Аутизм виліковний!

Аутизм виліковний!Твердження, що деякі діти виліковуються від аутизму, поки ще залишається дискусійним. Однак нові дані зміцнюють довіру до цієї тези.

В нове дослідження фахівців з університету Коннектикуту (University of Connecticut) були включені діти, підлітки і молоді люди, які одержали діагноз аутизм в ранньому віці, але вийшли з аутистичного спектру, як стали старшими. У більш ранній роботі автор дослідження доктор Дебора Фейн (Deborah Fein) з колегами вказали, що більше, ніж 1 з 5 дітей-аутистів можна перейти до стану, що вважати аутизмов вже не можна.

Вона стверджує, що стає все більш очевидним, що деякі аутичні діти в кінцевому підсумку виходять з спектру аутизму. «Ми поки не знаємо точного відсоток дітей, які здатні зробити це, і чи є це біологічна причина», - говорить вона.

Для підтвердження своїх слів, Фейн і її колеги зробили огляд історії хвороби 34 людей з діагнозом аутизм, а також 44 осіб з аутизмом з високим рівнем функціонування. У контрольну групу увійшло 34 добровольця, які ніколи не отримували діагноз аутизм. Виявилося, що з усіх груп не мали основних ознак аутизму - проблеми в спілкуванні і схильність до поведінки, яка повторюється - особи, не відчували соціального дефіциту в ранньому дитинстві. Такі учасники (у віці 8 -21 років) не проявляли жодної з типових ознак аутизму, в тому числі проблем з мовою, розпізнаванню особи, комунікації й соціальній взаємодії.

Результати дослідження були опубліковані в «Журналі дитячої психології та психіатрії» (Journal of Child Psychology and Psychiatry).

Автор роботи є великим прихильником інтенсивної поведінкової терапії. «Поведінкова терапія може бути дуже ефективною при аутизмі», - поділяє її думку експерт з Національного інституту психічного здоров'я (National Institute of Mental Health) Ліза Джиотті (Lisa Gilotty).

Свежие новости

23:16
Вадим Ермолаев как проблема проблемы политической модернизации Украины в свете современной научной парадигмы
22:30
Беглый Клименко подключил к спасению своего банка какого-то Рахлина
22:23
По делу “Михайловского” обыскали также Кауфмана
22:20
В банке «Финансы и кредит» раскрыли миллиардную аферу
22:18
При обыске у Рожковой "отжали" мобильный
22:14
Нардеп из БПП Руслан Демчак, как цыган, хранит нажитые 133 миллиона гривен кэшем
22:00
Bild: Нидерланды отменяют соглашение Украины с ЕС
21:00
ВТБ готовы продать бизнес в Украине
20:30
В Херсоне на взятке попался миноборонщик
20:00
Евромайдан как лифт для «мясных дел короля » - Скоробагача
19:00
В Киеве появилась неожиданная дорожная разметка
19:00
Мазур и Кришталь: рейдеры или ГРУшники?
18:00
Как развалить дело Януковича: кейс от Генеральной прокуратуры
18:00
Нацбанку советуют напугать Коломойского
17:00
Кернес получил 11 млн от компании, которая зарабатывает на подрядах мэрии Кернеса
17:00
Тимошенко не будет созывать Майдан за тарифы. Она его созовет по другой причине
16:32
Главный люстратор объявила об отставке
Больше новостей