Відносини: притяжіння більше немає?

Відносини: притяжіння більше немає?Чимало пар, що переживають подібні трагедії: навіть чоловіки, яким ледь за 30, схильні до частих «збоїв». Причому в світі спостерігається тенденція до омолодження сексуальних розладів.

Як, правило, оцінюючи рівень розвитку тієї чи іншої країни, в першу чергу оцінюється такий показник, як тривалість життя її громадян: зазвичай виявляється, що чоловіки живуть на кілька років менше. Втім, судити потрібно не тільки за кількістю прожитих років, але і за їх якістю. Простіше кажучи, по частоті та інтенсивності позитивних емоцій, які ми відчуваємо (або ні) щодня. У чоловіків вони безпосередньо залежать від здатності проявляти свою мужність. А у жінок - від ступеню уваги, яку їм надає протилежна стать. А ось обопільне щастя грунтується на гармонії сексуальних стосунків. Привід для нарікань знаходиться у жінок, які відчувають себе обділеними увагою.

Деякі фахівці вважають, що представникам сильної статі потрібно стежити за рівнем тестостерону - гормону, який в буквальному сенсі слова визначає їхню чоловічу сутність. Від концентрації тестостерону в крові чоловіка залежить його статева конституція, характер, настрій, зрештою. Дефіцит же «гормону мужності» також є однією з причин еректильної дисфункції, якою страждає майже 200 мільйонів чоловіків у світі.

Але все ж основним винуватцем згасання лібідо у чоловіків був вказаний стрес, в якому перебувають «добувачі»: справа в тому, що постійне психічне напруження звужує кровоносні судини. І у чоловіків у першу чергу страждають дві артерії, розташовані в пенісі: вони самі тонкі, тому і реагують на стрес в першу чергу. В результаті в орган припиняє надходити кров, і, отже - не постачається кисень. Природньо, кисневе голодування не піде на користь нікому і нічому.

Вихід очевидний - поменше нервувати. До того ж для жінок важлива не тільки ваша сексуальна активність, але і романтика. Вечеря удвох при свічках - найвірніший спосіб підняти настрій собі і своєму партнерові. А разом з позитивними емоціями повернуться і впевненість у собі і у власній чоловічій силі.
Джерело

Свежие новости

12:09
Киевляне "бегут" с Крещатика: на главной улице столицы продают десятки квартир
12:05
Украине с ноября снова повысят цены на газ
12:04
В Украине с ноября снова повысят цены на газ
11:26
Зачем ПриватБанк «прокинул» своих клиентов?
11:25
Дело арбитров. Кому достались миллионы в Лихтенштейне одиозного судьи из Украины?
11:00
Кто рискует в Украине остаться без работы и кому легче трудоустроиться
10:30
В Украине зз-за банкротства банков работу потеряли 35 тыс. человек
09:56
Белые нитки Генпрокуратуры в деле Злочевского
09:40
Бюджетные баталии: во что нардепы превратят главную смету страны
09:30
Президент рассказал, когда подаст е-декларацию
09:10
На яких схемах процвітає корупція у сфері державних закупівель
09:00
В Украине зз-за банкротства банков работу потеряли 35 тыс. человек
08:14
"Киевгорстрой" выставляет людей полными лохами", - инвестор дома на улице Обуховской
07:57
Трамп не умеет достойно проигрывать - Клинтон
00:05
Бродский предложил снести памятник Хмельницкому и арку Дружбы народов
21:27
"Это все же немного стыдненько, когда ты тупой", - журналистка о губернаторе Николаевщины
21:20
Гонтарева и шайка мошенников из НБУ должны сидеть в тюрьме - эксперт
Больше новостей