Хвороби нирок будуть лікувати просто і ефективно?

Хвороби нирок будуть лікувати просто і ефективно?Вчені з США знайшли спосіб блокувати запалення, яке губить нирки. Новий метод також допоможе відновити пошкоджені клітини нирок.

Багато інфекцій, хронічні захворювання, в першу чергу - діабет і неконтрольована гіпертонія, а також травми - все це може суттєво вплинути на стан нирок.

Фахівці з Медичного коледжу Джорджії (Medical College of Georgia) пропонують неінвазивний метод, який допоможе оцінити порушення функції нирок внаслідок запалення або хронічних захворювань, наприклад, таких як високий артеріальний тиск. Новий діагностичний інструмент може допомогти лікарям зробити важкий вибір між медикаментозним лікуванням, трансплантацією або діалізом. І якщо є шанс зберегти нирку, лікарі зможуть підібрати оптимальну схему лікування.

Експерименти на мишах також підтвердили ефективність лікування: фахівці змогли відновити пошкоджені клітини і функцію нирок тварин, яких спеціально для досліджень «заразили» нефритом. Для цього вони застосували специфічну речовину - простагландин Е2. Простагландини більш відомі як фактори запалення, але простагландин Е2 має протизапальний ефект. Дослідники підозрюють, що він може надавати і регенеративну дію.

У пошуках кращого способу діагностики і лікування хвороб нирок, дослідники також провели ряд молекулярних випробувань. На їх підставі вони обіцяють незабаром розробити спосіб відновлення структурних порушень в нирках, що, безсумнівно, дозволить нормалізувати функцію цього важливого органу.

Кожен день нирки фільтрують близько чверті всієї крові в організмі, «сортуючи» живильні речовини і токсини. Ця «брудна робота» робить нирки особливо уразливими до змін артеріального тиску, підвищення рівня запалення в організмі і інтоксикаціям.
Джерело

Свежие новости

16:08
Нацбанк продаст $30 млн для стабилизации гривны
15:40
СБУ перевіряє як «Енергоатом» переплатив фавориту 130 мільйонів за устаткування вартістю 22 мільйона
15:00
Антикоррупционеров обвиняют в коррупции и двойных стандартах
14:50
«Нибулон»: Колосс на глиняных ногах
14:30
Как хранить деньги в банке
13:56
Кто контролирует распределение газа в Украине
13:33
Яценюк подал в суд на автора распространенной лжи на сайте Бродского "Обозреватель". ДОКУМЕНТ
13:30
«Підприємлива» бухгалтерка, гроші комунального ринку та керівники-сумісники
13:30
Почему буксует антикоррупционная реформа
12:40
Викрито на хабарі ще одного суддю Київського апеляційного адмінсуду (ФОТО)
12:30
Коррумпированный судья-миллионер перед арестом купил третий автомобиль
12:00
Дело Саламатина готовят к развалу?
11:30
Онищенко пошел на сделку с правительством США в обмен на гарантии, что его не будут беспокоить по "газовому делу", - адвокат
11:00
Судья с зарплатой 2,1 тыс. грн в месяц ездит на Porsche Panamera
10:05
Скандальный театр на Подоле показали с высоты
09:40
Как Сергей Курченко выходит в фавориты угольного бизнеса
09:05
РАДИКАЛ ПОПОВ С СВОЯКОМ ОТЖИМАЮТ ИМУЩЕСТВО В ПОЛЬЗУ БАНКА-ОБНАЛЬЩИКА ПШОНКИ-МЛАДШЕГО
Больше новостей