П'ять цілющих переваг ананаса

П'ять цілющих переваг ананасаВиявляється, цей екзотичний фрукт здатний боротися з багатьма захворюваннями. Отже, п'ять переваг ананаса для нашого здоров'я!

1. Здорові кістки та хрящі. Одна порція свіжого ананаса міститься 76% рекомендованої добової дози марганцю. Марганець є важливим елементом для здорових кісток і хрящів; також він необхідний для формування колагену і загоєння ран.

2. Лікування подагри. Подагра пов'язана з накопиченням кристалів сечової кислоти в крові. Напади подагри викликають біль у великих пальцях ніг. Споживання ананаса знижує рівень сечової кислоти в крові, ефективно запобігаючи загостренню подагри.

3. Протизапальна. Бромелайн - фермент, що міститься в ананасі - володіє м'яким протизапальними властивостями. Так що регулярне вживання ананасу здатне допомогти в лікуванні легких форм артриту, спортивних травм і післяопераційних запаленьт. При цьому, при зниженні запалення, також зменшується біль.

4. Схуднення і підтримка ваги.
Ананаси відрізняється низьким вмістом калорій так що можуть бути включені в будь-яку дієту. Клітковина, що міститься в ананасі, займає більше часу, щоб переваритися в шлунку, викликаючи при цьому тривале відчуття ситості. Це запобігає ризику "зірватися" на нездорову їжу. Клітковина також допомагає запобігти запорам і стимулює роботу шлунку.

5. Естетичне лікування. Багато противікових кремів містять вітамін С, бромелайн та альфа-гідрокислоти, які також в надлишку містяться в ананасі. М'якоть свіжого ананаса можна використовувати в якості маски для обличчя для пом'якшення шкіри, щоб заспокоїти втомлені ноги. Вітамін С допомагає уповільнити процес старіння, знизить поширення тонких зморшок. Ананас також володіє м'якою відшелушуючою дією і може бути використаний, щоб видалити мозолі і грубу шкіру на ногах. Також продукти, багаті марганцем, як ананас, при вживанні можуть забезпечити підтримання здорової, сяючої шкіри обличчя і для прискорення загоєння ран.

Свежие новости

12:00
«Антрацитовая зависимость». Это тоже лечится
11:52
"В любой стране политическая карьера Савченко была бы закончена в тот же день", - Фельдман
11:20
Кононенко взял добычу
10:30
Почему новый Трудовой кодекс оказался скандальным
09:40
Почему украинский малый бизнес по прежнему некому кредитовать
09:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
22:00
Известного топ-чиновника Одесской ОГА поймали на взятке
21:00
Украинец купил памятник Ленина за 253 тысячи гривен
20:10
Пенсии для украинцев и жителей псевдореспублик: у кого больше
20:00
Артем Пшонка купил судью Чередниченко за $250 000?
19:30
Сколько зарабатывают и на чем воруют в украинской полиции
19:20
Теневая экономика: почему она возникает и как помогает экономическому росту
18:30
Не пора ли ВР принять закон о неприкосновенности «антикоррупционеров», выдать им наградное оружие и талоны на посещение буфета ВР?
18:30
Порошенко vs Гройсман: как первые лица пиарятся в Facebook
17:40
Как участниками АТО и их семьям получить денежную компенсацию за жилье. Все нюансы сложной процедуры
17:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
16:50
“Укроборонпром” затягивает процесс поиска международного аудитора
Больше новостей