"Анжі" - "Динамо" Київ: Дебют Вілліана, нічия на табло і бійка на полі

"Анжі" зіграв внічию в товариському матчі проти київського "Динамо" в іспанській Марбельї. Футболісти обох команд обмінялися двома взяттями воріт з кожної сторони.

Причому, ближче до перемоги були махачкалинці, які вели в рахунку 2:1 після першого тайму, але пропустили гол у середині другої половини зустрічі.

При цьому в матчі взяв участь новачок "Анжі" Вілліан, якого махачкалинці викупили у принципового суперника киян "Шахтаря" за 35 млн. євро. Бразилець вийшов на поле на 71-й хвилині замість Олега Шатова.

Зазначимо також, що товариська зустріч була затьмарена бійкою декількох гравців з обох сторін. Лассана Діарра і Лукман Аруна після ігрового епізоду почали з'ясовувати стосунки в кінці першого тайму і були вилучені з поля.

Марбелья, Іспанія. Товариський матч
"Анжі" (Росія) - "Динамо" К (Україна) - 2:2 (2:1)
Голи: Буссуфа, 40, Жирков, 43 - Краньчар, 20, Мехмеді, 70
Видалення: Діарра, 45 - Аруна, 45

"Анжі": Габулов, Єщенко, Жоау Карлос, Логашов, Тагірбеков, Буссуфа, Жирков (Смолов, 48), Жусилей, Діарра (Карсела Гонсалес, 45), Шатов (Вілліан, 71), Ето'О (Сердеров, 79)

"Динамо": Коваль, Виду, Селін (Тайво, 59), Хачеріді, Данілу Сілва (Люлька, 73), Гусєв (Кравець, 88), Аруна (Гармаш, 45), Мехмеді, Мігел Велозу, Краньчар, Ярмоленко

Свежие новости

13:30
Вагоны, купленные беглым министром обороны за кредит ЕБРР, ушли к фирме российского магната