:34
Гонтарева наносит ответный удар (ДОКУМЕНТ)
18:30
На яких схемах процвітає корупція у сфері державних закупівель
18:27
Пупса достают из-под земли
18:23
Барах: Андрій Вадатурський намагається обмазати мене бездоказовим брудом
18:10
Украинская экономика мне все больше и больше напоминает кубинскую. И вот почему
18:00
Жителей Киева ждут новые штрафы
17:30
В Украине распространилась перепродажа просроченных продуктов - СМИ
17:00
Гройсман отреагировал на зарплатные «хотелки» нардепов
16:30
В Украине назвали самых влиятельных женщин страны
16:01
Дожили: пенсионеры просят не включать отопление
Больше новостей