Нонна Гришаєва пішла з "Великої різниці"

Популярна актриса Нонна Гришаєва пішла з гумористичної програми "Велика різниця". Артистка не домовилася з керівництвом щодо якості пропонованих ролей.

Нонна Гришаєва пішла з "Великої різниці"


Нонна Гришаєва була зіркою передачі "Велика різниця", втілюючи найяскравіші і найсмішні образи. Проте зараз артистка рішуче залишила програму. Як з'ясувалося, Гришаєву не влаштовувала якість готового продукту. Зі свого виходу з передачі Нонна таємниці не робить. "Те, що мені стали пропонувати, не влаштовує мене за якістю, тому брати участь у таких пародіях мені не хочеться", - цитують Нонну Гришаєву ЗМІ.

Зараз артистка повністю присвятила себе театральним постановкам. Як повідомляється, у актриси у планах кілька театральних прем'єр, одна з них стартує 18 лютого. Глядачі побачать музичний спектакль "Моя прекрасна Кет", створений за мотивами двох творів - "Приборкання норовливої" і знаменитого бродвейського хіта "Цілуй мене, Кет!", де Гришаєва виконає одну з головних ролей. Друга прем'єра планується в березні - "Школа лихослів'я" за п'єсою Р. Шерідана, яка пройде в Театрі ім. Вахтангова.

Зазначимо, останнім часом "Велику різницю" залишили багато зірок екрану. Так, з гумористичної передачі пішов співведучий Олександра Цекало Іван Ургант. Справа в тому, що у Івана багато часу забирає його програма "Вечірній Ургант". До того ж шоумен веде кулінарну передачу "Смак".

Крім цього, нещодавно змінився і сам формат передачі. Зі звичайної програми "Велика різниця" трансформувалася в інформаційно-розважальний канал "Велика різниця" (скорочено "ВР-ТБ"). "Тепер вам не потрібно цілий місяць чекати, поки один серіал змінить інший. Вам більше не будуть цілу годину розповідати, як приготувати печеню, - ви можете всього лише раз на місяць включити "БР-ТБ" і знайти все, що потрібно. Коротко. Лаконічно. І, звичайно ж, смішно", - розповів в одному з інтерв'ю продюсер проекту Олександр Цекало.

Нова передача являє собою глобальну пародію на сучасне телебачення: це і пізнавальна програма для дітей, та інтелектуальні шоу, і навіть реклама. Навіть виходять власні фільми та серіали. Головним обличчям нового проекту став Олександр Цекало. "Я буду грати роль продюсера телеканалу, його господаря. Ми вирішили вдосталь познущатися над теликом", - повідав шоумен.

Свежие новости

20:00
Миллионам украинцев пенсии повысят почти в два раза: подробности "осовременивания"
19:33
Дело о растрате 200 миллионов: в Киеве возобновили следствие в отношении братьев Круков
19:00
Стало известно, где живут самые богатые украинцы
18:00
Во Франции начались президентские выборы
17:00
Украинский академик возмутил соцсети антисемитскими шутками
16:30
Як "чисті" чиновники приховують екологічні катастрофи від громадян України
15:39
Список поручителей за Мартыненко должен стать доской позора — нардеп
15:00
Еще больше люксовых авто и PR-кино про самих себя
14:45
Коррупционная математика: зачем «Борисполю» еще больше денег
14:00
Активы НБУ за год выросли более чем на 91 млрд грн
13:00
В Одессе патрульные задержали пьяного военного прокурора за рулём
12:00
Отставочка с выходом: НБУ, ФГИ и другие предметы коалиционного торга
10:30
Николая Мартыненко освободили под крики "Ганьба продажным судьям!"
09:00
Деньги не пахнут: на Виннитчине мусор стал приносить прибыль
20:00
Мартиненко витрачав викрадені гроші на лікування дружини в Швейцарії і житло дочки в Англії
19:30
В аэропорту "Борисполь" задержали заместителя гендиректора Одесского НПЗ
19:09
Ковельський "Ветсанзавод" загрожує екологічній катастрофі водних ресурсів західної України
Больше новостей