3 помилки, які ми допускаємо, сидячи на дієті

3 помилки, які ми допускаємо, сидячи на дієтіВідомо, що спорт підсилює ефект дієти, і тому багато хто з нас посилено тренуються, щоб прийти у форму до пляжного сезону. Проте ні в якому разі не варто допускати наступних трьох помилок!

1. Істи дуже мало жирів або виключити їх взагалі - не всі жири шкідливі для нашого організму і фігури. Є хороші жири, які потрібно включити в кожен прийом їжі: це авокадо, горіхи, насіння і кокосове масло. Насправді, споживання достатньої кількості жиру - єдино розумна стратегія спортивного харчування і контролю ваги, так як жир підвищує почуття насичення, «відключає» гормони голоду, а також посилює швидкість обміну речовин, що допомагає вам в кінцевому підсумку спалювати більше калорій. Насправді, жир є однією з найбільш важливих поживних речовин у раціоні, тому що це структурна частина наших клітин. Відмова від жирів може призвести до втоми, почуття хронічного голоду, дратівливості, депресії, послаблення імунної системи.

2. Пити спортивні напої. Якщо ви сильно потієте, тренуючись більш ніж 90 хвилин, або займаєтеся в жарких, вологих умовах, спортивні напої - це цілком розумний спосіб відновлення рідини в організмі і електролітів, втрачених з потом. Але якщо ви тренуєтеся менш ніж годину і в тренажерному залі з клімат-контролем, простої води повинно бути достатньо. Вуглеводи в спортивних напоях принесуть вам непотрібні калорії, і ви не зможете досить швидко схуднути.

3. Нічого не їсти після тренувань. Багато хто відмовляється від їжі після тренування, тому що бояться «наїсти» калорії, які з таким великим трудом спалили в спортзалі. Хоча це в деякій мірі правда - занадто багато спожитих калорій після занять може перешкодити вам скоротити жирові клітини, але правильний баланс харчування є ключовою умовою успішного схуднення. Іншими словами, ніхто не вимагає від вас з'їсти велику тарілку макаронів або десерт на ніч, але ви повинні «годувати» своє тіло поживними речовинами, необхідними для правильного відновлення після фізичної активності.
Джерело

Свежие новости

19:00
Кандидаты в Верховный суд: депутаты от Народного фронта, печерские законники и адвокаты радикалов
18:53
В сети появилось видео самоубийства в харьковском метро
18:10
#ВоздухЭмиграции. Почему в соцсетях началась агитация на тему "пора валить"
17:30
Киевский судья-взяточник перебрался из СИЗО в ”Феофанию”
17:21
Политики платят по $15 тысяч, чтобы "гугл" помнил о них только хорошее
17:00
В Киеве парализована работа станции метро - СМИ
16:30
Госфинасирование партий ушло в минус
16:00
Военный комиссар вымогал за белый билет $ 3тыс. Суд спас его от тюрьмы
15:50
Ульяна Супрун попала в очередной скандал. Какой, – расскажет “Красная карточка” №371
15:30
Экономика Украины в 2016 году вышла в рост
15:10
Временная администрация банка Форум начинает забирать автозаправки у WOG
15:00
Про безработицу, популизм и пофигизм в Украине
14:20
Иностранные инвесторы прощаются с «Укроборонпромом»
14:00
Замглавы НБУ: Повышение минималки до 3200 грн увеличит инфляцию
13:30
Реимбурсация лекарств: больше вопросов, чем ответов
13:30
В Запорожской области действует рэкет
12:40
Эксперты объяснили, зачем Порошенко закрыл свою фабрику в Липецке
Больше новостей