П'ять цілющих переваг ананаса

П'ять цілющих переваг ананасаВиявляється, цей екзотичний фрукт здатний боротися з багатьма захворюваннями. Отже, п'ять переваг ананаса для нашого здоров'я!

1. Здорові кістки та хрящі. Одна порція свіжого ананаса міститься 76% рекомендованої добової дози марганцю. Марганець є важливим елементом для здорових кісток і хрящів; також він необхідний для формування колагену і загоєння ран.

2. Лікування подагри. Подагра пов'язана з накопиченням кристалів сечової кислоти в крові. Напади подагри викликають біль у великих пальцях ніг. Споживання ананаса знижує рівень сечової кислоти в крові, ефективно запобігаючи загостренню подагри.

3. Протизапальна. Бромелайн - фермент, що міститься в ананасі - володіє м'яким протизапальними властивостями. Так що регулярне вживання ананасу здатне допомогти в лікуванні легких форм артриту, спортивних травм і післяопераційних запаленьт. При цьому, при зниженні запалення, також зменшується біль.

4. Схуднення і підтримка ваги.
Ананаси відрізняється низьким вмістом калорій так що можуть бути включені в будь-яку дієту. Клітковина, що міститься в ананасі, займає більше часу, щоб переваритися в шлунку, викликаючи при цьому тривале відчуття ситості. Це запобігає ризику "зірватися" на нездорову їжу. Клітковина також допомагає запобігти запорам і стимулює роботу шлунку.

5. Естетичне лікування. Багато противікових кремів містять вітамін С, бромелайн та альфа-гідрокислоти, які також в надлишку містяться в ананасі. М'якоть свіжого ананаса можна використовувати в якості маски для обличчя для пом'якшення шкіри, щоб заспокоїти втомлені ноги. Вітамін С допомагає уповільнити процес старіння, знизить поширення тонких зморшок. Ананас також володіє м'якою відшелушуючою дією і може бути використаний, щоб видалити мозолі і грубу шкіру на ногах. Також продукти, багаті марганцем, як ананас, при вживанні можуть забезпечити підтримання здорової, сяючої шкіри обличчя і для прискорення загоєння ран.

Свежие новости

12:24
Как грабят банковские ячейки украинских банков и кто за это в ответе
12:13
Ротшильды, завидуйте: раскрыты тайны "бедного" главы Запорожской ОГА
11:50
Генеральная прокуратура возбудила дела в отношении 5 народных депутатов
11:04
Грабители банкоматов, заражавшие устройства вирусом, задержаны в Киеве
10:00
Прекрасное средство от хандры и усталости. ИНФОГРАФИКА
09:47
Где смотреть 2-й этап Кубка мира по биатлону: расписание трансляций
08:45
Нефтяные войны: в предвкушении нового сезона
22:30
Президент Украины будет судиться с беглым депутатом
21:30
Ощадбанк выходит на новый уровень
21:00
Много шума и ничего. Несостоявшиеся дела за коррупцию
20:30
Онищенко: Кононенко контролює корупційні схеми
19:30
Закон о минималке: вся правда о зарплатах и пенсиях
19:20
Полиция за 10 миллионов обновила автопарк «Дастерами» от экс-партнера министра юстиции
19:00
В Киеве целый жилмассив остался без тепла
18:30
Родной банк Авакова, чтобы не отдавать долги вкладчикам, вывел элитную недвижимость на автослюсара
18:05
Киев "парализовали" 7-балльные заторы
17:40
Активисты не позволили «АТБ» построить супермаркет вместо сквера
Больше новостей