Майбутнє настало: сканування мозку попередить злочини

Майбутнє настало: сканування мозку попередить злочиниСканування головного мозку може передбачити поведінку людини і її кримінальні нахили. Таким чином, вже сьогодні цілком реально запобігти багатьом тяжким злочинам.

Нове дослідження показує, що нейровізуалізація активності ділянок кори головного мозку може передбачити ймовірність того, чи є злочинець схильним до рецидивів після звільнення з в'язниці. Вчені з університету штату Нью-Мексико зосередили увагу на передній поясній корі - області головного мозку, яка регулює поведінку і відповідає за імпульсивність.

Ця частина мозку пов'язана з обробкою помилок, контролем конфлікту, вибором реакції і вираженістю оборонного рефлексу. Люди, у яких ця область пошкоджена, більш схильні до нестриманості, байдужості й агресивності: психіатри відносять їх до психопатичного типу особистості.

У дослідженні добровільно погодилися брати участь 96 дорослих чоловіків - кримінальних злочинців у віці 20-52 років. Сканування - магніторезонансна томографія (Mind Research Network's Mobile Magnetic Resonance Imaging (MRI) System) - проводилося за 4 роки до того, як вони були звільнені з в'язниці. Також учасники пройшли серію психічних тестів. Дослідження показало, що ув'язнені, які продемонстрували відносно низьку активність передньої поясної кори, в два рази частіше роблять повторні злочини, ніж ув'язнені з високою активністю в цій області.

Отримані результати мають надзвичайно серйозні наслідки для майбутнього нашого суспільства. «Ця робота має величезний практичний потенціал в правовій системі: вона дає нам інструмент, що дозволяє передбачити, які злочинці надалі візьмуться за старе, а які - не стануть займатися злочинною діяльністю, що в кінцевому рахунку допоможе знизити кримінальну активність антисоціальних особистостей», - розповів один із співавторів роботи, професор Вальтер Сиінот-Армстронг (Walter Sinnott-Armstrong) з університету Д'юка (Duke University).

Джерело

Свежие новости

00:05
Бродский предложил снести памятник Хмельницкому и арку Дружбы народов
21:27
"Это все же немного стыдненько, когда ты тупой", - журналистка о губернаторе Николаевщины
21:20
Гонтарева и шайка мошенников из НБУ должны сидеть в тюрьме - эксперт
21:15
Чому сивіє Петро Порошенко?
21:08
Новый губернатор Николаевщины рассказал, как давал взятки футбольным арбитрам
20:43
Из 423-х нардепов электронную декларацию подал 31 депутат
19:00
В Украине распространилась перепродажа просроченных продуктов - СМИ
18:44
За неделю до штрафов: е-декларации подал только 31 депутат Рады
18:34
Гонтарева наносит ответный удар (ДОКУМЕНТ)
18:30
На яких схемах процвітає корупція у сфері державних закупівель
18:27
Пупса достают из-под земли
18:23
Барах: Андрій Вадатурський намагається обмазати мене бездоказовим брудом
18:10
Украинская экономика мне все больше и больше напоминает кубинскую. И вот почему
18:00
Жителей Киева ждут новые штрафы
17:30
В Украине распространилась перепродажа просроченных продуктов - СМИ
17:00
Гройсман отреагировал на зарплатные «хотелки» нардепов
16:30
В Украине назвали самых влиятельных женщин страны
Больше новостей