Софі Лорен: вік, жінка і краса

Софі Лорен: вік, жінка і красаКнига Софі Лорен "Жінка і краса" давно вийшла з друку, але її поради цікаві, повчальні і не старіють, так як і її краса! Софі Лорен розповідає про свій вік і його переваги.

"Мені пощастило мати прекрасний приклад для наслідування: моя мати Ромільда все життя була красунею, і я ніколи не турбувалася, як буду виглядати в старості. Я бачила, наскільки привабливою і впевненою можна бути, коли дівоча пора минула. Здається, що якби жінок, подібних моїй матері, було побільше на світлі, то ми б менше жалкували про минулі роки і з задоволенням йшли назустріч майбутньому."

"Із-за труднощів, що довелося пережити, кожен рік дорогий мені. Вік більше не турбує мене в звичайному сенсі, як було раніше, за що я вдячна своїм дітям. Із-за них я дивлюся вперед, в майбутнє, а не сумую про минуле. Діти зберігають молодість, тому що з їх допомогою ви дізнаєтеся нове, переглядаєте свої погляди, вчитеся мислити по-іншому. Сама присутність дітей звертає вас в майбутнє."

"В кіно чимало актрис, які канули в небуття, тому що не створили жодного значного характеру на екрані, не розвивали своє драматичне дарування і з роками їм стало нічого запропонувати глядачам. Так, така доля чекає не тільки актрису, а будь-яку жінку, незалежно від її професії, якщо вона покладається лише на свій зовнішній вигляд."

"Для мене, як і для багатьох жінок, найважчим було тридцятиріччя. У цьому віці молодість вже позаду. Робіть з собою що завгодно, але вже ніхто ніколи не скаже про вас: „Так, і до того ж така молоденька!" Тепер ви відповідаєте за себе як доросла, зріла людина."

"Я задоволена своїм віком. Не думайте, що я прикидаюся, роблячи хорошу міну при поганій грі. Це щира правда. Я живу в мирі і злагоді з собою, чого не було раніше. Я набагато краще знаю, як розпорядитися своїм часом, витрачати сили і енергію і що приносить мені задоволення. У цьому є глибоке задоволення, але знайти його можна лише з часом."

"Повага до свого минулого примирить вас з віком, скільки б вам не виповнилося років. Якщо в минулі роки вам довелося стикатися з труднощами, долати їх, не боятися наслідків, завойовувати любов, часом ризикувати і хоча б іноді перемагати, тоді ви будете раді, що дожили до свого віку. Але, якщо ви не задоволені своїм життям і розумієте, що дарма втратили час, втратили шанси, не реалізували можливості, а мрії так і залишилися мріями, тоді вам залишається лише шкодувати про вік і мріяти повернути час назад."

"На обличчі жінки ясно відображаються її почуття з приводу віку. Вони особливо помітні у жінки за сорок, коли вона дивиться, як молода дівчина зустрічається з гарним молодим чоловіком. Якщо жінку гризе досада, їй нелегко приховати заздрість. Якщо вона задоволена життям, то дивиться на дівчину з симпатією й ласкавістю."
Джерело

Свежие новости

22:00
Известного топ-чиновника Одесской ОГА поймали на взятке
21:00
Украинец купил памятник Ленина за 253 тысячи гривен
20:10
Пенсии для украинцев и жителей псевдореспублик: у кого больше
20:00
Артем Пшонка купил судью Чередниченко за $250 000?
19:30
Сколько зарабатывают и на чем воруют в украинской полиции
19:20
Теневая экономика: почему она возникает и как помогает экономическому росту
18:30
Не пора ли ВР принять закон о неприкосновенности «антикоррупционеров», выдать им наградное оружие и талоны на посещение буфета ВР?
18:30
Порошенко vs Гройсман: как первые лица пиарятся в Facebook
17:40
Как участниками АТО и их семьям получить денежную компенсацию за жилье. Все нюансы сложной процедуры
17:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
16:50
“Укроборонпром” затягивает процесс поиска международного аудитора
16:30
Месть Порошенко: «Самопомощь» может остаться без Садового
16:00
Как уберечь квартиру от воров: 11 полезных советов для всех, кто дорожит своим имуществом
15:30
Сколько власть украла у каждого украинца только по одной формуле
15:10
Замена паспортов на ID-карты: ажиотажа пока нет
14:30
Названа новая дата безвиза для Украины
14:20
Игровая торговая площадка G2A из Польши запустила прием платежей в Украине
Больше новостей