Гріффін - у фіналі клубного Чемпіонату Європи!

Гріффін - у фіналі клубного Чемпіонату Європи!Україно-російське протистояння на клубному Чемпіонаті Європи з пляжного футболу!

Україна - Росія! Такий матч цікавий вже сам по собі на будь-якому рівні, у будь-якому виді спорту. А вже тим більше, коли на кону титул Чемпіона Європи!

В Італії, де проходить континентальна першість з пляжного футболу серед клубів, сьогодні всіх вболівальників чекає фінальна битва між українським клубом «Гріффін» і російським «Локомотивом»! Напередодні кияни у півфінальному матчі зуміли взяти реванш у швейцарського «Грассхопперса» за прикру поразку по пенальті на груповому етапі.

У звітній грі українці одразу взяли ініціативу в свої руки і до першої перерви завдяки голу Андрія Борсука і дублю Єгора Єремєєва вели з рахунком 3:0. У другій третині зустрічі Олександр Магда збільшив перевагу «Гріффіна» до 4:0, але команді з Цюріха вдалося до мінімуму скоротити відставання 3:4. За п'ять хвилин до кінця матчу Єремєєв забив найважливіший гол і перевага київського клубу збільшилася до двох м'ячів. Швейцарці знову скоротили відставання 4:5, проте футболістам «Гріффіна» вдалося відстояти перемогу.

А крім того, зробити реванш за поразку на груповій стадії. Непогані вийшли спаринги, якщо враховувати, що третина гравців «Грассхопперса» представляють збірну Швейцарії. Адже на відбірковому етапі Чемпіонату Європи, який пройде в Києві з 24 по 26 травня, Україні належить зіграти якраз зі Швейцарією.

Нас чекає фінальна битва на клубному Чемпіонаті Європи, де в неділю, 19 травня, українці зіграють з російським клубом «Локомотив»! Москвичі в іншому півфіналі в серії пенальті переграли турецький «Бешикташ». Фінал клубного Чемпіонату Європи з пляжного футболу відбудеться сьогодні в 19:30 за київським часом! Тримаємо кулаки за наших!