Як перемогти в боротьбі з алергією?

Як перемогти в боротьбі з алергією?Алергікам потрібно будти обережними у весняно-літній сезон. Що саме мається на увазі під рекомендацією фахівців - стиль вашого життя повинен зазнати змін?

Головне - спокій. Стрес і тривога посилює прояви і подовжує тривалість алергічної реакції, до такого висновку прийшли вчені з університету Огайо (США). У стані сильного стресу алергічна реакція вдвічі більш сильна, ніж у стані спокою. Крім того, у людей після сильного стресу прояви полінозу зберігалися і на наступний день в 4 рази частіше.

В той час, коли цвітуть деякі види рослини, пилок яких викликає у вас алергічну реакцію, довгі прогулянки на свіжому повітрі доведеться скасувати. Якщо ви кудись виїжджає на автомобілі, не варто відкривати вікна, краще включити кондиціонер. Вдома, також зручно мати кондиціонер і ні в якому разі не користуватися вентилятором, який тільки піднімає пилок у повітря.

Вологе прибирання потрібно виконувати щодня. Корисна річ в квартирі хворого алергією - пристрій для очищення і зволоження повітря. При необхідності провітрити приміщення, вікна відкривайте тільки вночі або після дощу, в цей час концентрація пилку в повітрі найменша. Але десь після третьої ночі доведеться прокинутися і закрити вікна. Корисно знати, що більше пилку навколо літає вранці - особливо в сонячний сухий вітряний день.

Повернувшись додому, відразу прийміть душ, щоб змити пилок з шкіри і волосся. Одяг, який ви носили цілий день, також покрився пилком, відправте його у пральну машину і надіньте чистий.

Ведіть щоденник. Щоб вам і лікарю було простіше об'єктивно оцінювати стан речей і, відповідно, краще контролювати хворобу, корисно вести щоденник самопочуття. Надавши лікарю докладну і точну інформацію про самопочуття, спосіб життя, звички, пацієнт сприяє розумінню проблеми фахівцем і призначенню адекватного лікування. Це допоможе вам краще справлятися з алергією.
Джерело

Свежие новости

18:50
И напоследок я скажу: что стоит за прощальным визитом Байдена в Киев
18:30
Пашинский заявил о готовности лишиться депутатской неприкосновенности
18:10
Пострадавшие от суррогатного алкоголя потребовали уволить министра Кутового
17:30
Мінус один. Черговий український банк прийняв рішення про самоліквідацію
17:30
ПРОКУРАТУРА ЗАКРЫЛА УГОЛОВНОЕ ДЕЛО ПРОТИВ КАСЬКО
17:00
Дело против Гонтаревой: кому ломают комедию?
16:48
"Спонсор" радикалов Рыбалко перечисляет выручку на оффшоры
16:00
Розенко: Нинішній Кабмін не підвищуватиме пенсійний вік
15:30
Вице-премьер Кириленко был исключен из училища за кражу
15:10
Тарифный польский преферанс
14:20
БАЙДЕН СРАВНИЛ ПРОЦВЕТАНИЕ УКРАИНЫ С ПОЛЕТОМ НА ЛУНУ
13:30
Кошелек партий: на что потратят деньги украинцев
13:24
Месяц после национализации ПриватБанка: проблемы с карточками и пониженные ставки
13:23
7 новых требований МВФ: Монетизация субсидий, уход на пенсию в 63, аудит для «ПриватБанка»
13:00
УКРАИНЦЫ В 2016 ГОДУ СТАЛИ ЧАЩЕ ПОЛЬЗОВАТЬСЯ АВИАТРАНСПОРТОМ
12:00
Эксперт объяснил, почему в Украине началось массовое сокращение
11:20
Тарута требует запретить Гонтаревой выезд из страны
Больше новостей