Як перемогти в боротьбі з алергією?

Як перемогти в боротьбі з алергією?Алергікам потрібно будти обережними у весняно-літній сезон. Що саме мається на увазі під рекомендацією фахівців - стиль вашого життя повинен зазнати змін?

Головне - спокій. Стрес і тривога посилює прояви і подовжує тривалість алергічної реакції, до такого висновку прийшли вчені з університету Огайо (США). У стані сильного стресу алергічна реакція вдвічі більш сильна, ніж у стані спокою. Крім того, у людей після сильного стресу прояви полінозу зберігалися і на наступний день в 4 рази частіше.

В той час, коли цвітуть деякі види рослини, пилок яких викликає у вас алергічну реакцію, довгі прогулянки на свіжому повітрі доведеться скасувати. Якщо ви кудись виїжджає на автомобілі, не варто відкривати вікна, краще включити кондиціонер. Вдома, також зручно мати кондиціонер і ні в якому разі не користуватися вентилятором, який тільки піднімає пилок у повітря.

Вологе прибирання потрібно виконувати щодня. Корисна річ в квартирі хворого алергією - пристрій для очищення і зволоження повітря. При необхідності провітрити приміщення, вікна відкривайте тільки вночі або після дощу, в цей час концентрація пилку в повітрі найменша. Але десь після третьої ночі доведеться прокинутися і закрити вікна. Корисно знати, що більше пилку навколо літає вранці - особливо в сонячний сухий вітряний день.

Повернувшись додому, відразу прийміть душ, щоб змити пилок з шкіри і волосся. Одяг, який ви носили цілий день, також покрився пилком, відправте його у пральну машину і надіньте чистий.

Ведіть щоденник. Щоб вам і лікарю було простіше об'єктивно оцінювати стан речей і, відповідно, краще контролювати хворобу, корисно вести щоденник самопочуття. Надавши лікарю докладну і точну інформацію про самопочуття, спосіб життя, звички, пацієнт сприяє розумінню проблеми фахівцем і призначенню адекватного лікування. Це допоможе вам краще справлятися з алергією.
Джерело

Свежие новости

20:25
Старосенная афера, или как Труханов Галантернику 2,5 гектара земли в центре Одессы подарил
20:22
Игорь Андреев и "подвиги" его "Геркулеса"
20:15
Миллионные долги Филатова
20:12
Губернатор Одесской области представил в Черноморске новых «смотрящих»
19:30
Рада провалила возвращение налоговой милиции
19:00
Неуловимые Джо украинской коррупции
18:30
В каких странах украинцы получают самую большую зарплату?
17:51
Гонтарева прогнозирует, что Коломойскому могут дать от 5 до 10 лет
16:20
“Пропустил свежий выпуск “Голоса Украины” – welcome в тюрьму”
16:00
Шойгу немножко проговорился
15:28
Коломойского могут посадить в тюрьму
15:00
Командира полку спецпризначення підозрюють у розкраданні 6 млн грн
15:00
Стоит ли ждать снижения налога на доходы физлиц
14:30
В сети появилось новое скандальное видео обличающее коррупцию Чеботаря и Трояна
14:00
Вопрос об отставке Гонтаревой решен. Названы претенденты на ее место - СМИ
13:04
Фигурант "дела Онищенко" сбежал, "забыв" внести залог в 20 млн
13:00
Гончаренко: 700 тисяч доларів мені позичив тесть, він працював водієм у Газпромі
Больше новостей