Відносини: притяжіння більше немає?

Відносини: притяжіння більше немає?Чимало пар, що переживають подібні трагедії: навіть чоловіки, яким ледь за 30, схильні до частих «збоїв». Причому в світі спостерігається тенденція до омолодження сексуальних розладів.

Як, правило, оцінюючи рівень розвитку тієї чи іншої країни, в першу чергу оцінюється такий показник, як тривалість життя її громадян: зазвичай виявляється, що чоловіки живуть на кілька років менше. Втім, судити потрібно не тільки за кількістю прожитих років, але і за їх якістю. Простіше кажучи, по частоті та інтенсивності позитивних емоцій, які ми відчуваємо (або ні) щодня. У чоловіків вони безпосередньо залежать від здатності проявляти свою мужність. А у жінок - від ступеню уваги, яку їм надає протилежна стать. А ось обопільне щастя грунтується на гармонії сексуальних стосунків. Привід для нарікань знаходиться у жінок, які відчувають себе обділеними увагою.

Деякі фахівці вважають, що представникам сильної статі потрібно стежити за рівнем тестостерону - гормону, який в буквальному сенсі слова визначає їхню чоловічу сутність. Від концентрації тестостерону в крові чоловіка залежить його статева конституція, характер, настрій, зрештою. Дефіцит же «гормону мужності» також є однією з причин еректильної дисфункції, якою страждає майже 200 мільйонів чоловіків у світі.

Але все ж основним винуватцем згасання лібідо у чоловіків був вказаний стрес, в якому перебувають «добувачі»: справа в тому, що постійне психічне напруження звужує кровоносні судини. І у чоловіків у першу чергу страждають дві артерії, розташовані в пенісі: вони самі тонкі, тому і реагують на стрес в першу чергу. В результаті в орган припиняє надходити кров, і, отже - не постачається кисень. Природньо, кисневе голодування не піде на користь нікому і нічому.

Вихід очевидний - поменше нервувати. До того ж для жінок важлива не тільки ваша сексуальна активність, але і романтика. Вечеря удвох при свічках - найвірніший спосіб підняти настрій собі і своєму партнерові. А разом з позитивними емоціями повернуться і впевненість у собі і у власній чоловічій силі.
Джерело

Свежие новости

11:15
Чем завершатся скандалы вокруг министерских госсекретарей
11:00
Мать замначальника ГСЧС Черкасской области подарила сыну 700 тысяч гривен
10:30
В Минюсте обнародовали механизм обновления Верховного суда
10:30
Підвищення "мінімалки": Складніше буде тільки безробітним та неофіційно працюючим
10:08
Азаров после обнаружения квартиры с «сокровищами» исчез из Facebook
09:40
Как Кабмин перекроил всю систему начисления зарплат
09:20
Котвицкий в законе
22:30
В Украине ужесточили выдачу кредитов
22:07
Стало известно о задержании копа-взяточника в Киеве
21:30
Суд арестовал весь антиквариат из «сокровищницы Азарова»
21:00
Хуже не будет. Что обещает рост экономики на 1%
21:00
Экс-замглавы «Укрзализныци» обнародовал данные о невыгодные цены полувагонов за 618 миллионов
20:15
«Порошенківець», которых блокировал является-декларирование, обзавелся новеньким BMW за миллион
20:00
Ріелтори заробляють по $1000 щомісяця
19:31
Прожорливое брюшко
19:30
Чиновница времен Януковича возглавит Киевский облздрав
18:40
Жена Авакова взяла в долг у жены Княжицкого средства для покупки лицензии Эспрессо ТВ
Больше новостей