Нонна Гришаєва пішла з "Великої різниці"

Популярна актриса Нонна Гришаєва пішла з гумористичної програми "Велика різниця". Артистка не домовилася з керівництвом щодо якості пропонованих ролей.

Нонна Гришаєва пішла з "Великої різниці"


Нонна Гришаєва була зіркою передачі "Велика різниця", втілюючи найяскравіші і найсмішні образи. Проте зараз артистка рішуче залишила програму. Як з'ясувалося, Гришаєву не влаштовувала якість готового продукту. Зі свого виходу з передачі Нонна таємниці не робить. "Те, що мені стали пропонувати, не влаштовує мене за якістю, тому брати участь у таких пародіях мені не хочеться", - цитують Нонну Гришаєву ЗМІ.

Зараз артистка повністю присвятила себе театральним постановкам. Як повідомляється, у актриси у планах кілька театральних прем'єр, одна з них стартує 18 лютого. Глядачі побачать музичний спектакль "Моя прекрасна Кет", створений за мотивами двох творів - "Приборкання норовливої" і знаменитого бродвейського хіта "Цілуй мене, Кет!", де Гришаєва виконає одну з головних ролей. Друга прем'єра планується в березні - "Школа лихослів'я" за п'єсою Р. Шерідана, яка пройде в Театрі ім. Вахтангова.

Зазначимо, останнім часом "Велику різницю" залишили багато зірок екрану. Так, з гумористичної передачі пішов співведучий Олександра Цекало Іван Ургант. Справа в тому, що у Івана багато часу забирає його програма "Вечірній Ургант". До того ж шоумен веде кулінарну передачу "Смак".

Крім цього, нещодавно змінився і сам формат передачі. Зі звичайної програми "Велика різниця" трансформувалася в інформаційно-розважальний канал "Велика різниця" (скорочено "ВР-ТБ"). "Тепер вам не потрібно цілий місяць чекати, поки один серіал змінить інший. Вам більше не будуть цілу годину розповідати, як приготувати печеню, - ви можете всього лише раз на місяць включити "БР-ТБ" і знайти все, що потрібно. Коротко. Лаконічно. І, звичайно ж, смішно", - розповів в одному з інтерв'ю продюсер проекту Олександр Цекало.

Нова передача являє собою глобальну пародію на сучасне телебачення: це і пізнавальна програма для дітей, та інтелектуальні шоу, і навіть реклама. Навіть виходять власні фільми та серіали. Головним обличчям нового проекту став Олександр Цекало. "Я буду грати роль продюсера телеканалу, його господаря. Ми вирішили вдосталь познущатися над теликом", - повідав шоумен.

Свежие новости

19:23
Как «Укрспецэкспорт» возглавил раб Пресмана?
19:04
Одесская «Свобода» требует роспуска облсовета Урбанского
19:00
ГПУ: Борьба с коррупцией по схеме «поймали, подоили, отпустили»
18:30
Слабое звено ГМК
18:00
В "ПриватБанке" заявили, что этой осенью национализировать его не удастся
17:00
Прокурору Кулику предъявили обвинение в незаконном обогащении
16:30
Офис НАБУ за 12,3 млн отремонтирует фирма жены экс-главы СБУ
16:00
Замминистра юстиции задекларировал золотой Breguet за 60 тысяч
15:29
Онуфрийчук пытается третий раз занять главное кресло в Деснянской РГА
15:04
Одесская гвардия Порошенко: КГБисты-рейдеры, офшорные виртуозы и перевозчики российского оружия
15:00
Самое дорогое образование получает младшая дочь нардепа Кононенко
14:38
«Видродження» хоронит «Наш край»
14:00
Стало известно, насколько больше от государства получат денег обладминистрации в 2017 году
13:30
Экс-офицер СБУ стал «антикоррупционером», чтобы брать взятки
13:00
Как Сергея Курченко взяли за долги
11:56
Тарифи на життя: уся правда. Встановлена владою ціна на газ для населення завищена майже вдвічі.
11:52
Павел Петренко. «Карманный» мальчик «Семьи» Яценюка
Больше новостей