Софі Лорен: вік, жінка і краса

Софі Лорен: вік, жінка і красаКнига Софі Лорен "Жінка і краса" давно вийшла з друку, але її поради цікаві, повчальні і не старіють, так як і її краса! Софі Лорен розповідає про свій вік і його переваги.

"Мені пощастило мати прекрасний приклад для наслідування: моя мати Ромільда все життя була красунею, і я ніколи не турбувалася, як буду виглядати в старості. Я бачила, наскільки привабливою і впевненою можна бути, коли дівоча пора минула. Здається, що якби жінок, подібних моїй матері, було побільше на світлі, то ми б менше жалкували про минулі роки і з задоволенням йшли назустріч майбутньому."

"Із-за труднощів, що довелося пережити, кожен рік дорогий мені. Вік більше не турбує мене в звичайному сенсі, як було раніше, за що я вдячна своїм дітям. Із-за них я дивлюся вперед, в майбутнє, а не сумую про минуле. Діти зберігають молодість, тому що з їх допомогою ви дізнаєтеся нове, переглядаєте свої погляди, вчитеся мислити по-іншому. Сама присутність дітей звертає вас в майбутнє."

"В кіно чимало актрис, які канули в небуття, тому що не створили жодного значного характеру на екрані, не розвивали своє драматичне дарування і з роками їм стало нічого запропонувати глядачам. Так, така доля чекає не тільки актрису, а будь-яку жінку, незалежно від її професії, якщо вона покладається лише на свій зовнішній вигляд."

"Для мене, як і для багатьох жінок, найважчим було тридцятиріччя. У цьому віці молодість вже позаду. Робіть з собою що завгодно, але вже ніхто ніколи не скаже про вас: „Так, і до того ж така молоденька!" Тепер ви відповідаєте за себе як доросла, зріла людина."

"Я задоволена своїм віком. Не думайте, що я прикидаюся, роблячи хорошу міну при поганій грі. Це щира правда. Я живу в мирі і злагоді з собою, чого не було раніше. Я набагато краще знаю, як розпорядитися своїм часом, витрачати сили і енергію і що приносить мені задоволення. У цьому є глибоке задоволення, але знайти його можна лише з часом."

"Повага до свого минулого примирить вас з віком, скільки б вам не виповнилося років. Якщо в минулі роки вам довелося стикатися з труднощами, долати їх, не боятися наслідків, завойовувати любов, часом ризикувати і хоча б іноді перемагати, тоді ви будете раді, що дожили до свого віку. Але, якщо ви не задоволені своїм життям і розумієте, що дарма втратили час, втратили шанси, не реалізували можливості, а мрії так і залишилися мріями, тоді вам залишається лише шкодувати про вік і мріяти повернути час назад."

"На обличчі жінки ясно відображаються її почуття з приводу віку. Вони особливо помітні у жінки за сорок, коли вона дивиться, як молода дівчина зустрічається з гарним молодим чоловіком. Якщо жінку гризе досада, їй нелегко приховати заздрість. Якщо вона задоволена життям, то дивиться на дівчину з симпатією й ласкавістю."
Джерело

Свежие новости

12:00
Благодаря санкциям лотерейный бизнес ушел от налогов (+видео)
11:55
Постановление правительства ценой 1,3 млн гривен в день
11:22
"Я уничтожу твоих детей!" Нардеп БПП Александр Жолобецкий с женой избили мужчину в казино
10:30
Генерал СБУ Володимир Тимошенко: Як можна призначати міністрів із чистою трудовою книжкою?
09:40
Ахметов «зігріє» кожного. Звідки беруться шокуючі платіжки
09:00
Шикарно: Жебрівський показав триповерховий будинок в Києві (ФОТО)
22:00
Судья Оксюта вместо дисквалификации продвигается по службе, параллельно повышая свое благосостояние
21:07
Украине нужна твердая рука в аграрном вопросе
21:00
Павел Гречковский доказал: продажный судья — это профессия, а не состояние души
20:32
Кто такой Сергей Креймер
20:30
Похищение Гончаренко оказалось инсценировкой СБУ
20:28
Руководство Минздрава против Аллы Арешкович
20:25
Старосенная афера, или как Труханов Галантернику 2,5 гектара земли в центре Одессы подарил
20:22
Игорь Андреев и "подвиги" его "Геркулеса"
20:15
Миллионные долги Филатова
20:12
Губернатор Одесской области представил в Черноморске новых «смотрящих»
19:30
Рада провалила возвращение налоговой милиции
Больше новостей