Гвінет Пелтроу розповіла всю правду про пластичні операції

Гвінет Пелтроу розповіла всю правду про пластичні операціїВ інтерв'ю американському виданню голлівудська актриса розповіла про своє ставлення до пластичної хірургії.

Гвінет Пелтроу - американська актриса і співачка, володарка премій "Оскар" за кращу жіночу роль і Еммі. Гвінет одружена з вокалістом групи Coldplay Крісом Мартіном і разом з ним виховує двох дітей. 39-річна Гвінет ретельно стежить за собою, з захопленням займається спортом і активно бореться за навколишнє середовище.

Але завдяки виданню Us Weekly стало відомо, що краса актриси не на сто відсотків натуральна. Стаючи старше і мудріше, Гвінет визнає, що не дивлячись не її любов до всього природного і органічного, вона не проти спробувати сучасні способи збереження краси та молодості.

"Я користуюся органічною косметикою, але вдаюся до допомоги лазера" - зізнається зірка. "Це те, що робить життя цікавішим, це пошук балансу між натуральною красою і штучною. Між сигаретами і тофу".

Лазер, про який говорить зірка, - це глибоке лазерне омолодження, являє собою процедуру етапної будови нового каркасу шкіри. Лазерний промінь проникає в глибокі шари шкіри. Енергія лазера сприяє ущільненню волокон, стимуляції синтезу нового колагену і забезпечує видимий ефект омолодження шкіри.

Що стосується серйозного хірургічного втручання, Гвінет говорить: "Я дуже боюся лягати під ніж, але знаєте - поговоріть зі мною, коли мені стукне 50 років. До того часу я вже спробую все. Ну, або майже все. Крім ботокса. Ніколи більше не буду робити ботокс - з ним я виглядаю як божевільна."

При ін'єкції ботокса в шкіру він викликає тимчасовий параліч м'язів. В результаті обмежується міміка, наприклад, втрачається звичка супити лоб. Відповідно, чим менше природних мімічних рухів, тим менше зморшок. У косметології ботокс широко став використовуватися з початку 80-х років.

Джерело

Свежие новости

19:38
Занимательная арифметика или Про зарплаты бюджетников
19:30
Онищенко заявил, что Порошенко тратил деньги МВФ на подкуп депутатов и вымогал $200 млн. у Ахметова
19:00
Эксперт указал на тревожную тенденцию в экономике
18:00
На выход: директор одесской Укрпочты Приходько вместе с личными вещами прихватила токарные станки
17:00
Украинцам назвали пять причин отказаться от зарплаты в конверте
16:30
Жизнь одной ногой в ЕС
16:00
Руководителей школ и университетов обяжут подавать е-декларации
15:00
Киевский судья выбрал неожиданное место для хранения взятки
14:35
Мой личный страх
14:15
Эффект депутата. Рейтинг (не)эффективности украинских парламентариев
14:00
СБУ ликвидировала на Тернопольщине финансовую пирамиду
13:22
Сколько банков нужно Украине
12:30
Запорожсталь: не мешай, идет плавка
12:10
Кофе за 400 грн - новая схема взяток в "новой полиции"
11:42
На які тарифні сюрпризи очікувати в наступному році?
11:00
30 гривен за доллар — привыкайте это новая цена, в магазинах цены уже подняты под этот курс
22:30
«95 квартал» высмеял цены за коммуналку
Больше новостей