Аліка Смєхова розповіла про невдалі шлюби

Аліка Смєхова розповіла про невдалі шлюбиПопулярна актриса Аліка Смєхова дала інтерв'ю, в якому розповіла про невдачі в коханні. Артистка розповіла про свої зруйновані шлюби й зізналася, чому зараз, у самому розквіті віку і краси, зовсім одна.

Днями актриса Аліка Смєхова відзначить 45-літній ювілей. Артистка абсолютно не соромиться віку, оскільки перебуває на піку своєї краси і неймовірно популярна в професії. Проте в особистому житті їй не так щастить. Актриса розповіла в інтерв'ю про свої невдалі відносини.

"Я хочу сказати, ситуація не тільки від жінки, на жаль, залежить. У моєму випадку перший шлюб був типовий ранній. Режисер Сергій Лівнев зробив пропозицію, коли мені було 17 років. Загалом, у нас з Сергієм була така юнацька, молодіжна історія. Так якось ми виросли один з одного. Подорослішали. Хоча я, звичайно, мріяла все життя прожити з одним чоловіком, народити дітей... Але у Сергія тоді у планах цього не було. Максимум, що він міг зробити, - це одружитися. Загалом, ми розлучилися досить спокійно", - говорить Аліка Смєхова.

Зате в шлюбі з другим чоловіком кипіли неабиякі пристрасті, причому з самого початку. "Другим моїм чоловіком став Гриша Беджамов. Представник древнього народу - асирійського, чим мене здивував і заінтригував. Він мене побачив десь, і я йому дуже сподобалася. Але я була невільна і відмовила Гриші. Це його дуже вразило. Він всіма правдами і неправдами став організовувати нашу зустріч і відразу зробив пропозицію. Гриша виглядав людиною серйозною, ґрунтовною, я думала, що він буде чудовим чоловіком і вже точно нікуди не дінеться. Але я помилилася... Виявилося, Гриша був не готовий до серйозних відносин, з ним добре було дружити, гуляти і веселитися. Але за нього заміж виходити - у жодному разі! Принаймні мені. Чоловік, який говорить: сиди вдома, я здобуду мамонта, а ти його піджариш, мені, мабуть, не підходить. Я теж хочу на мамонта з списом йти! Словом, ми з Гришею так і не зрозуміли один одного..." - розповіла актриса.

Тоді Смєхова і зустріла свого третього чоловіка, батька старшого сина Артема, Миколу. Цікаво, що вони були обвінчані, але не розписані. Артистка пояснила: "Після невдалого шлюбу з Гришею мені здавалося, що печатка загсу - порожня формальність, яка нічого не дає і нічого не гарантує. Загалом, у нас все закрутилося і я дуже швидко завагітніла. Вирішила: не важливо, буде Микола зі мною чи не буде, але мені вже за 30 років, у будь-якому випадку настав час народжувати. Ми з ним близько семи років провели разом. Жили на дачі, яку я спеціально купила, щоб дитина росла на повітрі". Проте сімейний човен розбився об побут. "Мені не вистачало любові, якоїсь жіночої історії. Так що поява третього кута трикутника була прямо таки неминучою! І ось він виник - просто принц на білому коні: у роквіті років, сил, краси, чарівності, можливостей", - розповіла Аліка.

За словами актриси, їх відносини розвивалися дуже стрімко: "Я навіть не встигла схаменутися, як розбилася моя комфортна сім'я з сином, будиночком, собакою і чоловіком. І ось я вже з Артемом і речами перебираюсь в будинок нового коханого. Причому найбільше на світі він мріє, щоб я народила йому сина, і ми молилися про це. Потім я дійсно виявляю, що вагітна, і... загалом, я народила другого сина одна. Дивно було б не народити після того, як ми просили про нього Бога. Не буду брехати, я сподівалася, що мій коханий врешті-решт прийде - не до мене, так до нашого сина. Але Макарові скоро буде шість років, а вони так досі і не зустрілися. Що, може бути, навіть і краще..."

Зараз Смєхова одна, але навколо неї багато чоловіків, яким вона подобається. Однак Аліка взаємністю на їх домагання не відповідає. "Гарного чоловіка і батька дитини можна шукати все життя і вийти з дітородного віку. Я прийшла до висновку, що треба покладатися тільки на себе", - заявила артистка.
Джерело

Свежие новости

12:40
Как Насиров в “Феофании” чиновникам свинью подложил
12:30
Антикоррупионный конфликт: НАБУ обиделось на САП из-за «Укрзализныци»
12:00
«Антрацитовая зависимость». Это тоже лечится
11:52
"В любой стране политическая карьера Савченко была бы закончена в тот же день", - Фельдман
11:20
Кононенко взял добычу
10:30
Почему новый Трудовой кодекс оказался скандальным
09:40
Почему украинский малый бизнес по прежнему некому кредитовать
09:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
22:00
Известного топ-чиновника Одесской ОГА поймали на взятке
21:00
Украинец купил памятник Ленина за 253 тысячи гривен
20:10
Пенсии для украинцев и жителей псевдореспублик: у кого больше
20:00
Артем Пшонка купил судью Чередниченко за $250 000?
19:30
Сколько зарабатывают и на чем воруют в украинской полиции
19:20
Теневая экономика: почему она возникает и как помогает экономическому росту
18:30
Не пора ли ВР принять закон о неприкосновенности «антикоррупционеров», выдать им наградное оружие и талоны на посещение буфета ВР?
18:30
Порошенко vs Гройсман: как первые лица пиарятся в Facebook
17:40
Как участниками АТО и их семьям получить денежную компенсацию за жилье. Все нюансы сложной процедуры
Больше новостей