Путін: відмова Києва від вступу до Митного союзу загрожує деіндустріализацією економіки

Володимир Путін, президент Російської Федерації, спілкуючись з росіянами в ефірі радіостанцій і центральних телеканалів, заявив, що відмова України вступати в Митний союз буде мати для неї негативні наслідки аж до деіндустріалізації деяких галузей української економіки.

Путін: відмова Києва від вступу до Митного союзу загрожує деіндустріализацією економіки

Володимир Путін відзначає, що, згідно з оцінками експертів, приєднання України до Єдиного економічного простору і Митного союзу буде мати для неї пряму вигоду, розмір якої буде обчислюватися відсотками від ВВП, але при цьому він підкреслює, що народ і Україна повинні вирішити це питання.

Президент РФ нагадав, що російську і українську економіку - тим же способом, що й економіки України, Казахстану та Білорусі - пов'язує значна за своїми обсягами і розгалужена кооперація - і відмова від неї відчутно торкнеться всіх учасників кооперації. Володимир Путін заявляє, що Росія від цієї втрати відновиться, але Україні буде не так легко зробити і призведе до деіндустріалізації окремих сфер виробництва.

Президент РФ підкреслює, що рішення залишається за Україною, а Росія з повагою поставиться до будь-якого її вибору. Сергій Глаз'єв, радник Президента Російської Федерації, заявив, що у разі підписання Україною запланованої на листопад угоди з Європейським союзом, яка стосується зони вільної торгівлі, буде поставлена крапка в питанні входження в Митний союз - шлях туди буде юридично закритий.

Кілька днів тому Микола Азаров, прем'єр-міністр України заявив, що була досягнута принципова угода щодо статусу України в рамках Митного союзу, але через кілька годин спростували цю заяву.

Україною до країн Митного союзу був направлений проект меморандуму, згідно з яким їй надавався статус спостерігача. Віктор Янукович, Президент України заявляв, що Україна має намір отримати цей статус і потім почати розгляд інших документів для участі в роботі Союзу.
Джерело

Свежие новости

21:07
Украине нужна твердая рука в аграрном вопросе
21:00
Павел Гречковский доказал: продажный судья — это профессия, а не состояние души
20:32
Кто такой Сергей Креймер
20:30
Похищение Гончаренко оказалось инсценировкой СБУ
20:28
Руководство Минздрава против Аллы Арешкович
20:25
Старосенная афера, или как Труханов Галантернику 2,5 гектара земли в центре Одессы подарил
20:22
Игорь Андреев и "подвиги" его "Геркулеса"
20:15
Миллионные долги Филатова
20:12
Губернатор Одесской области представил в Черноморске новых «смотрящих»
19:30
Рада провалила возвращение налоговой милиции
19:00
Неуловимые Джо украинской коррупции
18:30
В каких странах украинцы получают самую большую зарплату?
17:51
Гонтарева прогнозирует, что Коломойскому могут дать от 5 до 10 лет
16:20
“Пропустил свежий выпуск “Голоса Украины” – welcome в тюрьму”
16:00
Шойгу немножко проговорился
15:28
Коломойского могут посадить в тюрьму
15:00
Командира полку спецпризначення підозрюють у розкраданні 6 млн грн
Больше новостей