Чорновіл розповів, у кого перетворили Януковича

Під час першого прем’єрства Віктор Янукович поводився як досвідчений стратег, однак зараз їм маніпулюють люди з його найближчого оточення.

Чорновіл розповів, у кого перетворили Януковича

Про це розповів народний депутат попередніх скликань Тарас Чорновіл.

«Той Янукович, якого я пам'ятаю в 2003-2004 роках, - це був мудрий, зважений чоловік, який міг сприймати будь-які фрази і адекватно на них відповісти. Тоді він сам організував кілька інтрижок. Одна з них з тих часів, коли Колесніков сидів, Лук'янов переховувався в Токіо, а купа народу була під слідством, або «у бігах» (після перемоги помаранчевої революції - ред.).

При Ющенку дійсно був сильний тиск, його люди грали дуже серйозну гру проти Януковича. Вони ставили ультиматум: «На виборах третину виборчого списку віддайте нашим людям - і всі будуть на волі». І тут раптом у Ющенка відбувається обвал: Тимошенко у відставку, Порошенко теж. Ющенко починає готувати новий уряд Єханурова. Йому треба для цього люди - щоб вони «правильно» проголосували. І потрібно нейтралізувати можливі заходи з боку Тимошенко. А Юлі була потрібна підтримка Януковича - тоді я два рази бачив її в «Зоряному». Перший раз вона приходила з Волковим, він її супроводжував, як паж, з шубкою її носився. Але коли збирався разом з нею зайти в кабінет, вона каже: «Ти тут посидиш!». З кабінету вона як на крилах вилетіла - Янукович все, що потрібно, пообіцяв їй. Сказав: «Юля , ми тебе підтримаємо, все буде добре». Єханурова провалили відразу і демонстративно вигнали з фракції двох людей, які за нього проголосували - Бойко і ще когось», - сказав Чорновіл.

За його словами, після цього, Ющенко запанікував.

«Він відчув, що пахне переворотом, і зараз вже він сам разом з сімейкою і «любими друзями» може опинитися у в'язниці. Я був свідком, як він зателефонував Януковичу і довго й нудно щось йому там пояснював. А Вітя спочатку був схвильоований, а потім так, «в развалочку», каже: «Ну так-так, Андрійович, добре, ну, під’їду». Поїхав, довго вони говорили, і після того, «все стало добре» - він підписав Універсал національної єдності і фракція проголосувала за Єханурова. Юля, коли другий раз до нього пригнала - вийшла звідти, як побита собака. Вона зрозуміла, що він використав її і кинув», - зазначив Чорновіл.

На думку Чорновола, Янукович потрапив під вплив оточення у результаті торгів за своє друге прем’єрство.
«Думаю, прошли дуже жорсткі торги за цей пост з представниками Ющенка з РосУкрЕнерго. Тобто, з Фірташем. Віктор Ющенко повністю був під ним. Його брат Петро мав там свій бізнес, дуже серйозний, свої відкати - а там між братами абсолютна першість. Відповідно, Віктор Ющенко сказав Януковичу: «Ти можеш мені зайвий раз не ходити, хіба так, презентаційно. Ось є Діма - він тобі скаже все, що робити». У 2006 я побачив кардинальну зміну - навколо Януковича повністю змінилися люди. Табачник, якого перед тим звинувачували, що він хотів підставити Януковича і посадити у в'язницю за ті львівські рукописи - стає віце-прем’єром. Всі інші, кого ми проклинали-проганяли, стають біля нього. За якісь два-три місяці таки продавили Льовочкіна. «Ющенківська» група олігархії взяла Януковича під свій контроль. Після цього все посипалося. А потім той же Льовочкін та інші зрозуміли, як забезпечити Януковичу повну самоізоляцію. Тобто, він повинен усвідомити, що йому дають можливість ні в що не втручатися - тільки йому треба показувати, що все працює ідеально, як годинник. І ще треба лякати його «погрозами»: «Якщо буде не так - то буде гірше», - підсумував він.
Джерело

ЛАС 3 февраля 2013 16:38
Тарас все пытается пыжится в фигуру зачительную--но это не меняет сути его---он предал идеалы отца своего--В Чорновил возглвлял основную часть национал--демократического лагеря--а Тарас стал в услужение к КРИМИНАЛ-ДОНЕЦКИМ ОЛИГАРХАМ--и отмыть себя не сможет никогда---то что Ющенко пошел на сотрудничество с ПР иЯнуковичем еще в 2005 году мы все знаем--и то что он продался ОЛИГАРХАМ и Фирташу в первую очередь --тоже знаем--и то что СОЛИДАРИСТКА Тимошенко искала выход из преательства Ющенка--предательства не только ее как политика но и всего МАЙДАНА--мы тоже знаем--и то что Ющенко пойдя на сотрудничество с Януковичем и ПР --способствовал возрождению украинофобов--олигархов--русского мира-- мы тоже знаем---но где вы Тарас тогда были ?--правильно в лагере врагов украинской идеи--в лагере комунно--олигархов--и немалую роль играли--вы предатель не менее чем Ющенко---только у того такого великого отца не было как у вас--вы предали В Чорновола --вы путаник и в политке вам лучше бы не светиться=-не позорьте память в ЧОРНОВИЛА

Свежие новости

22:00
Известного топ-чиновника Одесской ОГА поймали на взятке
21:00
Украинец купил памятник Ленина за 253 тысячи гривен
20:10
Пенсии для украинцев и жителей псевдореспублик: у кого больше
20:00
Артем Пшонка купил судью Чередниченко за $250 000?
19:30
Сколько зарабатывают и на чем воруют в украинской полиции
19:20
Теневая экономика: почему она возникает и как помогает экономическому росту
18:30
Не пора ли ВР принять закон о неприкосновенности «антикоррупционеров», выдать им наградное оружие и талоны на посещение буфета ВР?
18:30
Порошенко vs Гройсман: как первые лица пиарятся в Facebook
17:40
Как участниками АТО и их семьям получить денежную компенсацию за жилье. Все нюансы сложной процедуры
17:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
16:50
“Укроборонпром” затягивает процесс поиска международного аудитора
16:30
Месть Порошенко: «Самопомощь» может остаться без Садового
16:00
Как уберечь квартиру от воров: 11 полезных советов для всех, кто дорожит своим имуществом
15:30
Сколько власть украла у каждого украинца только по одной формуле
15:10
Замена паспортов на ID-карты: ажиотажа пока нет
14:30
Названа новая дата безвиза для Украины
14:20
Игровая торговая площадка G2A из Польши запустила прием платежей в Украине
Больше новостей