Як ми обираємо собі пару?

Як ми обираємо собі пару?Всі ми чули кліше: «Це була любов з першого погляду», «Її внутрішня краса - єдине, що має значення» або «Протилежності притягуються». Але що насправді впливає на вибір романтичного партнера?

Нове дослідження дає нам розуміння того, як, коли і куди прямує стріла Купідона.

Соціологи з університету Нотр-Дама вивчили вплив фізичної привабливості та віку на вибір партнера, а також вплив рівня доходу на відносини, а також гендерні відмінності в сексуальних уподобаннях. Початок відносин - це двосторонній процес порівняння, в яких люди обмінюються своїми «активами», намагаючись знайти найбільш бажаного партнера і самі приємні стосунки, які вони можуть отримати, враховуючи свої власні «активи». Психологи впевнені, що романтичні стосунки - це ринок, причому не просто метафорично.

Дослідження наочно показало, що так само, як зовнішність може бути замінена в «торгах» на статус і фінансові ресурси, привабливість також може бути "проданою" за високий рівень сексуальної активності.

Краса жінки і статус чоловіка (освіта, прибуток) безпосередньо взаємозв'язані, тобто вони мають тенденцію збільшуватися і зменшуватися разом: якщо жінка не дуже приваблива, то, швидше за все вона утворить пару з малозабезпеченим і неосвіченим партнером.

В цілому висновки дослідження дуже цікаві та неоднозначні. Наприклад, у жінок кількість сексуальних партнерів зменшується з підвищенням фізичної привабливості - у той час як у чоловіків кількість сексуальних партнерів зростає з підвищенням фізичної привабливості. Найменша кількість партнерів виявилася у худих дам.

Дуже привабливі жінки мають більше шансів сформувати міцні відносини, ніж просто «секс». Такі жінки погоджуються на секс протягом першого тижня знайомства. Імовірно, це можна пояснити тим, що фізично привабливі жінки використовують свої «активи», щоб контролювати нові відносини.
Джерело

Свежие новости

22:00
Суд взялся за бывшего начальника ГАИ, «купившего» право побега за 10 миллионов гривен
21:30
Реванш на Полтавщині. Рейдери-регіонали підкорюють газовий ринок
20:30
Нардеп Кожемякин занял 9 миллионов у партнера Фирташа
20:00
Киевлянин заплатил две зарплаты за пломбу сына
19:35
Журналист уличил Онищенко в связях с Лещенко: опубликовано фото переписки
19:00
Дело против Ляшко завели из-за элитной недвижимости. Ждут на допрос
18:46
Ход Конем: НАБУ прикрыло разворовывание госбюджета, организованного “смотрящим” Кропачевым
18:00
Традиційні професії незабаром зникнуть
17:45
Нардеп Кожемякин занял 9 миллионов у партнера Фирташа
17:30
Ляшко поставил ультиматум Холодницкому
16:55
Керівник Києво-Святошинської податкової завдав державі шкоди на 37 мільйонів
16:30
Что происходит в партии "Наш край"
16:04
В Киеве за растрату задержали и. о. главы Дарницкой райадминистрации
16:00
Корупційний ринок країни сягнув 85 млрд грн – НАБУ
15:30
Бардак в судах: на зарплаты служителей Фемиды, которые не судят, ушло больше 100 миллионов
15:15
“Шпигуни Фірташа”, друга серія: Мартиненко
14:30
Аукцион щедрости от БПП: главным люстратором страны стала 28-летняя экс-помощница депутата Верховной Рады от фракции "Блок Петра Порошенко" Олега Барны
Больше новостей