Ігор СУРКІС: «Гроші для мене завжди на останньому місці»

Ігор СУРКІС: «Гроші для мене завжди на останньому місці»Президент «Динамо» поділився очікуваннями від матчу збірної України і розкритикував керівників ФФУ

- Яким вам видається найближчий поєдинок проти збірної Молдови. Що чекаєте від «динамівців» у складі збірної?
- Чекаю від України тільки перемоги. Пишаюся нашими хлопцями, які змогли перемогти Польщу на виїзді. Приємно, що два м'ячі у ворота поляків забили гравці «Динамо», а третій гол - вихованець київського клубу. Сьогодні Україна має здобути впевнену перемогу і продовжити шлях до головної мети - зіграти на ЧС-2014.

- Як тренерський штаб «Динамо» підготував футболістів до матчів збірної?
- Олег Блохін прекрасно попрацював з гравцями. Ви бачите, що зараз в збірну від «Динамо» приїхало шість футболістів, а в майбутньому, можу вас запевнити, гравців від нашої команди буде ще більше. Тому ті люди, які називають Олега Блохіна «зрадником» за те, що він «кинув» збірну, звинувачують його у всіх гріхах - вони дуже помиляються. Будь-якому тренеру потрібно дати час для роботи.

- Ви говорите про нове керівництво ФФУ?
- Ні, я кажу про окремих людей у ФФУ, які дозволяють собі називати Блохіна «зрадником». Зокрема, такі звинувачення собі дозволяє віце-президент ФФУ Сергій Стороженко і член виконкому ФФУ Віктор Межейко. Вони звикли нічого не робити для футболу, а тільки отримувати. Один (Межейко) займався футболом в Запоріжжі. Ми бачимо на якому рівні зараз запорізький футбол. У цих людей немає совісті. Стороженко звинувачував Блохіна в зраді навіть не роблячи знижку на важке захворювання тренера. Я вкладаю у футбол душу, серце і гроші. Але гроші для мене завжди на останньому місці. А Стороженко і Межейко - це люди, які тільки і роблять, що чекають з простягнутою рукою, коли отримають зарплату від свого господаря. І вони дозволяють собі критикувати мене і Олега Блохіна. Вони тільки і роблять, що витрачають гроші своїх господарів. Гаразд, коли мене критикують, я можу потерпіти. Але Олег Блохін - це людина, який вигравав «Золотий м'яч». Він не буде опускатися до того, щоб їм відповідати.

- У чиновників ФФУ є претензії до гравців вашого клубу?
- А хлопці знаходяться в поганій формі? Вони вийшли і здобули перемогу для України в Польщі. Звичайно, вся команда перемогла, але хто забивав голи - я вже сказав. А Михайло Фоменко - це поганий тренер? Він чудовий тренер, який працював в «Динамо» і обігравав «Барселону» тоді, коли ніхто не міг мріяти про це. Я, як президент клубу, буду робити все, щоб команда грала краще.

- Проблеми з проживанням збірної на базі «Динамо» - це результат конфлікту клубу з людьми з ФФУ?
- Ні. У нас на базі дійсно немає місця для проживання збірної. Раніше, коли збірна України жила в Кончі-Заспі, у нас не було команди U-19. Я ж не можу вигнати хлопців на вулицю заради збірної України. Ми з Анатолієм Коньковим обговорювали цю проблему. Прийшли до рішення, що краще, якщо збірна буде жити неподалік від бази. Готель в Козині відмінний, збірна добре підготувалася і перемогла в Польщі. Отже, цей крок було зроблено правильно. А тим, хто називає нас «зрадниками», я вже відповів вище.
Джерело

Свежие новости

22:00
Судья Оксюта вместо дисквалификации продвигается по службе, параллельно повышая свое благосостояние
21:07
Украине нужна твердая рука в аграрном вопросе
21:00
Павел Гречковский доказал: продажный судья — это профессия, а не состояние души
20:32
Кто такой Сергей Креймер
20:30
Похищение Гончаренко оказалось инсценировкой СБУ
20:28
Руководство Минздрава против Аллы Арешкович
20:25
Старосенная афера, или как Труханов Галантернику 2,5 гектара земли в центре Одессы подарил
20:22
Игорь Андреев и "подвиги" его "Геркулеса"
20:15
Миллионные долги Филатова
20:12
Губернатор Одесской области представил в Черноморске новых «смотрящих»
19:30
Рада провалила возвращение налоговой милиции
19:00
Неуловимые Джо украинской коррупции
18:30
В каких странах украинцы получают самую большую зарплату?
17:51
Гонтарева прогнозирует, что Коломойскому могут дать от 5 до 10 лет
16:20
“Пропустил свежий выпуск “Голоса Украины” – welcome в тюрьму”
16:00
Шойгу немножко проговорился
15:28
Коломойского могут посадить в тюрьму
Больше новостей