Відносини: притяжіння більше немає?

Відносини: притяжіння більше немає?Чимало пар, що переживають подібні трагедії: навіть чоловіки, яким ледь за 30, схильні до частих «збоїв». Причому в світі спостерігається тенденція до омолодження сексуальних розладів.

Як, правило, оцінюючи рівень розвитку тієї чи іншої країни, в першу чергу оцінюється такий показник, як тривалість життя її громадян: зазвичай виявляється, що чоловіки живуть на кілька років менше. Втім, судити потрібно не тільки за кількістю прожитих років, але і за їх якістю. Простіше кажучи, по частоті та інтенсивності позитивних емоцій, які ми відчуваємо (або ні) щодня. У чоловіків вони безпосередньо залежать від здатності проявляти свою мужність. А у жінок - від ступеню уваги, яку їм надає протилежна стать. А ось обопільне щастя грунтується на гармонії сексуальних стосунків. Привід для нарікань знаходиться у жінок, які відчувають себе обділеними увагою.

Деякі фахівці вважають, що представникам сильної статі потрібно стежити за рівнем тестостерону - гормону, який в буквальному сенсі слова визначає їхню чоловічу сутність. Від концентрації тестостерону в крові чоловіка залежить його статева конституція, характер, настрій, зрештою. Дефіцит же «гормону мужності» також є однією з причин еректильної дисфункції, якою страждає майже 200 мільйонів чоловіків у світі.

Але все ж основним винуватцем згасання лібідо у чоловіків був вказаний стрес, в якому перебувають «добувачі»: справа в тому, що постійне психічне напруження звужує кровоносні судини. І у чоловіків у першу чергу страждають дві артерії, розташовані в пенісі: вони самі тонкі, тому і реагують на стрес в першу чергу. В результаті в орган припиняє надходити кров, і, отже - не постачається кисень. Природньо, кисневе голодування не піде на користь нікому і нічому.

Вихід очевидний - поменше нервувати. До того ж для жінок важлива не тільки ваша сексуальна активність, але і романтика. Вечеря удвох при свічках - найвірніший спосіб підняти настрій собі і своєму партнерові. А разом з позитивними емоціями повернуться і впевненість у собі і у власній чоловічій силі.
Джерело

Свежие новости

21:00
Журналіст: Брали курс на демократичну Європу - прийшли у поліцейську державу
20:26
Генерального Прокурора Украины обвинили в получении взятки в нетрезвом состоянии (ВИДЕО)
19:30
Порошенко подвел итог Мюнхенской конференции
18:30
В Киевской области семья получила платежку за газ на 17 тысяч гривен
17:30
Директор одесского колледжа оштрафована за коррупцию
17:19
Большой переполох: «Народный фронт» готовится сдать Яценюка
16:30
Клиенты "ПриватБанка" и "Ощадбанка" чаще других страдают от карточных мошенников
15:30
Руслан Голуб — член семьи Януковича успешно хозяйничает на Тетиевщине
14:30
Суд восьмой раз перенес рассмотрение дела Ефремова
14:30
В Херсонской области налоговики нашли подпольную табачную ферму
13:30
За вымогательство задержан профсоюзный босс, работавший под маркой ГПУ
13:00
За рішення суду в Україні блокуватимуться інтернет-сайти
12:30
Стрельба в киевском кафе: двое раненых
12:11
За пять лет доходность биткоина превысила показатели Facebook и Google в 8 раз
11:51
Беглый нардеп Шепелев заявил, что пьяный Луценко получил от него огромную взятку
11:00
Глава Госрезерва Мосийчук подтвердил, что Грановский и его партнер Адамовский связаны с «Трейд коммодити»
09:54
"Идите в ж*опу": глава МВД Украины оскандалился на встрече с блогерами
Больше новостей