Аліка Смєхова розповіла про невдалі шлюби

Аліка Смєхова розповіла про невдалі шлюбиПопулярна актриса Аліка Смєхова дала інтерв'ю, в якому розповіла про невдачі в коханні. Артистка розповіла про свої зруйновані шлюби й зізналася, чому зараз, у самому розквіті віку і краси, зовсім одна.

Днями актриса Аліка Смєхова відзначить 45-літній ювілей. Артистка абсолютно не соромиться віку, оскільки перебуває на піку своєї краси і неймовірно популярна в професії. Проте в особистому житті їй не так щастить. Актриса розповіла в інтерв'ю про свої невдалі відносини.

"Я хочу сказати, ситуація не тільки від жінки, на жаль, залежить. У моєму випадку перший шлюб був типовий ранній. Режисер Сергій Лівнев зробив пропозицію, коли мені було 17 років. Загалом, у нас з Сергієм була така юнацька, молодіжна історія. Так якось ми виросли один з одного. Подорослішали. Хоча я, звичайно, мріяла все життя прожити з одним чоловіком, народити дітей... Але у Сергія тоді у планах цього не було. Максимум, що він міг зробити, - це одружитися. Загалом, ми розлучилися досить спокійно", - говорить Аліка Смєхова.

Зате в шлюбі з другим чоловіком кипіли неабиякі пристрасті, причому з самого початку. "Другим моїм чоловіком став Гриша Беджамов. Представник древнього народу - асирійського, чим мене здивував і заінтригував. Він мене побачив десь, і я йому дуже сподобалася. Але я була невільна і відмовила Гриші. Це його дуже вразило. Він всіма правдами і неправдами став організовувати нашу зустріч і відразу зробив пропозицію. Гриша виглядав людиною серйозною, ґрунтовною, я думала, що він буде чудовим чоловіком і вже точно нікуди не дінеться. Але я помилилася... Виявилося, Гриша був не готовий до серйозних відносин, з ним добре було дружити, гуляти і веселитися. Але за нього заміж виходити - у жодному разі! Принаймні мені. Чоловік, який говорить: сиди вдома, я здобуду мамонта, а ти його піджариш, мені, мабуть, не підходить. Я теж хочу на мамонта з списом йти! Словом, ми з Гришею так і не зрозуміли один одного..." - розповіла актриса.

Тоді Смєхова і зустріла свого третього чоловіка, батька старшого сина Артема, Миколу. Цікаво, що вони були обвінчані, але не розписані. Артистка пояснила: "Після невдалого шлюбу з Гришею мені здавалося, що печатка загсу - порожня формальність, яка нічого не дає і нічого не гарантує. Загалом, у нас все закрутилося і я дуже швидко завагітніла. Вирішила: не важливо, буде Микола зі мною чи не буде, але мені вже за 30 років, у будь-якому випадку настав час народжувати. Ми з ним близько семи років провели разом. Жили на дачі, яку я спеціально купила, щоб дитина росла на повітрі". Проте сімейний човен розбився об побут. "Мені не вистачало любові, якоїсь жіночої історії. Так що поява третього кута трикутника була прямо таки неминучою! І ось він виник - просто принц на білому коні: у роквіті років, сил, краси, чарівності, можливостей", - розповіла Аліка.

За словами актриси, їх відносини розвивалися дуже стрімко: "Я навіть не встигла схаменутися, як розбилася моя комфортна сім'я з сином, будиночком, собакою і чоловіком. І ось я вже з Артемом і речами перебираюсь в будинок нового коханого. Причому найбільше на світі він мріє, щоб я народила йому сина, і ми молилися про це. Потім я дійсно виявляю, що вагітна, і... загалом, я народила другого сина одна. Дивно було б не народити після того, як ми просили про нього Бога. Не буду брехати, я сподівалася, що мій коханий врешті-решт прийде - не до мене, так до нашого сина. Але Макарові скоро буде шість років, а вони так досі і не зустрілися. Що, може бути, навіть і краще..."

Зараз Смєхова одна, але навколо неї багато чоловіків, яким вона подобається. Однак Аліка взаємністю на їх домагання не відповідає. "Гарного чоловіка і батька дитини можна шукати все життя і вийти з дітородного віку. Я прийшла до висновку, що треба покладатися тільки на себе", - заявила артистка.
Джерело

Свежие новости

21:00
Журналіст: Брали курс на демократичну Європу - прийшли у поліцейську державу
20:26
Генерального Прокурора Украины обвинили в получении взятки в нетрезвом состоянии (ВИДЕО)
19:30
Порошенко подвел итог Мюнхенской конференции
18:30
В Киевской области семья получила платежку за газ на 17 тысяч гривен
17:30
Директор одесского колледжа оштрафована за коррупцию
17:19
Большой переполох: «Народный фронт» готовится сдать Яценюка
16:30
Клиенты "ПриватБанка" и "Ощадбанка" чаще других страдают от карточных мошенников
15:30
Руслан Голуб — член семьи Януковича успешно хозяйничает на Тетиевщине
14:30
Суд восьмой раз перенес рассмотрение дела Ефремова
14:30
В Херсонской области налоговики нашли подпольную табачную ферму
13:30
За вымогательство задержан профсоюзный босс, работавший под маркой ГПУ
13:00
За рішення суду в Україні блокуватимуться інтернет-сайти
12:30
Стрельба в киевском кафе: двое раненых
12:11
За пять лет доходность биткоина превысила показатели Facebook и Google в 8 раз
11:51
Беглый нардеп Шепелев заявил, что пьяный Луценко получил от него огромную взятку
11:00
Глава Госрезерва Мосийчук подтвердил, что Грановский и его партнер Адамовский связаны с «Трейд коммодити»
09:54
"Идите в ж*опу": глава МВД Украины оскандалился на встрече с блогерами
Больше новостей