Чому чоловікам не варто дивитися телевізор

Чому чоловікам не варто дивитися телевізорАмериканські вчені вивчили ефекти дієти та фізичних вправ на якість сперми і прийшли до цікавого висновку: щоб зберегти здатність до репродукції, чоловікам варто менше дивитися телевізор.

Якість сперми є широко обговорюваною темою у наукових колах. Дані статистики показують, що концентрація сперматозоїдів неухильно знижується за останні пару десятиліть, - проте достовірні причини цього явища не названі. Дослідники з Гарвардської школи (Harvard School of Public Health) вважають, що всьому виною недолік фізичної активності - насамперед, за рахунок проведення величезної кількості часу. Автори нового дослідження вважають, що це негативно позначається на концентрації сперматозоїдів в спермі.

Вчені опитали 189 здорових чоловіків у віці від 18 до 22 років на предмет їх професійної діяльності та рівня щоденної фізичної активності. Автори дослідження також записали їх звички, включаючи тривалість перегляду телевізора; врахували їх дієту, масу тіла, рівень стресу і шкідливі звички. У клініці вони зібрали з кожної людини зразки сперми для проведення спермограми. Сперма була проаналізована на розмір і форму сперматозоїдів, їх рухливість, концентрацію і загальна кількість сперматозоїдів. Учасники, які проводили по 15 годин або більше в тиждень в русі, мали значно більш високу концентрацію сперматозоїдів, ніж ті, хто рухався близько 5 годин і в основному віддавали перевагу перегляду телевізійних програм.

Попередні дослідження показали зв'язок між фізичною активністю та зниженням рівня оксидативного стресу, який ймовірно і губить чоловічі статеві клітини.

Свежие новости

22:00
Суд взялся за бывшего начальника ГАИ, «купившего» право побега за 10 миллионов гривен
21:30
Реванш на Полтавщині. Рейдери-регіонали підкорюють газовий ринок
20:30
Нардеп Кожемякин занял 9 миллионов у партнера Фирташа
20:00
Киевлянин заплатил две зарплаты за пломбу сына
19:35
Журналист уличил Онищенко в связях с Лещенко: опубликовано фото переписки
19:00
Дело против Ляшко завели из-за элитной недвижимости. Ждут на допрос
18:46
Ход Конем: НАБУ прикрыло разворовывание госбюджета, организованного “смотрящим” Кропачевым
18:00
Традиційні професії незабаром зникнуть
17:45
Нардеп Кожемякин занял 9 миллионов у партнера Фирташа
17:30
Ляшко поставил ультиматум Холодницкому
16:55
Керівник Києво-Святошинської податкової завдав державі шкоди на 37 мільйонів
16:30
Что происходит в партии "Наш край"
16:04
В Киеве за растрату задержали и. о. главы Дарницкой райадминистрации
16:00
Корупційний ринок країни сягнув 85 млрд грн – НАБУ
15:30
Бардак в судах: на зарплаты служителей Фемиды, которые не судят, ушло больше 100 миллионов
15:15
“Шпигуни Фірташа”, друга серія: Мартиненко
14:30
Аукцион щедрости от БПП: главным люстратором страны стала 28-летняя экс-помощница депутата Верховной Рады от фракции "Блок Петра Порошенко" Олега Барны
Больше новостей