Аліка Смєхова розповіла про невдалі шлюби

Аліка Смєхова розповіла про невдалі шлюбиПопулярна актриса Аліка Смєхова дала інтерв'ю, в якому розповіла про невдачі в коханні. Артистка розповіла про свої зруйновані шлюби й зізналася, чому зараз, у самому розквіті віку і краси, зовсім одна.

Днями актриса Аліка Смєхова відзначить 45-літній ювілей. Артистка абсолютно не соромиться віку, оскільки перебуває на піку своєї краси і неймовірно популярна в професії. Проте в особистому житті їй не так щастить. Актриса розповіла в інтерв'ю про свої невдалі відносини.

"Я хочу сказати, ситуація не тільки від жінки, на жаль, залежить. У моєму випадку перший шлюб був типовий ранній. Режисер Сергій Лівнев зробив пропозицію, коли мені було 17 років. Загалом, у нас з Сергієм була така юнацька, молодіжна історія. Так якось ми виросли один з одного. Подорослішали. Хоча я, звичайно, мріяла все життя прожити з одним чоловіком, народити дітей... Але у Сергія тоді у планах цього не було. Максимум, що він міг зробити, - це одружитися. Загалом, ми розлучилися досить спокійно", - говорить Аліка Смєхова.

Зате в шлюбі з другим чоловіком кипіли неабиякі пристрасті, причому з самого початку. "Другим моїм чоловіком став Гриша Беджамов. Представник древнього народу - асирійського, чим мене здивував і заінтригував. Він мене побачив десь, і я йому дуже сподобалася. Але я була невільна і відмовила Гриші. Це його дуже вразило. Він всіма правдами і неправдами став організовувати нашу зустріч і відразу зробив пропозицію. Гриша виглядав людиною серйозною, ґрунтовною, я думала, що він буде чудовим чоловіком і вже точно нікуди не дінеться. Але я помилилася... Виявилося, Гриша був не готовий до серйозних відносин, з ним добре було дружити, гуляти і веселитися. Але за нього заміж виходити - у жодному разі! Принаймні мені. Чоловік, який говорить: сиди вдома, я здобуду мамонта, а ти його піджариш, мені, мабуть, не підходить. Я теж хочу на мамонта з списом йти! Словом, ми з Гришею так і не зрозуміли один одного..." - розповіла актриса.

Тоді Смєхова і зустріла свого третього чоловіка, батька старшого сина Артема, Миколу. Цікаво, що вони були обвінчані, але не розписані. Артистка пояснила: "Після невдалого шлюбу з Гришею мені здавалося, що печатка загсу - порожня формальність, яка нічого не дає і нічого не гарантує. Загалом, у нас все закрутилося і я дуже швидко завагітніла. Вирішила: не важливо, буде Микола зі мною чи не буде, але мені вже за 30 років, у будь-якому випадку настав час народжувати. Ми з ним близько семи років провели разом. Жили на дачі, яку я спеціально купила, щоб дитина росла на повітрі". Проте сімейний човен розбився об побут. "Мені не вистачало любові, якоїсь жіночої історії. Так що поява третього кута трикутника була прямо таки неминучою! І ось він виник - просто принц на білому коні: у роквіті років, сил, краси, чарівності, можливостей", - розповіла Аліка.

За словами актриси, їх відносини розвивалися дуже стрімко: "Я навіть не встигла схаменутися, як розбилася моя комфортна сім'я з сином, будиночком, собакою і чоловіком. І ось я вже з Артемом і речами перебираюсь в будинок нового коханого. Причому найбільше на світі він мріє, щоб я народила йому сина, і ми молилися про це. Потім я дійсно виявляю, що вагітна, і... загалом, я народила другого сина одна. Дивно було б не народити після того, як ми просили про нього Бога. Не буду брехати, я сподівалася, що мій коханий врешті-решт прийде - не до мене, так до нашого сина. Але Макарові скоро буде шість років, а вони так досі і не зустрілися. Що, може бути, навіть і краще..."

Зараз Смєхова одна, але навколо неї багато чоловіків, яким вона подобається. Однак Аліка взаємністю на їх домагання не відповідає. "Гарного чоловіка і батька дитини можна шукати все життя і вийти з дітородного віку. Я прийшла до висновку, що треба покладатися тільки на себе", - заявила артистка.
Джерело

Свежие новости

11:15
Чем завершатся скандалы вокруг министерских госсекретарей
11:00
Мать замначальника ГСЧС Черкасской области подарила сыну 700 тысяч гривен
10:30
В Минюсте обнародовали механизм обновления Верховного суда
10:30
Підвищення "мінімалки": Складніше буде тільки безробітним та неофіційно працюючим
10:08
Азаров после обнаружения квартиры с «сокровищами» исчез из Facebook
09:40
Как Кабмин перекроил всю систему начисления зарплат
09:20
Котвицкий в законе
22:30
В Украине ужесточили выдачу кредитов
22:07
Стало известно о задержании копа-взяточника в Киеве
21:30
Суд арестовал весь антиквариат из «сокровищницы Азарова»
21:00
Хуже не будет. Что обещает рост экономики на 1%
21:00
Экс-замглавы «Укрзализныци» обнародовал данные о невыгодные цены полувагонов за 618 миллионов
20:15
«Порошенківець», которых блокировал является-декларирование, обзавелся новеньким BMW за миллион
20:00
Ріелтори заробляють по $1000 щомісяця
19:31
Прожорливое брюшко
19:30
Чиновница времен Януковича возглавит Киевский облздрав
18:40
Жена Авакова взяла в долг у жены Княжицкого средства для покупки лицензии Эспрессо ТВ
Больше новостей