В «Батьківщині» назріває бунт проти «диктатора» Яценюка

Росте кількість тих, хто вважає, що об'єднання опозиційних партій, яке відбулося рік тому, помилка. Усередині парламентської фракції «Батьківщина» кількість незадоволених перевалила за два десятки. Вони готові створити нову фракцію.

В «Батьківщині» назріває бунт проти «диктатора» Яценюка


Рік тому Арсеній став господарем партії Тимошенко, пише «Сегодня». Рік тому було оголошено, що десяток опозиційних партій, і перш за все «Батьківщина» з «Фронтом змін», підуть на вибори єдиним списком.

У сьогоднішній «Батьківщині» формальний лідер - Юлія Тимошенко, але фактичний - Арсеній Яценюк, і всі розуміють, що до президентських виборів у цій партії іншого лідера вже не буде.

Захоплення Яценюком «Батьківщини», який супротивники цього проекту називають «рейдерським», вже відбулося. Більш того, Анатолій Гриценко, лідер «Громадянської позиції», поки що входить до «Батьківщини», ще взимку звинуватив Яценюка в диктаторських замашках - мовляв, той всі рішення приймає удвох з Турчиновим.

Але з зими, схоже, ситуація змінилася: за інформацією джерела в «Батьківщині», зараз Олександр Турчинов бореться з Миколою Мартиненком за право стати начальником штабу Яценюка на президентських виборах і, кажуть, цю боротьбу програє. А значить, рішення приймаються Арсенієм Петровичем одноосібно.

На цьому тлі зростає кількість тих, хто вважає, що об'єднання, яке відбулося рік тому, помилка. Першим про це заявив ще в липні 2012-го нинішній позафракційний нардеп Сергій Міщенко. Зараз, за інформацією джерела, всередині фракції «Батьківщина» кількість незадоволених перевалила за два десятки і наближається (з урахуванням декількох позафракційних) до критичної позначки «32» - саме стільки нардепів потрібно, щоб створити нову фракцію.

Днями в інтернеті з'явилася інформація, що створення такої фракції - питання найближчих тижнів, а очолювати її буде голова бютівської фракції в минулому скликанні Андрій Кожем'якін (з яким у Яценюка напружені стосунки ще з минулої осені). Проте, за словами джерела, більш реально, що нова фракція з'явиться у вересні, в її складі дійсно буде Кожем'якін, але очолить її нібито Петро Порошенко.

Але поки три фракції опозиції продовжують декларувати свою єдність. Вчора вони дружно закликали киян прийти 2 квітня до парламенту, щоб змусити депутатів проголосувати за призначення виборів мера Києва і Київради на 25 травня.
Джерело

паша 31 марта 2013 20:28
Сеня наш человек,Сеня заслатый казачек а вы мешей совсем не ловите.

Свежие новости

15:30
Кто из украинских чиновников владеет недвижимостью в Княжичах
15:15
Platinum Bank подаст в суд на Виктора Полищука
14:30
За долги украинцев внесут в «черный список»
14:20
Фирташу, Иванющенко и компании Украина ежедневно "дарит" 1,3 млн
14:00
На валютном рынке вновь неспокойно: что ждет гривну
13:37
"Накормлю лично": Гройсман пригрозил коррупционерам жесткими мерами
13:30
Взгляд на Вооруженные силы Украины в цифрах
12:40
Жизнь втридорога. Почему в Украине процветают дефицит и контрабанда лекарств
12:33
Нацбанк признал неплатежеспособным еще один украинский банк
12:27
Реформа скорой медпомощи: будет больно и медикам, и пациентам
12:00
Кто спровоцировал новый кризис в Украине
11:15
Мораторий идет лесом: как из Украины вывозят древесину в обход запрета
10:30
Многие украинцы не могут получить наличные в банкоматах: что происходит
10:30
Украина сваливается в архаику
10:00
В ЕС назвали Украину самой коррумпированной европейской страной
09:40
ГОСУДАРСТВЕННАЯ ИЗМЕНА СОШЛА С РУК
09:39
Мошенники из Киевстар ежедневно крадут со счетов своих абонентов деньги. Будьте внимательны! - блогер
Больше новостей