Аутизм виліковний!

Аутизм виліковний!Твердження, що деякі діти виліковуються від аутизму, поки ще залишається дискусійним. Однак нові дані зміцнюють довіру до цієї тези.

В нове дослідження фахівців з університету Коннектикуту (University of Connecticut) були включені діти, підлітки і молоді люди, які одержали діагноз аутизм в ранньому віці, але вийшли з аутистичного спектру, як стали старшими. У більш ранній роботі автор дослідження доктор Дебора Фейн (Deborah Fein) з колегами вказали, що більше, ніж 1 з 5 дітей-аутистів можна перейти до стану, що вважати аутизмов вже не можна.

Вона стверджує, що стає все більш очевидним, що деякі аутичні діти в кінцевому підсумку виходять з спектру аутизму. «Ми поки не знаємо точного відсоток дітей, які здатні зробити це, і чи є це біологічна причина», - говорить вона.

Для підтвердження своїх слів, Фейн і її колеги зробили огляд історії хвороби 34 людей з діагнозом аутизм, а також 44 осіб з аутизмом з високим рівнем функціонування. У контрольну групу увійшло 34 добровольця, які ніколи не отримували діагноз аутизм. Виявилося, що з усіх груп не мали основних ознак аутизму - проблеми в спілкуванні і схильність до поведінки, яка повторюється - особи, не відчували соціального дефіциту в ранньому дитинстві. Такі учасники (у віці 8 -21 років) не проявляли жодної з типових ознак аутизму, в тому числі проблем з мовою, розпізнаванню особи, комунікації й соціальній взаємодії.

Результати дослідження були опубліковані в «Журналі дитячої психології та психіатрії» (Journal of Child Psychology and Psychiatry).

Автор роботи є великим прихильником інтенсивної поведінкової терапії. «Поведінкова терапія може бути дуже ефективною при аутизмі», - поділяє її думку експерт з Національного інституту психічного здоров'я (National Institute of Mental Health) Ліза Джиотті (Lisa Gilotty).

Свежие новости

09:40
Ахметов «зігріє» кожного. Звідки беруться шокуючі платіжки
09:00
Шикарно: Жебрівський показав триповерховий будинок в Києві (ФОТО)
22:00
Судья Оксюта вместо дисквалификации продвигается по службе, параллельно повышая свое благосостояние
21:07
Украине нужна твердая рука в аграрном вопросе
21:00
Павел Гречковский доказал: продажный судья — это профессия, а не состояние души
20:32
Кто такой Сергей Креймер
20:30
Похищение Гончаренко оказалось инсценировкой СБУ
20:28
Руководство Минздрава против Аллы Арешкович
20:25
Старосенная афера, или как Труханов Галантернику 2,5 гектара земли в центре Одессы подарил
20:22
Игорь Андреев и "подвиги" его "Геркулеса"
20:15
Миллионные долги Филатова
20:12
Губернатор Одесской области представил в Черноморске новых «смотрящих»
19:30
Рада провалила возвращение налоговой милиции
19:00
Неуловимые Джо украинской коррупции
18:30
В каких странах украинцы получают самую большую зарплату?
17:51
Гонтарева прогнозирует, что Коломойскому могут дать от 5 до 10 лет
16:20
“Пропустил свежий выпуск “Голоса Украины” – welcome в тюрьму”
Больше новостей