Як перемогти в боротьбі з алергією?

Як перемогти в боротьбі з алергією?Алергікам потрібно будти обережними у весняно-літній сезон. Що саме мається на увазі під рекомендацією фахівців - стиль вашого життя повинен зазнати змін?

Головне - спокій. Стрес і тривога посилює прояви і подовжує тривалість алергічної реакції, до такого висновку прийшли вчені з університету Огайо (США). У стані сильного стресу алергічна реакція вдвічі більш сильна, ніж у стані спокою. Крім того, у людей після сильного стресу прояви полінозу зберігалися і на наступний день в 4 рази частіше.

В той час, коли цвітуть деякі види рослини, пилок яких викликає у вас алергічну реакцію, довгі прогулянки на свіжому повітрі доведеться скасувати. Якщо ви кудись виїжджає на автомобілі, не варто відкривати вікна, краще включити кондиціонер. Вдома, також зручно мати кондиціонер і ні в якому разі не користуватися вентилятором, який тільки піднімає пилок у повітря.

Вологе прибирання потрібно виконувати щодня. Корисна річ в квартирі хворого алергією - пристрій для очищення і зволоження повітря. При необхідності провітрити приміщення, вікна відкривайте тільки вночі або після дощу, в цей час концентрація пилку в повітрі найменша. Але десь після третьої ночі доведеться прокинутися і закрити вікна. Корисно знати, що більше пилку навколо літає вранці - особливо в сонячний сухий вітряний день.

Повернувшись додому, відразу прийміть душ, щоб змити пилок з шкіри і волосся. Одяг, який ви носили цілий день, також покрився пилком, відправте його у пральну машину і надіньте чистий.

Ведіть щоденник. Щоб вам і лікарю було простіше об'єктивно оцінювати стан речей і, відповідно, краще контролювати хворобу, корисно вести щоденник самопочуття. Надавши лікарю докладну і точну інформацію про самопочуття, спосіб життя, звички, пацієнт сприяє розумінню проблеми фахівцем і призначенню адекватного лікування. Це допоможе вам краще справлятися з алергією.
Джерело

Свежие новости

10:21
Безграмотный губернатор Алексей Савченко "опровдавсья" за свой украинский (ВИДЕО)
09:37
Замглавы Минюста задекларировала все: квартиру, авто, деньги, шубу и аксессуары
09:36
Темные личности партии «Видродження»
09:00
Аваков вляпался в очередной коррупционный скандал
08:36
AT&T договорился о покупке Time Warner за 85,4 млрд долларов
23:07
Замглавы Минюста задекларировала все: квартиру, авто, деньги, шубу и аксессуары
22:10
Аваков вляпался в очередной коррупционный скандал
21:00
Одесская «Свобода» требует роспуска облсовета Урбанского
19:23
Как «Укрспецэкспорт» возглавил раб Пресмана?
19:00
ГПУ: Борьба с коррупцией по схеме «поймали, подоили, отпустили»
18:30
Слабое звено ГМК
18:00
В "ПриватБанке" заявили, что этой осенью национализировать его не удастся
17:00
Прокурору Кулику предъявили обвинение в незаконном обогащении
16:30
Офис НАБУ за 12,3 млн отремонтирует фирма жены экс-главы СБУ
16:00
Замминистра юстиции задекларировал золотой Breguet за 60 тысяч
15:29
Онуфрийчук пытается третий раз занять главное кресло в Деснянской РГА
15:04
Одесская гвардия Порошенко: КГБисты-рейдеры, офшорные виртуозы и перевозчики российского оружия
Больше новостей