Розроблено нове лікування імпотенції

Розроблено нове лікування імпотенціїАвтори нової розробки з Південної Кореї обіцяють лікувати еректильну дисфункцію за допомогою стовбурових клітин і нанотехнологій.

Пересадка стовбурових клітин, які вченим вдалося виростити на поверхні сітки з нановолокон, може стати новою стратегією в боротьбі з еректильною дисфункцією, яка виникає у чоловіків після операції з видалення простати - простатектомії.

Дослідження було проведене групою фахівців з медичного університету в Південній Кореї (Soonchunhyang University School of Medicine in South Korea). В ході дослідження 8-тижневі самці лабораторних щурів були розділені на 4 групи по 10 кожен, у трьох з яких учені травмували нервові закінчення і тканини, які беруть участь у ерекції. Після цього збирали зразки тканин і досліджували з допомогою морфологічного і імуногістохімічного аналізу. Після самців щурів з трьох груп лікували стовбуровими клітинами і, клонованими «за образом і подобою» пошкоджень. Виявилося, що стовбурові клітини, вирощені на сітці з нановолокон, найбільш ефективно усували пошкодження всіх типів.

Після простатектомії еректильна дисфункція є результатом пошкодження кавернозних нервів, які забезпечують ерекцію. Це також є частим ускладненням після радикальної простатектомії, і звичайно ж, знижує якість життя пацієнта. Лікування цих наслідків ліками показує недостатню ефективність. Тому вважається, що трансплантації стовбурових клітин, культивованих на поверхні сітки з нановолокон, сприятиме регенерації необхідних нейронів і в підсумку - позбавлення від еректильної дисфункції. Поки ще розробникам належить оцінити ефективність і безпеку пересадки людських стовбурових клітин.

Джерело

Свежие новости

21:30
В Одесской области на взятке попался глава сельсовета
21:00
«Я подал законопроект, предлагающий установить депутатскую зарплату на уровне минимального прожиточного минимума», – Вадим Рабинович
20:00
Виталий Журавский: из мусорного бака обратно в депутаты
19:41
У Верховній Раді розпочинають збір підписів за створення Інформаційного комісара
18:40
В Украине не хватает присяжных
18:00
За банкротствами банков скрывалась схема колоссального дерибана
18:00
Парубий пригрозил закрыть Раду
17:30
Савченко обвинила Порошенко в несамостоятельности
17:20
ФГВФЛ предъявит Бахматюку иск на 4 миллиарда за банкротство банка «Финансовая инициатива»
16:33
Нардеп Геннадий Чекита: ОПЗ сдают в аренду или в банкротство?
16:30
Судья уличил правоохранителей в провокации взятки на Киевской таможне
16:30
Судья уличил правоохранителей в провокации взятки на Киевской таможне
16:00
КАК «АНТИКОРРУПЦИОНЕР» ЛЕЩЕНКО ЛЕГАЛИЗИРОВАЛ ТЕНЕВЫЕ ДОХОДЫ
16:00
Мосийчук нарушил Конституцию прямо в Раде
15:10
Гонтарева может отправиться под суд
15:00
Главой наблюдательного совета ПриватБанка стал турецкий банкир
14:30
Борьба с коррупцией как бизнес. Должностные преступления: судебная практика 2016 года
Больше новостей