Софі Лорен: вік, жінка і краса

Софі Лорен: вік, жінка і красаКнига Софі Лорен "Жінка і краса" давно вийшла з друку, але її поради цікаві, повчальні і не старіють, так як і її краса! Софі Лорен розповідає про свій вік і його переваги.

"Мені пощастило мати прекрасний приклад для наслідування: моя мати Ромільда все життя була красунею, і я ніколи не турбувалася, як буду виглядати в старості. Я бачила, наскільки привабливою і впевненою можна бути, коли дівоча пора минула. Здається, що якби жінок, подібних моїй матері, було побільше на світлі, то ми б менше жалкували про минулі роки і з задоволенням йшли назустріч майбутньому."

"Із-за труднощів, що довелося пережити, кожен рік дорогий мені. Вік більше не турбує мене в звичайному сенсі, як було раніше, за що я вдячна своїм дітям. Із-за них я дивлюся вперед, в майбутнє, а не сумую про минуле. Діти зберігають молодість, тому що з їх допомогою ви дізнаєтеся нове, переглядаєте свої погляди, вчитеся мислити по-іншому. Сама присутність дітей звертає вас в майбутнє."

"В кіно чимало актрис, які канули в небуття, тому що не створили жодного значного характеру на екрані, не розвивали своє драматичне дарування і з роками їм стало нічого запропонувати глядачам. Так, така доля чекає не тільки актрису, а будь-яку жінку, незалежно від її професії, якщо вона покладається лише на свій зовнішній вигляд."

"Для мене, як і для багатьох жінок, найважчим було тридцятиріччя. У цьому віці молодість вже позаду. Робіть з собою що завгодно, але вже ніхто ніколи не скаже про вас: „Так, і до того ж така молоденька!" Тепер ви відповідаєте за себе як доросла, зріла людина."

"Я задоволена своїм віком. Не думайте, що я прикидаюся, роблячи хорошу міну при поганій грі. Це щира правда. Я живу в мирі і злагоді з собою, чого не було раніше. Я набагато краще знаю, як розпорядитися своїм часом, витрачати сили і енергію і що приносить мені задоволення. У цьому є глибоке задоволення, але знайти його можна лише з часом."

"Повага до свого минулого примирить вас з віком, скільки б вам не виповнилося років. Якщо в минулі роки вам довелося стикатися з труднощами, долати їх, не боятися наслідків, завойовувати любов, часом ризикувати і хоча б іноді перемагати, тоді ви будете раді, що дожили до свого віку. Але, якщо ви не задоволені своїм життям і розумієте, що дарма втратили час, втратили шанси, не реалізували можливості, а мрії так і залишилися мріями, тоді вам залишається лише шкодувати про вік і мріяти повернути час назад."

"На обличчі жінки ясно відображаються її почуття з приводу віку. Вони особливо помітні у жінки за сорок, коли вона дивиться, як молода дівчина зустрічається з гарним молодим чоловіком. Якщо жінку гризе досада, їй нелегко приховати заздрість. Якщо вона задоволена життям, то дивиться на дівчину з симпатією й ласкавістю."
Джерело

Свежие новости

20:00
Что принесут бизнесу «антикоррупционные» законопроекты Минфина
19:44
Владельцу Платинум Банка отказали в "разводе" с МТС
19:38
Занимательная арифметика или Про зарплаты бюджетников
19:30
Онищенко заявил, что Порошенко тратил деньги МВФ на подкуп депутатов и вымогал $200 млн. у Ахметова
19:00
Эксперт указал на тревожную тенденцию в экономике
18:00
На выход: директор одесской Укрпочты Приходько вместе с личными вещами прихватила токарные станки
17:00
Украинцам назвали пять причин отказаться от зарплаты в конверте
16:30
Жизнь одной ногой в ЕС
16:00
Руководителей школ и университетов обяжут подавать е-декларации
15:00
Киевский судья выбрал неожиданное место для хранения взятки
14:35
Мой личный страх
14:15
Эффект депутата. Рейтинг (не)эффективности украинских парламентариев
14:00
СБУ ликвидировала на Тернопольщине финансовую пирамиду
13:22
Сколько банков нужно Украине
12:30
Запорожсталь: не мешай, идет плавка
12:10
Кофе за 400 грн - новая схема взяток в "новой полиции"
11:42
На які тарифні сюрпризи очікувати в наступному році?
Больше новостей