Нонна Гришаєва пішла з "Великої різниці"

Популярна актриса Нонна Гришаєва пішла з гумористичної програми "Велика різниця". Артистка не домовилася з керівництвом щодо якості пропонованих ролей.

Нонна Гришаєва пішла з "Великої різниці"


Нонна Гришаєва була зіркою передачі "Велика різниця", втілюючи найяскравіші і найсмішні образи. Проте зараз артистка рішуче залишила програму. Як з'ясувалося, Гришаєву не влаштовувала якість готового продукту. Зі свого виходу з передачі Нонна таємниці не робить. "Те, що мені стали пропонувати, не влаштовує мене за якістю, тому брати участь у таких пародіях мені не хочеться", - цитують Нонну Гришаєву ЗМІ.

Зараз артистка повністю присвятила себе театральним постановкам. Як повідомляється, у актриси у планах кілька театральних прем'єр, одна з них стартує 18 лютого. Глядачі побачать музичний спектакль "Моя прекрасна Кет", створений за мотивами двох творів - "Приборкання норовливої" і знаменитого бродвейського хіта "Цілуй мене, Кет!", де Гришаєва виконає одну з головних ролей. Друга прем'єра планується в березні - "Школа лихослів'я" за п'єсою Р. Шерідана, яка пройде в Театрі ім. Вахтангова.

Зазначимо, останнім часом "Велику різницю" залишили багато зірок екрану. Так, з гумористичної передачі пішов співведучий Олександра Цекало Іван Ургант. Справа в тому, що у Івана багато часу забирає його програма "Вечірній Ургант". До того ж шоумен веде кулінарну передачу "Смак".

Крім цього, нещодавно змінився і сам формат передачі. Зі звичайної програми "Велика різниця" трансформувалася в інформаційно-розважальний канал "Велика різниця" (скорочено "ВР-ТБ"). "Тепер вам не потрібно цілий місяць чекати, поки один серіал змінить інший. Вам більше не будуть цілу годину розповідати, як приготувати печеню, - ви можете всього лише раз на місяць включити "БР-ТБ" і знайти все, що потрібно. Коротко. Лаконічно. І, звичайно ж, смішно", - розповів в одному з інтерв'ю продюсер проекту Олександр Цекало.

Нова передача являє собою глобальну пародію на сучасне телебачення: це і пізнавальна програма для дітей, та інтелектуальні шоу, і навіть реклама. Навіть виходять власні фільми та серіали. Головним обличчям нового проекту став Олександр Цекало. "Я буду грати роль продюсера телеканалу, його господаря. Ми вирішили вдосталь познущатися над теликом", - повідав шоумен.

Свежие новости

21:00
Сюмар сообщила, что на место Гонтаревой предлагают поставить Яценюка. Но "он не хочет"
20:30
Нардеп Денисенко назвав причини, через які він не хоче сидіти поряд з Савченко
20:02
Злочевський виграв у Фірташа 28 мільйонів університету за газ, дешевший від ціни «Нафтогазу»
19:30
Те люди, которые отбирали у меня джинсы на рынке «Олимпийском» теперь занимают высокие должности и ездят на дорогих автомобилях правительственными кварталами
19:00
Данилюк о стипендиях в вузах: "Неправильно платить всем просто за то, что они учатся"
18:29
Наталья Севостьянова, замминистра юстиции, лоббирует коррупцию в антикоррупционном агентстве
18:00
У перший день Великого посту у Ляшка заявили про створення нової коаліції, - ЗМІ
17:50
Парубия вызывают в суд по поводу численности коалиции
17:49
Яценюк и Рябикин кормят киевскую мэрию
17:30
Помощник народного депутата от президентской партии создает фиктивные запросы за вознаграждение?
17:10
Новая информдоктрина: цензура или безопасность?
16:30
Своїми "мирними планами" Савченко і Артеменко порушили українське законодавство, – Яременко
16:30
Тайны оборонзаказа: хватит ли денег на войну
15:50
Разговоры банкиров на пожизненное заключение
15:20
Доктрина информационного приручения
15:00
Глава Нацбанку Гонтарєва подала у відставку, - ЗМІ
14:40
Замминистра юстиции Севостьянова лоббирует коррупцию в антикоррупционном агентстве
Больше новостей