Майбутнє настало: сканування мозку попередить злочини

Майбутнє настало: сканування мозку попередить злочиниСканування головного мозку може передбачити поведінку людини і її кримінальні нахили. Таким чином, вже сьогодні цілком реально запобігти багатьом тяжким злочинам.

Нове дослідження показує, що нейровізуалізація активності ділянок кори головного мозку може передбачити ймовірність того, чи є злочинець схильним до рецидивів після звільнення з в'язниці. Вчені з університету штату Нью-Мексико зосередили увагу на передній поясній корі - області головного мозку, яка регулює поведінку і відповідає за імпульсивність.

Ця частина мозку пов'язана з обробкою помилок, контролем конфлікту, вибором реакції і вираженістю оборонного рефлексу. Люди, у яких ця область пошкоджена, більш схильні до нестриманості, байдужості й агресивності: психіатри відносять їх до психопатичного типу особистості.

У дослідженні добровільно погодилися брати участь 96 дорослих чоловіків - кримінальних злочинців у віці 20-52 років. Сканування - магніторезонансна томографія (Mind Research Network's Mobile Magnetic Resonance Imaging (MRI) System) - проводилося за 4 роки до того, як вони були звільнені з в'язниці. Також учасники пройшли серію психічних тестів. Дослідження показало, що ув'язнені, які продемонстрували відносно низьку активність передньої поясної кори, в два рази частіше роблять повторні злочини, ніж ув'язнені з високою активністю в цій області.

Отримані результати мають надзвичайно серйозні наслідки для майбутнього нашого суспільства. «Ця робота має величезний практичний потенціал в правовій системі: вона дає нам інструмент, що дозволяє передбачити, які злочинці надалі візьмуться за старе, а які - не стануть займатися злочинною діяльністю, що в кінцевому рахунку допоможе знизити кримінальну активність антисоціальних особистостей», - розповів один із співавторів роботи, професор Вальтер Сиінот-Армстронг (Walter Sinnott-Armstrong) з університету Д'юка (Duke University).

Джерело

Свежие новости

21:30
В Одесской области на взятке попался глава сельсовета
21:00
«Я подал законопроект, предлагающий установить депутатскую зарплату на уровне минимального прожиточного минимума», – Вадим Рабинович
20:00
Виталий Журавский: из мусорного бака обратно в депутаты
19:41
У Верховній Раді розпочинають збір підписів за створення Інформаційного комісара
18:40
В Украине не хватает присяжных
18:00
За банкротствами банков скрывалась схема колоссального дерибана
18:00
Парубий пригрозил закрыть Раду
17:30
Савченко обвинила Порошенко в несамостоятельности
17:30
Савченко обвинила Порошенко в несамостоятельности
17:20
ФГВФЛ предъявит Бахматюку иск на 4 миллиарда за банкротство банка «Финансовая инициатива»
16:33
Нардеп Геннадий Чекита: ОПЗ сдают в аренду или в банкротство?
16:30
Судья уличил правоохранителей в провокации взятки на Киевской таможне
16:30
Судья уличил правоохранителей в провокации взятки на Киевской таможне
16:00
КАК «АНТИКОРРУПЦИОНЕР» ЛЕЩЕНКО ЛЕГАЛИЗИРОВАЛ ТЕНЕВЫЕ ДОХОДЫ
16:00
Мосийчук нарушил Конституцию прямо в Раде
15:10
Гонтарева может отправиться под суд
15:00
Главой наблюдательного совета ПриватБанка стал турецкий банкир
Больше новостей