3 помилки, які ми допускаємо, сидячи на дієті

3 помилки, які ми допускаємо, сидячи на дієтіВідомо, що спорт підсилює ефект дієти, і тому багато хто з нас посилено тренуються, щоб прийти у форму до пляжного сезону. Проте ні в якому разі не варто допускати наступних трьох помилок!

1. Істи дуже мало жирів або виключити їх взагалі - не всі жири шкідливі для нашого організму і фігури. Є хороші жири, які потрібно включити в кожен прийом їжі: це авокадо, горіхи, насіння і кокосове масло. Насправді, споживання достатньої кількості жиру - єдино розумна стратегія спортивного харчування і контролю ваги, так як жир підвищує почуття насичення, «відключає» гормони голоду, а також посилює швидкість обміну речовин, що допомагає вам в кінцевому підсумку спалювати більше калорій. Насправді, жир є однією з найбільш важливих поживних речовин у раціоні, тому що це структурна частина наших клітин. Відмова від жирів може призвести до втоми, почуття хронічного голоду, дратівливості, депресії, послаблення імунної системи.

2. Пити спортивні напої. Якщо ви сильно потієте, тренуючись більш ніж 90 хвилин, або займаєтеся в жарких, вологих умовах, спортивні напої - це цілком розумний спосіб відновлення рідини в організмі і електролітів, втрачених з потом. Але якщо ви тренуєтеся менш ніж годину і в тренажерному залі з клімат-контролем, простої води повинно бути достатньо. Вуглеводи в спортивних напоях принесуть вам непотрібні калорії, і ви не зможете досить швидко схуднути.

3. Нічого не їсти після тренувань. Багато хто відмовляється від їжі після тренування, тому що бояться «наїсти» калорії, які з таким великим трудом спалили в спортзалі. Хоча це в деякій мірі правда - занадто багато спожитих калорій після занять може перешкодити вам скоротити жирові клітини, але правильний баланс харчування є ключовою умовою успішного схуднення. Іншими словами, ніхто не вимагає від вас з'їсти велику тарілку макаронів або десерт на ніч, але ви повинні «годувати» своє тіло поживними речовинами, необхідними для правильного відновлення після фізичної активності.
Джерело

Свежие новости

08:25
Дело Екатерины Рожковой. Кто должен сидеть за банкротство банка «Михайловский»?
08:21
Самый весомый угольный барон Украины пустился в бега
23:16
Вадим Ермолаев как проблема проблемы политической модернизации Украины в свете современной научной парадигмы
22:30
Беглый Клименко подключил к спасению своего банка какого-то Рахлина
22:23
По делу “Михайловского” обыскали также Кауфмана
22:20
В банке «Финансы и кредит» раскрыли миллиардную аферу
22:18
При обыске у Рожковой "отжали" мобильный
22:14
Нардеп из БПП Руслан Демчак, как цыган, хранит нажитые 133 миллиона гривен кэшем
22:00
Bild: Нидерланды отменяют соглашение Украины с ЕС
21:00
ВТБ готовы продать бизнес в Украине
20:30
В Херсоне на взятке попался миноборонщик
20:00
Евромайдан как лифт для «мясных дел короля » - Скоробагача
19:00
В Киеве появилась неожиданная дорожная разметка
19:00
Мазур и Кришталь: рейдеры или ГРУшники?
18:00
Как развалить дело Януковича: кейс от Генеральной прокуратуры
18:00
Нацбанку советуют напугать Коломойского
17:00
Кернес получил 11 млн от компании, которая зарабатывает на подрядах мэрии Кернеса
Больше новостей