Відносини: притяжіння більше немає?

Відносини: притяжіння більше немає?Чимало пар, що переживають подібні трагедії: навіть чоловіки, яким ледь за 30, схильні до частих «збоїв». Причому в світі спостерігається тенденція до омолодження сексуальних розладів.

Як, правило, оцінюючи рівень розвитку тієї чи іншої країни, в першу чергу оцінюється такий показник, як тривалість життя її громадян: зазвичай виявляється, що чоловіки живуть на кілька років менше. Втім, судити потрібно не тільки за кількістю прожитих років, але і за їх якістю. Простіше кажучи, по частоті та інтенсивності позитивних емоцій, які ми відчуваємо (або ні) щодня. У чоловіків вони безпосередньо залежать від здатності проявляти свою мужність. А у жінок - від ступеню уваги, яку їм надає протилежна стать. А ось обопільне щастя грунтується на гармонії сексуальних стосунків. Привід для нарікань знаходиться у жінок, які відчувають себе обділеними увагою.

Деякі фахівці вважають, що представникам сильної статі потрібно стежити за рівнем тестостерону - гормону, який в буквальному сенсі слова визначає їхню чоловічу сутність. Від концентрації тестостерону в крові чоловіка залежить його статева конституція, характер, настрій, зрештою. Дефіцит же «гормону мужності» також є однією з причин еректильної дисфункції, якою страждає майже 200 мільйонів чоловіків у світі.

Але все ж основним винуватцем згасання лібідо у чоловіків був вказаний стрес, в якому перебувають «добувачі»: справа в тому, що постійне психічне напруження звужує кровоносні судини. І у чоловіків у першу чергу страждають дві артерії, розташовані в пенісі: вони самі тонкі, тому і реагують на стрес в першу чергу. В результаті в орган припиняє надходити кров, і, отже - не постачається кисень. Природньо, кисневе голодування не піде на користь нікому і нічому.

Вихід очевидний - поменше нервувати. До того ж для жінок важлива не тільки ваша сексуальна активність, але і романтика. Вечеря удвох при свічках - найвірніший спосіб підняти настрій собі і своєму партнерові. А разом з позитивними емоціями повернуться і впевненість у собі і у власній чоловічій силі.
Джерело

Свежие новости

16:00
Самые громкие расследования Виктора Шокина: коррупция, убийства, сепаратизм
15:30
ГПУ: Фонд гарантирования вкладов положил глаз на 50 элитных квартир
15:10
Кредиты МВФ разошлись по карманам
15:00
Гройсман закликає Корчак і решту НАЗК піти у відставку
14:20
Жизнь украинцев до лета: цены, зарплаты и платежки
14:00
Максим Иванищев: Кто заплатит хоть раз эту абонплату – тот лох. Хватит кормить этих аферистов
13:30
Верховной Раде Украины процветает проституция. Как Вы собрались бороться там с коррупцией? — Источник
13:30
Муженко о решении суда по Ил-76: Могут быть фатальные последствия
12:40
Как Насиров в “Феофании” чиновникам свинью подложил
12:30
Антикоррупионный конфликт: НАБУ обиделось на САП из-за «Укрзализныци»
12:00
«Антрацитовая зависимость». Это тоже лечится
11:52
"В любой стране политическая карьера Савченко была бы закончена в тот же день", - Фельдман
11:20
Кононенко взял добычу
10:30
Почему новый Трудовой кодекс оказался скандальным
09:40
Почему украинский малый бизнес по прежнему некому кредитовать
09:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
22:00
Известного топ-чиновника Одесской ОГА поймали на взятке
Больше новостей