Майбутнє настало: сканування мозку попередить злочини

Майбутнє настало: сканування мозку попередить злочиниСканування головного мозку може передбачити поведінку людини і її кримінальні нахили. Таким чином, вже сьогодні цілком реально запобігти багатьом тяжким злочинам.

Нове дослідження показує, що нейровізуалізація активності ділянок кори головного мозку може передбачити ймовірність того, чи є злочинець схильним до рецидивів після звільнення з в'язниці. Вчені з університету штату Нью-Мексико зосередили увагу на передній поясній корі - області головного мозку, яка регулює поведінку і відповідає за імпульсивність.

Ця частина мозку пов'язана з обробкою помилок, контролем конфлікту, вибором реакції і вираженістю оборонного рефлексу. Люди, у яких ця область пошкоджена, більш схильні до нестриманості, байдужості й агресивності: психіатри відносять їх до психопатичного типу особистості.

У дослідженні добровільно погодилися брати участь 96 дорослих чоловіків - кримінальних злочинців у віці 20-52 років. Сканування - магніторезонансна томографія (Mind Research Network's Mobile Magnetic Resonance Imaging (MRI) System) - проводилося за 4 роки до того, як вони були звільнені з в'язниці. Також учасники пройшли серію психічних тестів. Дослідження показало, що ув'язнені, які продемонстрували відносно низьку активність передньої поясної кори, в два рази частіше роблять повторні злочини, ніж ув'язнені з високою активністю в цій області.

Отримані результати мають надзвичайно серйозні наслідки для майбутнього нашого суспільства. «Ця робота має величезний практичний потенціал в правовій системі: вона дає нам інструмент, що дозволяє передбачити, які злочинці надалі візьмуться за старе, а які - не стануть займатися злочинною діяльністю, що в кінцевому рахунку допоможе знизити кримінальну активність антисоціальних особистостей», - розповів один із співавторів роботи, професор Вальтер Сиінот-Армстронг (Walter Sinnott-Armstrong) з університету Д'юка (Duke University).

Джерело

Свежие новости

14:31
Что мешает главе ФГИ продать ОПЗ
14:00
Дело о коррупции в киевском областном отделении Фонда госимущества развалилось в суде
13:19
10 шокирующих фактов про владелицу «Sanahunt» Оксану Мороз-Хант
13:11
Олег Ляшко. Украинский патриот или популист?
13:00
В аэропорту "Борисполь" пограничники поймали пятерых иностранцев с липовыми паспортами
12:24
Как грабят банковские ячейки украинских банков и кто за это в ответе
12:13
Ротшильды, завидуйте: раскрыты тайны "бедного" главы Запорожской ОГА
11:50
Генеральная прокуратура возбудила дела в отношении 5 народных депутатов
11:04
Грабители банкоматов, заражавшие устройства вирусом, задержаны в Киеве
10:00
Прекрасное средство от хандры и усталости. ИНФОГРАФИКА
09:47
Где смотреть 2-й этап Кубка мира по биатлону: расписание трансляций
08:45
Нефтяные войны: в предвкушении нового сезона
22:30
Президент Украины будет судиться с беглым депутатом
21:30
Ощадбанк выходит на новый уровень
21:00
Много шума и ничего. Несостоявшиеся дела за коррупцию
20:30
Онищенко: Кононенко контролює корупційні схеми
19:30
Закон о минималке: вся правда о зарплатах и пенсиях
Больше новостей