Акне: коли варто звернутися до лікаря?

Акне: коли варто звернутися до лікаря?Акне - одне з найбільш поширених захворювань, відомих людству. Наукові дослідження, практика лікарів доводять: акне - не тільки шкірна проблема. Вугровий висип - свідоцтво роздадів в організмі.

Це хронічне захворювання сально-волосяних фолікул - скупчення в них зайвого жиру, надмірне ороговіння верхнього шару шкіри, закупорка жирових проток, запальний процес і розмноження мікробів. Загальновизнана класифікація акне до кінця поки не розроблена, а існуючі основані на клінічній картині захворювання або на оцінці її тяжкості. Пік симптоматики все-таки доводиться на підлітковий і юнацький вік, коли відбуваються значні гормональні зміни в організмі і адаптація до нового рівня гормонів.

З віком з'являються інші фактори, що впливають на стан шкіри: спадкова схильність, зниження імунітету, збій в роботі внутрішніх органів, гормональні порушення, алергія, стрес, застосування деяких медикаментів, неграмотне використання лікарських та косметичних засобів і ще багато інших факторів. Останнім часом, наприклад, почастішали випадки загострення акне після тривалого перебування на активному сонці.

Будь-яка стадія вугрового висипу - вагомий привід для звернення до дерматолога. Самолікування часто не приносить поліпшення, а деколи навіть небезпечно. Лікування вугрів ніколи не буває одноразовою акцією. Потрібне терпіння, наполегливість і неодмінне дотримання всіх рекомендацій лікаря. Потрібно налаштуватися на тривалу і комплексну терапію - тільки при цій умові можливий позитивний і довгостроковий результат. Складність і різноманіття клінічних форм вугрової хвороби диктує різноманіття підходів до проблеми акне. Сучасні ефективні методи та лікувальні засоби дозволяють усунути зовнішні прояви вугрового висипу, а також поліпшити стан шкіри в цілому.

Свежие новости

10:05
Скандальный театр на Подоле показали с высоты
09:40
Как Сергей Курченко выходит в фавориты угольного бизнеса
09:05
РАДИКАЛ ПОПОВ С СВОЯКОМ ОТЖИМАЮТ ИМУЩЕСТВО В ПОЛЬЗУ БАНКА-ОБНАЛЬЩИКА ПШОНКИ-МЛАДШЕГО
09:00
В руководители аэропорта «Борисполь» метит казнокрад Андрей Мазур
08:00
Нас снова грабят - эксперт о нулевой декларации
07:30
Всі три роки після Революції – це боротьба з системою
07:05
Власть погружает украинцев в зимнюю спячку, как тушканчиков
06:30
"Мелания" теперь самое популярное слово в словенских СМИ
21:22
Трагедия в Княжичах: уйдет ли Аваков
19:09
Разгром ларьков на метро "Политехнический институт" вместе с товаром. ФОТО
18:30
Начальство Хмельницкой областной полиции наживалось на помощи для АТО
18:26
Тимошенко звинувачує Порошенка
17:30
Заработать на пенсию станет труднее
16:30
Тимошенко заявила о намерении подать в суд на Коболева
15:30
Не с того начали: насколько обосновано подорожание ж/д билетов
15:00
Фирташа потянули за губку
14:20
Политик заявляет о масштабной коррупции в Украине - The Independent
Больше новостей