Як перемогти в боротьбі з алергією?

Як перемогти в боротьбі з алергією?Алергікам потрібно будти обережними у весняно-літній сезон. Що саме мається на увазі під рекомендацією фахівців - стиль вашого життя повинен зазнати змін?

Головне - спокій. Стрес і тривога посилює прояви і подовжує тривалість алергічної реакції, до такого висновку прийшли вчені з університету Огайо (США). У стані сильного стресу алергічна реакція вдвічі більш сильна, ніж у стані спокою. Крім того, у людей після сильного стресу прояви полінозу зберігалися і на наступний день в 4 рази частіше.

В той час, коли цвітуть деякі види рослини, пилок яких викликає у вас алергічну реакцію, довгі прогулянки на свіжому повітрі доведеться скасувати. Якщо ви кудись виїжджає на автомобілі, не варто відкривати вікна, краще включити кондиціонер. Вдома, також зручно мати кондиціонер і ні в якому разі не користуватися вентилятором, який тільки піднімає пилок у повітря.

Вологе прибирання потрібно виконувати щодня. Корисна річ в квартирі хворого алергією - пристрій для очищення і зволоження повітря. При необхідності провітрити приміщення, вікна відкривайте тільки вночі або після дощу, в цей час концентрація пилку в повітрі найменша. Але десь після третьої ночі доведеться прокинутися і закрити вікна. Корисно знати, що більше пилку навколо літає вранці - особливо в сонячний сухий вітряний день.

Повернувшись додому, відразу прийміть душ, щоб змити пилок з шкіри і волосся. Одяг, який ви носили цілий день, також покрився пилком, відправте його у пральну машину і надіньте чистий.

Ведіть щоденник. Щоб вам і лікарю було простіше об'єктивно оцінювати стан речей і, відповідно, краще контролювати хворобу, корисно вести щоденник самопочуття. Надавши лікарю докладну і точну інформацію про самопочуття, спосіб життя, звички, пацієнт сприяє розумінню проблеми фахівцем і призначенню адекватного лікування. Це допоможе вам краще справлятися з алергією.
Джерело

Свежие новости

13:22
Нардеп Пашинский и владелец "Фортуна-Банка" Тищенко украли у украинских банков около $150 миллионов - источник
12:05
Трагическая полицейская перестрелка под Киевом: все подробности
12:00
Украина и энергоэффективность. Как зарабатывать, а не тратить миллиарды
12:00
В Киеве маршрутка сбила пешеходов и врезалась в столб
11:00
Киевского судью-взяточника отправили под домашний арест
10:50
Золотое подземелье. Илья Сагайдак и Александр Бродский не спешат сворачивать незаконную торговлю в столичных подземных переходах
10:02
"Народный фронт" Яценюка уличили в скрытии более 1 миллиона грн расходов на пиар в СМИ
09:48
Антон Яценко: история тендерного комбинатора
09:00
Повышение «минималки»: как изменится жизнь украинцев
20:00
Что принесут бизнесу «антикоррупционные» законопроекты Минфина
19:44
Владельцу Платинум Банка отказали в "разводе" с МТС
19:38
Занимательная арифметика или Про зарплаты бюджетников
19:30
Онищенко заявил, что Порошенко тратил деньги МВФ на подкуп депутатов и вымогал $200 млн. у Ахметова
19:00
Эксперт указал на тревожную тенденцию в экономике
18:00
На выход: директор одесской Укрпочты Приходько вместе с личными вещами прихватила токарные станки
17:00
Украинцам назвали пять причин отказаться от зарплаты в конверте
16:30
Жизнь одной ногой в ЕС
Больше новостей