Нонна Гришаєва пішла з "Великої різниці"

Популярна актриса Нонна Гришаєва пішла з гумористичної програми "Велика різниця". Артистка не домовилася з керівництвом щодо якості пропонованих ролей.

Нонна Гришаєва пішла з "Великої різниці"


Нонна Гришаєва була зіркою передачі "Велика різниця", втілюючи найяскравіші і найсмішні образи. Проте зараз артистка рішуче залишила програму. Як з'ясувалося, Гришаєву не влаштовувала якість готового продукту. Зі свого виходу з передачі Нонна таємниці не робить. "Те, що мені стали пропонувати, не влаштовує мене за якістю, тому брати участь у таких пародіях мені не хочеться", - цитують Нонну Гришаєву ЗМІ.

Зараз артистка повністю присвятила себе театральним постановкам. Як повідомляється, у актриси у планах кілька театральних прем'єр, одна з них стартує 18 лютого. Глядачі побачать музичний спектакль "Моя прекрасна Кет", створений за мотивами двох творів - "Приборкання норовливої" і знаменитого бродвейського хіта "Цілуй мене, Кет!", де Гришаєва виконає одну з головних ролей. Друга прем'єра планується в березні - "Школа лихослів'я" за п'єсою Р. Шерідана, яка пройде в Театрі ім. Вахтангова.

Зазначимо, останнім часом "Велику різницю" залишили багато зірок екрану. Так, з гумористичної передачі пішов співведучий Олександра Цекало Іван Ургант. Справа в тому, що у Івана багато часу забирає його програма "Вечірній Ургант". До того ж шоумен веде кулінарну передачу "Смак".

Крім цього, нещодавно змінився і сам формат передачі. Зі звичайної програми "Велика різниця" трансформувалася в інформаційно-розважальний канал "Велика різниця" (скорочено "ВР-ТБ"). "Тепер вам не потрібно цілий місяць чекати, поки один серіал змінить інший. Вам більше не будуть цілу годину розповідати, як приготувати печеню, - ви можете всього лише раз на місяць включити "БР-ТБ" і знайти все, що потрібно. Коротко. Лаконічно. І, звичайно ж, смішно", - розповів в одному з інтерв'ю продюсер проекту Олександр Цекало.

Нова передача являє собою глобальну пародію на сучасне телебачення: це і пізнавальна програма для дітей, та інтелектуальні шоу, і навіть реклама. Навіть виходять власні фільми та серіали. Головним обличчям нового проекту став Олександр Цекало. "Я буду грати роль продюсера телеканалу, його господаря. Ми вирішили вдосталь познущатися над теликом", - повідав шоумен.

Свежие новости

22:00
Полицейские начальники погорели на взятке от сборщика металлолома
21:30
Бизнес могут обложить проверками по поводу и без
20:30
Действия НБУ в отношении "Укрландфарминга" нивелируют всю работу правительства по привлечению инвестиций, - нардеп Москаленко
20:30
Главным судьей-коррупционером Одесской области активисты назвали Людмилу Ващенко
20:00
Бывший гражданин Беларуси из «Азова» купил квартиры в Киеве и самолет, а также заработал $1 миллион
19:40
Бизнес могут обложить проверками по поводу и без
19:00
В Украине из-за дорогой коммуналки квартиры сдают бесплатно
19:00
СМИ выяснили, как прокуроры и судьи тайно посещают Банковую
18:38
Полицейская начальница улучшала свое благосостояние, «крышуя» самогонщиков
18:10
Гройсман требует дать Насирову доступ к банковским счетам ВСЕХ украинцев
17:29
Подозреваемый в мошенничестве директор «агрейн трейдинг» собрался учить бизнес «как воровать»?
17:00
На БРСМ вовсю торговали поддельным топливом и обманывали государство
16:30
Заявления экс-директора «Электротяжмаша» вызвали очередной антиукраинский всплеск в израильских СМИ
16:00
Гонтарева должна сесть за решетку из-за махинаций на сотни миллиардов гривен. Документ
15:48
Порошенко таки встречался с Пинчуком в Давосе
15:30
Порошенко проигнорировал украинский ланч в Давосе, но с Пинчуком таки встретился - СМИ
15:10
Требования МВФ: нужны ли горькие таблетки украинцам
Больше новостей