Аутизм виліковний!

Аутизм виліковний!Твердження, що деякі діти виліковуються від аутизму, поки ще залишається дискусійним. Однак нові дані зміцнюють довіру до цієї тези.

В нове дослідження фахівців з університету Коннектикуту (University of Connecticut) були включені діти, підлітки і молоді люди, які одержали діагноз аутизм в ранньому віці, але вийшли з аутистичного спектру, як стали старшими. У більш ранній роботі автор дослідження доктор Дебора Фейн (Deborah Fein) з колегами вказали, що більше, ніж 1 з 5 дітей-аутистів можна перейти до стану, що вважати аутизмов вже не можна.

Вона стверджує, що стає все більш очевидним, що деякі аутичні діти в кінцевому підсумку виходять з спектру аутизму. «Ми поки не знаємо точного відсоток дітей, які здатні зробити це, і чи є це біологічна причина», - говорить вона.

Для підтвердження своїх слів, Фейн і її колеги зробили огляд історії хвороби 34 людей з діагнозом аутизм, а також 44 осіб з аутизмом з високим рівнем функціонування. У контрольну групу увійшло 34 добровольця, які ніколи не отримували діагноз аутизм. Виявилося, що з усіх груп не мали основних ознак аутизму - проблеми в спілкуванні і схильність до поведінки, яка повторюється - особи, не відчували соціального дефіциту в ранньому дитинстві. Такі учасники (у віці 8 -21 років) не проявляли жодної з типових ознак аутизму, в тому числі проблем з мовою, розпізнаванню особи, комунікації й соціальній взаємодії.

Результати дослідження були опубліковані в «Журналі дитячої психології та психіатрії» (Journal of Child Psychology and Psychiatry).

Автор роботи є великим прихильником інтенсивної поведінкової терапії. «Поведінкова терапія може бути дуже ефективною при аутизмі», - поділяє її думку експерт з Національного інституту психічного здоров'я (National Institute of Mental Health) Ліза Джиотті (Lisa Gilotty).

Свежие новости

22:00
Известного топ-чиновника Одесской ОГА поймали на взятке
21:00
Украинец купил памятник Ленина за 253 тысячи гривен
20:10
Пенсии для украинцев и жителей псевдореспублик: у кого больше
20:00
Артем Пшонка купил судью Чередниченко за $250 000?
19:30
Сколько зарабатывают и на чем воруют в украинской полиции
19:20
Теневая экономика: почему она возникает и как помогает экономическому росту
18:30
Не пора ли ВР принять закон о неприкосновенности «антикоррупционеров», выдать им наградное оружие и талоны на посещение буфета ВР?
18:30
Порошенко vs Гройсман: как первые лица пиарятся в Facebook
17:40
Как участниками АТО и их семьям получить денежную компенсацию за жилье. Все нюансы сложной процедуры
17:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
16:50
“Укроборонпром” затягивает процесс поиска международного аудитора
16:30
Месть Порошенко: «Самопомощь» может остаться без Садового
16:00
Как уберечь квартиру от воров: 11 полезных советов для всех, кто дорожит своим имуществом
15:30
Сколько власть украла у каждого украинца только по одной формуле
15:10
Замена паспортов на ID-карты: ажиотажа пока нет
14:30
Названа новая дата безвиза для Украины
14:20
Игровая торговая площадка G2A из Польши запустила прием платежей в Украине
Больше новостей