П'ять цілющих переваг ананаса

П'ять цілющих переваг ананасаВиявляється, цей екзотичний фрукт здатний боротися з багатьма захворюваннями. Отже, п'ять переваг ананаса для нашого здоров'я!

1. Здорові кістки та хрящі. Одна порція свіжого ананаса міститься 76% рекомендованої добової дози марганцю. Марганець є важливим елементом для здорових кісток і хрящів; також він необхідний для формування колагену і загоєння ран.

2. Лікування подагри. Подагра пов'язана з накопиченням кристалів сечової кислоти в крові. Напади подагри викликають біль у великих пальцях ніг. Споживання ананаса знижує рівень сечової кислоти в крові, ефективно запобігаючи загостренню подагри.

3. Протизапальна. Бромелайн - фермент, що міститься в ананасі - володіє м'яким протизапальними властивостями. Так що регулярне вживання ананасу здатне допомогти в лікуванні легких форм артриту, спортивних травм і післяопераційних запаленьт. При цьому, при зниженні запалення, також зменшується біль.

4. Схуднення і підтримка ваги.
Ананаси відрізняється низьким вмістом калорій так що можуть бути включені в будь-яку дієту. Клітковина, що міститься в ананасі, займає більше часу, щоб переваритися в шлунку, викликаючи при цьому тривале відчуття ситості. Це запобігає ризику "зірватися" на нездорову їжу. Клітковина також допомагає запобігти запорам і стимулює роботу шлунку.

5. Естетичне лікування. Багато противікових кремів містять вітамін С, бромелайн та альфа-гідрокислоти, які також в надлишку містяться в ананасі. М'якоть свіжого ананаса можна використовувати в якості маски для обличчя для пом'якшення шкіри, щоб заспокоїти втомлені ноги. Вітамін С допомагає уповільнити процес старіння, знизить поширення тонких зморшок. Ананас також володіє м'якою відшелушуючою дією і може бути використаний, щоб видалити мозолі і грубу шкіру на ногах. Також продукти, багаті марганцем, як ананас, при вживанні можуть забезпечити підтримання здорової, сяючої шкіри обличчя і для прискорення загоєння ран.

Свежие новости

14:00
Замглавы НБУ: Повышение минималки до 3200 грн увеличит инфляцию
13:30
Реимбурсация лекарств: больше вопросов, чем ответов
13:30
В Запорожской области действует рэкет
12:40
Эксперты объяснили, зачем Порошенко закрыл свою фабрику в Липецке
12:39
Олег Бахматюк против НБУ: во что играет олигарх?
12:34
Бахматюк задолжал властям 20 млрд грн.
12:30
Как Грицак все это придумывает? – Богуцкая про покушение на Геращенко
12:10
Коалиция провластного меньшинства продолжает жить?
12:00
Кто блокирует проверку электронных деклараций топ-чиновников
11:50
Міфи і правда про нові штрафи за порушення трудового законодавства
11:30
Сколько украинцы заплатят за сохранение своих мобильных номеров
10:50
Около нуля: какую скорость гарантируют интернет-провайдеры
10:30
Театр одного актера: что не так с покушением на Геращенко
09:40
ПОЧЕМУ ПЛАТЕЖКИ ЗА ОТОПЛЕНИЕ В ЯНВАРЕ ДЛЯ КИЕВЛЯН БУДУТ ЕЩЕ БОЛЬШЕ
09:00
КТО ПОКУПАЕТ КВАРТИРЫ В КИЕВЕ
23:40
Что, в отличие от Трампа, никак не может сделать Путин
23:30
У НАБУ пообіцяли зайнятися Балчуном
Больше новостей