Нонна Гришаєва пішла з "Великої різниці"

Популярна актриса Нонна Гришаєва пішла з гумористичної програми "Велика різниця". Артистка не домовилася з керівництвом щодо якості пропонованих ролей.

Нонна Гришаєва пішла з "Великої різниці"


Нонна Гришаєва була зіркою передачі "Велика різниця", втілюючи найяскравіші і найсмішні образи. Проте зараз артистка рішуче залишила програму. Як з'ясувалося, Гришаєву не влаштовувала якість готового продукту. Зі свого виходу з передачі Нонна таємниці не робить. "Те, що мені стали пропонувати, не влаштовує мене за якістю, тому брати участь у таких пародіях мені не хочеться", - цитують Нонну Гришаєву ЗМІ.

Зараз артистка повністю присвятила себе театральним постановкам. Як повідомляється, у актриси у планах кілька театральних прем'єр, одна з них стартує 18 лютого. Глядачі побачать музичний спектакль "Моя прекрасна Кет", створений за мотивами двох творів - "Приборкання норовливої" і знаменитого бродвейського хіта "Цілуй мене, Кет!", де Гришаєва виконає одну з головних ролей. Друга прем'єра планується в березні - "Школа лихослів'я" за п'єсою Р. Шерідана, яка пройде в Театрі ім. Вахтангова.

Зазначимо, останнім часом "Велику різницю" залишили багато зірок екрану. Так, з гумористичної передачі пішов співведучий Олександра Цекало Іван Ургант. Справа в тому, що у Івана багато часу забирає його програма "Вечірній Ургант". До того ж шоумен веде кулінарну передачу "Смак".

Крім цього, нещодавно змінився і сам формат передачі. Зі звичайної програми "Велика різниця" трансформувалася в інформаційно-розважальний канал "Велика різниця" (скорочено "ВР-ТБ"). "Тепер вам не потрібно цілий місяць чекати, поки один серіал змінить інший. Вам більше не будуть цілу годину розповідати, як приготувати печеню, - ви можете всього лише раз на місяць включити "БР-ТБ" і знайти все, що потрібно. Коротко. Лаконічно. І, звичайно ж, смішно", - розповів в одному з інтерв'ю продюсер проекту Олександр Цекало.

Нова передача являє собою глобальну пародію на сучасне телебачення: це і пізнавальна програма для дітей, та інтелектуальні шоу, і навіть реклама. Навіть виходять власні фільми та серіали. Головним обличчям нового проекту став Олександр Цекало. "Я буду грати роль продюсера телеканалу, його господаря. Ми вирішили вдосталь познущатися над теликом", - повідав шоумен.

Свежие новости

22:30
В Украине ужесточили выдачу кредитов
22:07
Стало известно о задержании копа-взяточника в Киеве
21:30
Суд арестовал весь антиквариат из «сокровищницы Азарова»
21:00
Хуже не будет. Что обещает рост экономики на 1%
21:00
Экс-замглавы «Укрзализныци» обнародовал данные о невыгодные цены полувагонов за 618 миллионов
20:15
«Порошенківець», которых блокировал является-декларирование, обзавелся новеньким BMW за миллион
20:00
Ріелтори заробляють по $1000 щомісяця
19:31
Прожорливое брюшко
19:30
Чиновница времен Януковича возглавит Киевский облздрав
18:40
Жена Авакова взяла в долг у жены Княжицкого средства для покупки лицензии Эспрессо ТВ
18:30
В Раде обратились к Европарламенту с важной просьбой по безвизовому режиму
18:14
В Киеве разгромили рынок "Юность"
18:10
Депутат Кулинич случайно раскрыл кухню, как ему организовывают митинги под ВР
18:00
Матвійчук Віталій Анатолійович – прокурор Сумської області? Чи хрещений батько нової мафії?
17:42
Служба беспредела Украины
17:35
Рада заборонила ввезення до України російських книг антиукраїнської спрямованості
17:30
Чи замовчують корупцію в армії України?
Больше новостей