Життєва драма Миколи Караченцова

"Я втомився. Краще б я тоді відразу помер".

Життєва драма Миколи Караченцова

Людмила Поргіна уклала чоловіка спати і, підібгавши ковдру, сіла поруч. Жінка ніжно погладила свого коханого Колєньку. За його життя, здоров'я, за їх щастя вона б'ється ось вже 8 років - фанатично, завзято. Але тільки так можна було перемогти смерть і витягнути чоловіка з того світу. А потім, після страшних травм, навчити його жити заново.

Раптом Караченцов, хриплячи, сказав: "Я втомився. Краще б я тоді відразу помер. А не змушував тебе страждати і боротися 8 років..."

Людмила завмерла. Від цих слів коханого тиснуло серце. Навіщо він думає, що їх зусилля були марними?

Молитва за чоловіка

Ту страшну ніч на 28 лютого 2005 року Людмила Поргіна не забуде ніколи. На неї впало відразу подвійне горе. Спочатку померла від раку шлунка мама, а потім в страшну аварію потрапив чоловік - Микола Караченцов, що поспішав на допомогу дружині. Машина актора потрапила в вибоїну на слизькій дорозі і зі всього маху врізалася в ліхтарний стовп.

"Ніколи не забуду, як в лікарні побачила каталку, а на ній розрізаний одяг Колі: джинси, светр, черевики - все в крові... - згадує Поргіна. - Травма у чоловіка була жахлива: череп розколотий, як розбите яйце, голова вся в тріщинах, та ще й переломи носа, щелепи. Плюс пробоїна з правого боку скроні..."

Лікарі провели операцію на головному мозку і не приховували, що шанси на порятунок дуже малі.

Кожен день Людмила почала молитися за чоловіка. І Микола вийшов з коми!

"Я сказала: "Миколка, якщо чуєш - погладь мене!" - і він почав рухати рукою! - каже Людмила. - Потім чоловік зумів відкрити очі, вони у нього стали, замість карих, блакитні-блакитні! Це було щастя!"

Нові проблеми

Людмила, як дитину, вчила чоловіка всьому: їсти, говорити, ходити... А першим його словом у цьому новому, життя було "дівонько", звернене до дружини.

Разом вони пережили 6 складних операцій. І Людмила завжди була поруч.

"Коля і сам бореться з хворобою! - говорить Поргіна. - Я бачила чимало хворих. Одні лягають і дивляться в стелю, інші кусаються і б'ються, а Коля мій - лицар, він бореться..."

Проте зараз доля послала цим двом нові випробування. По-перше, не вистачає грошей на лікування. У театрі "Ленком", якому актори віддали всі свої сили, коли ще були здорові, вони давно навіть не значаться.

"Режисер Марк Захаров, дізнавшись про стан Колі, відразу ввів на його роль в спектаклі "Юнона і Авось" Дмитра Пєвцова. А я не змогла прийняти. І теж з "Ленкома" пішла", - зізнається Людмила Поргіна.

Кілька років тому уряд Москви виділив акторам приміщення в оренду, яке вони використовували під магазин - торгували плиткою, а отримані гроші витрачали на медикаменти. Але зараз орендну плату різко підвищили і пільги скасували.

"Ми опинилися в складному становищі, - зізнається Людмила. - Я написала листа до уряду Москви, пояснивши, що ці гроші ми витрачаємо на лікування хворої людини. Сподіваюся, до моїх слів прислухаються..."

Адже гроші їм вкрай потрібні!

"У Колі останнім часом погіршилося здоров'я, - зізнається дружина актора. - Практично не діє ліва рука і нога. Напевно, це наслідок втрати правого боку мозку... Скоро ми летимо в Китай. Там роблять трав'яні коктейлі і вливають їх прямо в вену. Може, це допоможе?.."

Сам Микола втомився мучитися. Він сильно страждає і шкодує, що доставляє коханій дружині стільки клопоту. Ось і вимовив раптом страшні слова про смерть...

"Але я лише обняла його, - говорить Людмила Поргіна, - і сказала: "Миколка, це щастя, що ти вижив! Без рук, без ніг - мені було б все одно! Лише б живий! Тому що без тебе мені самій це життя не потрібне!"

І так на її місці думала б будь-яка любляча дружина...

Джерело

Свежие новости

14:00
Замглавы НБУ: Повышение минималки до 3200 грн увеличит инфляцию
13:30
Реимбурсация лекарств: больше вопросов, чем ответов
13:30
В Запорожской области действует рэкет
12:40
Эксперты объяснили, зачем Порошенко закрыл свою фабрику в Липецке
12:39
Олег Бахматюк против НБУ: во что играет олигарх?
12:34
Бахматюк задолжал властям 20 млрд грн.
12:30
Как Грицак все это придумывает? – Богуцкая про покушение на Геращенко
12:10
Коалиция провластного меньшинства продолжает жить?
12:00
Кто блокирует проверку электронных деклараций топ-чиновников
11:50
Міфи і правда про нові штрафи за порушення трудового законодавства
11:30
Сколько украинцы заплатят за сохранение своих мобильных номеров
10:50
Около нуля: какую скорость гарантируют интернет-провайдеры
10:30
Театр одного актера: что не так с покушением на Геращенко
09:40
ПОЧЕМУ ПЛАТЕЖКИ ЗА ОТОПЛЕНИЕ В ЯНВАРЕ ДЛЯ КИЕВЛЯН БУДУТ ЕЩЕ БОЛЬШЕ
09:00
КТО ПОКУПАЕТ КВАРТИРЫ В КИЕВЕ
23:40
Что, в отличие от Трампа, никак не может сделать Путин
23:30
У НАБУ пообіцяли зайнятися Балчуном
Больше новостей