В «Батьківщині» назріває бунт проти «диктатора» Яценюка

Росте кількість тих, хто вважає, що об'єднання опозиційних партій, яке відбулося рік тому, помилка. Усередині парламентської фракції «Батьківщина» кількість незадоволених перевалила за два десятки. Вони готові створити нову фракцію.

В «Батьківщині» назріває бунт проти «диктатора» Яценюка


Рік тому Арсеній став господарем партії Тимошенко, пише «Сегодня». Рік тому було оголошено, що десяток опозиційних партій, і перш за все «Батьківщина» з «Фронтом змін», підуть на вибори єдиним списком.

У сьогоднішній «Батьківщині» формальний лідер - Юлія Тимошенко, але фактичний - Арсеній Яценюк, і всі розуміють, що до президентських виборів у цій партії іншого лідера вже не буде.

Захоплення Яценюком «Батьківщини», який супротивники цього проекту називають «рейдерським», вже відбулося. Більш того, Анатолій Гриценко, лідер «Громадянської позиції», поки що входить до «Батьківщини», ще взимку звинуватив Яценюка в диктаторських замашках - мовляв, той всі рішення приймає удвох з Турчиновим.

Але з зими, схоже, ситуація змінилася: за інформацією джерела в «Батьківщині», зараз Олександр Турчинов бореться з Миколою Мартиненком за право стати начальником штабу Яценюка на президентських виборах і, кажуть, цю боротьбу програє. А значить, рішення приймаються Арсенієм Петровичем одноосібно.

На цьому тлі зростає кількість тих, хто вважає, що об'єднання, яке відбулося рік тому, помилка. Першим про це заявив ще в липні 2012-го нинішній позафракційний нардеп Сергій Міщенко. Зараз, за інформацією джерела, всередині фракції «Батьківщина» кількість незадоволених перевалила за два десятки і наближається (з урахуванням декількох позафракційних) до критичної позначки «32» - саме стільки нардепів потрібно, щоб створити нову фракцію.

Днями в інтернеті з'явилася інформація, що створення такої фракції - питання найближчих тижнів, а очолювати її буде голова бютівської фракції в минулому скликанні Андрій Кожем'якін (з яким у Яценюка напружені стосунки ще з минулої осені). Проте, за словами джерела, більш реально, що нова фракція з'явиться у вересні, в її складі дійсно буде Кожем'якін, але очолить її нібито Петро Порошенко.

Але поки три фракції опозиції продовжують декларувати свою єдність. Вчора вони дружно закликали киян прийти 2 квітня до парламенту, щоб змусити депутатів проголосувати за призначення виборів мера Києва і Київради на 25 травня.
Джерело

паша 31 марта 2013 20:28
Сеня наш человек,Сеня заслатый казачек а вы мешей совсем не ловите.

Свежие новости

11:15
Вагиф Алиев выкупил «Парус» у Фирташа
11:14
Дубилет: Скоро кроме чиновников и пенсионеров в Украине никого не останется
11:00
Квартет парламентских партий получил 140 млн из бюджета
10:59
Как газовый фаворит Януковича стал «своим парнем» в Украине
10:30
Миллионы, золото и люксовые часы. Как подчиненные Насирова живут «без коррупции»
09:47
У власти — мошенники. Доказано Луценко
09:40
Звернення представників громадськості щодо призначення Сергія Храпатого головою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
09:00
Мораторий на экспорт леса предлагают заменить увеличением штрафов за незаконную вырубку
08:35
Возобновляемая энергетика впервые в истории превысила мощности угольной
07:49
Аукционы по продаже активов банков-банкротов в системе "ProZorro. Продажи" начнутся через две недели.
23:00
Кому выгодна тарифная ловушка для украинцев
22:30
Генпрокурора готовят в президенты
22:00
Принесет ли отказ от национальной валюты счастье украинцам
21:30
Что Кабмин положил в продуктовую корзину украинца. ИНФОГРАФИКА
20:30
Гривна обвалилась на 300% за период Гонтаревой на посту главы НБУ - эксперт
20:00
Хлеб в Украине может подорожать сразу до 100%
19:00
Комиссия по проверке обстоятельств банкротства банка “Хрещатик” не работает
Больше новостей