Як правильно наносити крем?

Як правильно наносити крем?Як правильно наносити крем на обличчя? Існує ряд важливих правил, знаючи і виконуючи які, ви досягнете повного і головне - сприятливого - ефекту від застосування як крему, так і будь-якого іншого косметичного засобу!

Більшість жінок роблять помилку, вважаючи, ніби косметику по догляду (креми, сироватки, маски) потрібно наносити на вологу шкіру. Все зовсім навпаки: якщо ви будете наносити крем на вологу шкіру обличчя, ви порушите терморегуляцію. Правильно наносити крем на очищену, але суху шкіру: вона краще підготовлена для вбирання компонентів косметичних засобів, так як володіє більш високою проникністю. Легкий масаж обличчя стимулює шкіру і активізує кровообіг.

Ще один важливий момент, що стосується температури: найбільш ефективним буде крем, нагрітий до температури тіла - так він вбереться швидше. Для цього крем набирають з баночки або витискають з тюбика, потім розподіляють його по кінчиках пальців, зігріваючи приблизно хвилину.

І не має значення, який у вас тип шкіри - сухий, змішаний, жирний - не варто рясно змащувати обличчя кремом. Шар повинен бути тонким, рівномірним, застосування крему не повинно обтяжувати шкіру. Скільки набирати крему - залежить, по-перше, від консистенції самого косметичного засобу, по-друге - від типу вашої шкіри, наскільки вона жадібно вбирає зволоження або живлення. В середньому на одне нанесення вистачає «дози» розміром як квасоля. Якщо ви все ж таки перестаралися - розмажте залишки на шию і зону декольте.

Окремо варто звернути увагу на шкіру навколо очей: засоби по догляду в цій зоні наносять від внутрішнього кута ока до зовнішнього кута по верхні повік і від нього - по нижньому повіку знову до внутрішнього кута ока. Важливо не розтягувати шкіру на повіках - вона там дуже тонка і ніжна, тому легко піддається деформації.
Джерело

Свежие новости

23:40
Что, в отличие от Трампа, никак не может сделать Путин
23:30
У НАБУ пообіцяли зайнятися Балчуном
22:00
Знакомый Кононенко и экс-советник Насалика возглавил телеканал Мураева
21:30
Анна Гопко разочаровалась в "Самопомощи" и устала от давления Садового
20:47
Команда Кононенко нашла новый источник обогащения
20:30
Гройсман: Терпіти не можу "ущербних", які кошмарять бізнес
20:00
В Киеве перекроют все въезды и выезды из города
19:00
Хороший банк, плохой акционер, злой регулятор
19:00
Шахрайка з Черкащини зібрала півтора мільйона гривень, прикидаючись волонтером
18:30
Украинец избил пограничника за отказ пропустить его вне очереди
18:00
Частная газодобыча накануне очередного передела сфер влияния
17:30
Экс-начальник ГАИ Тернополя задержан за браконьерство
17:10
Помоги государству – умри до пенсии
17:00
Суд займется имуществом Олега Царева
16:20
Как украинцы обходят запрет на расчёты наличкой от 50 тыс. грн
16:00
Стали відомі імена нардепів, яких перевіряє ГПУ через е-декларації
15:41
Украинцам резко урежут депозитные заработки
Больше новостей