"Анжі" - "Динамо" Київ: Дебют Вілліана, нічия на табло і бійка на полі

"Анжі" зіграв внічию в товариському матчі проти київського "Динамо" в іспанській Марбельї. Футболісти обох команд обмінялися двома взяттями воріт з кожної сторони.

Причому, ближче до перемоги були махачкалинці, які вели в рахунку 2:1 після першого тайму, але пропустили гол у середині другої половини зустрічі.

При цьому в матчі взяв участь новачок "Анжі" Вілліан, якого махачкалинці викупили у принципового суперника киян "Шахтаря" за 35 млн. євро. Бразилець вийшов на поле на 71-й хвилині замість Олега Шатова.

Зазначимо також, що товариська зустріч була затьмарена бійкою декількох гравців з обох сторін. Лассана Діарра і Лукман Аруна після ігрового епізоду почали з'ясовувати стосунки в кінці першого тайму і були вилучені з поля.