Відносини: притяжіння більше немає?

Відносини: притяжіння більше немає?Чимало пар, що переживають подібні трагедії: навіть чоловіки, яким ледь за 30, схильні до частих «збоїв». Причому в світі спостерігається тенденція до омолодження сексуальних розладів.

Як, правило, оцінюючи рівень розвитку тієї чи іншої країни, в першу чергу оцінюється такий показник, як тривалість життя її громадян: зазвичай виявляється, що чоловіки живуть на кілька років менше. Втім, судити потрібно не тільки за кількістю прожитих років, але і за їх якістю. Простіше кажучи, по частоті та інтенсивності позитивних емоцій, які ми відчуваємо (або ні) щодня. У чоловіків вони безпосередньо залежать від здатності проявляти свою мужність. А у жінок - від ступеню уваги, яку їм надає протилежна стать. А ось обопільне щастя грунтується на гармонії сексуальних стосунків. Привід для нарікань знаходиться у жінок, які відчувають себе обділеними увагою.

Деякі фахівці вважають, що представникам сильної статі потрібно стежити за рівнем тестостерону - гормону, який в буквальному сенсі слова визначає їхню чоловічу сутність. Від концентрації тестостерону в крові чоловіка залежить його статева конституція, характер, настрій, зрештою. Дефіцит же «гормону мужності» також є однією з причин еректильної дисфункції, якою страждає майже 200 мільйонів чоловіків у світі.

Але все ж основним винуватцем згасання лібідо у чоловіків був вказаний стрес, в якому перебувають «добувачі»: справа в тому, що постійне психічне напруження звужує кровоносні судини. І у чоловіків у першу чергу страждають дві артерії, розташовані в пенісі: вони самі тонкі, тому і реагують на стрес в першу чергу. В результаті в орган припиняє надходити кров, і, отже - не постачається кисень. Природньо, кисневе голодування не піде на користь нікому і нічому.

Вихід очевидний - поменше нервувати. До того ж для жінок важлива не тільки ваша сексуальна активність, але і романтика. Вечеря удвох при свічках - найвірніший спосіб підняти настрій собі і своєму партнерові. А разом з позитивними емоціями повернуться і впевненість у собі і у власній чоловічій силі.
Джерело

Свежие новости

08:53
Саша Чумак: Как на калькуляторе пояснить, почему предприниматель вынужден выплачивать "зарплату в конверте"
08:31
Тысяча дней войны. Олигархи пытаются навязать Украине Брестский мир
22:30
"В стиле Курченко": в Украине закупили для шахтеров фонари с миллионными наценками
21:30
Парубий пригрозил оставить депутатов без зарплаты
21:00
За пару украденных островов экс-чиновник получил четыре года
20:00
Доллар и евро в Украине обновили максимум. ИНФОГРАФИКА
19:30
Власть: Заплати 84 тыс. 480 грн - и выходи на пенсию в 60 лет
19:00
Музыкальную школу в Житомире построили с растратой в 1,6 миллиона гривен
18:50
И напоследок я скажу: что стоит за прощальным визитом Байдена в Киев
18:30
Пашинский заявил о готовности лишиться депутатской неприкосновенности
18:10
Пострадавшие от суррогатного алкоголя потребовали уволить министра Кутового
17:30
Мінус один. Черговий український банк прийняв рішення про самоліквідацію
17:30
ПРОКУРАТУРА ЗАКРЫЛА УГОЛОВНОЕ ДЕЛО ПРОТИВ КАСЬКО
17:00
Дело против Гонтаревой: кому ломают комедию?
16:48
"Спонсор" радикалов Рыбалко перечисляет выручку на оффшоры
16:00
Розенко: Нинішній Кабмін не підвищуватиме пенсійний вік
15:30
Вице-премьер Кириленко был исключен из училища за кражу
Больше новостей