Ігор СУРКІС: «Гроші для мене завжди на останньому місці»

Ігор СУРКІС: «Гроші для мене завжди на останньому місці»Президент «Динамо» поділився очікуваннями від матчу збірної України і розкритикував керівників ФФУ

- Яким вам видається найближчий поєдинок проти збірної Молдови. Що чекаєте від «динамівців» у складі збірної?
- Чекаю від України тільки перемоги. Пишаюся нашими хлопцями, які змогли перемогти Польщу на виїзді. Приємно, що два м'ячі у ворота поляків забили гравці «Динамо», а третій гол - вихованець київського клубу. Сьогодні Україна має здобути впевнену перемогу і продовжити шлях до головної мети - зіграти на ЧС-2014.

- Як тренерський штаб «Динамо» підготував футболістів до матчів збірної?
- Олег Блохін прекрасно попрацював з гравцями. Ви бачите, що зараз в збірну від «Динамо» приїхало шість футболістів, а в майбутньому, можу вас запевнити, гравців від нашої команди буде ще більше. Тому ті люди, які називають Олега Блохіна «зрадником» за те, що він «кинув» збірну, звинувачують його у всіх гріхах - вони дуже помиляються. Будь-якому тренеру потрібно дати час для роботи.

- Ви говорите про нове керівництво ФФУ?
- Ні, я кажу про окремих людей у ФФУ, які дозволяють собі називати Блохіна «зрадником». Зокрема, такі звинувачення собі дозволяє віце-президент ФФУ Сергій Стороженко і член виконкому ФФУ Віктор Межейко. Вони звикли нічого не робити для футболу, а тільки отримувати. Один (Межейко) займався футболом в Запоріжжі. Ми бачимо на якому рівні зараз запорізький футбол. У цих людей немає совісті. Стороженко звинувачував Блохіна в зраді навіть не роблячи знижку на важке захворювання тренера. Я вкладаю у футбол душу, серце і гроші. Але гроші для мене завжди на останньому місці. А Стороженко і Межейко - це люди, які тільки і роблять, що чекають з простягнутою рукою, коли отримають зарплату від свого господаря. І вони дозволяють собі критикувати мене і Олега Блохіна. Вони тільки і роблять, що витрачають гроші своїх господарів. Гаразд, коли мене критикують, я можу потерпіти. Але Олег Блохін - це людина, який вигравав «Золотий м'яч». Він не буде опускатися до того, щоб їм відповідати.

- У чиновників ФФУ є претензії до гравців вашого клубу?
- А хлопці знаходяться в поганій формі? Вони вийшли і здобули перемогу для України в Польщі. Звичайно, вся команда перемогла, але хто забивав голи - я вже сказав. А Михайло Фоменко - це поганий тренер? Він чудовий тренер, який працював в «Динамо» і обігравав «Барселону» тоді, коли ніхто не міг мріяти про це. Я, як президент клубу, буду робити все, щоб команда грала краще.

- Проблеми з проживанням збірної на базі «Динамо» - це результат конфлікту клубу з людьми з ФФУ?
- Ні. У нас на базі дійсно немає місця для проживання збірної. Раніше, коли збірна України жила в Кончі-Заспі, у нас не було команди U-19. Я ж не можу вигнати хлопців на вулицю заради збірної України. Ми з Анатолієм Коньковим обговорювали цю проблему. Прийшли до рішення, що краще, якщо збірна буде жити неподалік від бази. Готель в Козині відмінний, збірна добре підготувалася і перемогла в Польщі. Отже, цей крок було зроблено правильно. А тим, хто називає нас «зрадниками», я вже відповів вище.
Джерело

Свежие новости

22:30
Президент Украины будет судиться с беглым депутатом
21:30
Ощадбанк выходит на новый уровень
21:00
Много шума и ничего. Несостоявшиеся дела за коррупцию
20:30
Онищенко: Кононенко контролює корупційні схеми
19:30
Закон о минималке: вся правда о зарплатах и пенсиях
19:20
Полиция за 10 миллионов обновила автопарк «Дастерами» от экс-партнера министра юстиции
19:00
В Киеве целый жилмассив остался без тепла
18:30
Родной банк Авакова, чтобы не отдавать долги вкладчикам, вывел элитную недвижимость на автослюсара
18:05
Киев "парализовали" 7-балльные заторы
17:40
Активисты не позволили «АТБ» построить супермаркет вместо сквера
17:30
ГПУ обнаружила, что госчиновники в нерабочее время незаконно «таксуют»
17:21
Роман Зварыч: без диплома и совести
16:50
27 поверх “Гуллівера”. Готівка без проблем
16:00
Дмитрий Френкель и его торговая сеть "Обжора" травят одесситов
15:41
Радикал Лозовой проспорил бизнесмену Корогодскому миллион
15:15
Вынудят ли Украину покупать российский газ
15:00
Украина занимает последнее место в Европе по уровню зарплаты
Больше новостей