Які дієти працюють, а які - ні?

Які дієти працюють, а які - ні?Більшість людей так виснажуються, сидячи на дієті, що не можуть виконувати повноцінну програму фізичних вправ. «Голодні» дієти не допоможуть схуднути - запевняють нас дієтологи.

Люди, що худнуть встають рано вранці, пропускають сніданок і направляються в спортзал для напружених тренувань - це вибиває їх з колії і повністю позбавляє сил до кінця дня. Людське тіло призначене для використання енергії, що отримується з їжі, яку ми їмо, щоб виконувати фізичні навантаження, у тому числі - вправи. Найбільш доступне джерело енергії, ми отримуємо з вуглеводів. Якщо ви дотримуєтеся дієти з низьким або нульовим вмістом вуглеводів, ваше тіло буде голодувати.

Подібні «голодні» дієти, як правило, не дуже гарна ідея з наступних причин: брак енергії змушує вас почувати себе втомленим, млявим, дратівливим. Сидячи на голодному пайку з напруженою програмою тренувань ви просто приречені на провал, тому що ваше тіло не зможе виконати «спортивні» вимоги, якщо ви позбавите його енергії. Дефіцит заліза і вітаміну В12, може призвести до анемії. Ну і природньо ви не схуднете: людське тіло правильно сприймає голод як загрозу своєму благополуччю, так що буде прагнути призупинити механізми втрати ваги в спробі зберегти енергію, запасену в жирі.

Фахівці пропонують дієти з високим вмістом вуглеводів і низьким вмістом жирів. Ця дієта працює для спортсменів, і вона також буде працювати для вас. Такий тип харчування забезпечить достатню енергію для фізичних вправ, допомагаючи вам схуднути. Пропуск сніданку перед тренуванням при цьому - погана ідея. Якщо ваш останній прийом їжі був о 8 вечора, а ви встаєте в 6 ранку і йдете на пробіжку, ваше тіло буде позбавлене їжі протягом 10 годин. Рівень цукру в крові буде дуже низьким, що не допомагає фізичній активності. І навпаки, легкий сніданок (овес із знежиреним молоком або йогуртом, фрукти або склянка соку) додадуть вам сил, не додавши при цьому зайвих калорій.
Джерело

Свежие новости

18:05
Киев "парализовали" 7-балльные заторы
17:40
Активисты не позволили «АТБ» построить супермаркет вместо сквера
17:30
ГПУ обнаружила, что госчиновники в нерабочее время незаконно «таксуют»
17:21
Роман Зварыч: без диплома и совести
16:50
27 поверх “Гуллівера”. Готівка без проблем
16:00
Дмитрий Френкель и его торговая сеть "Обжора" травят одесситов
15:41
Радикал Лозовой проспорил бизнесмену Корогодскому миллион
15:15
Вынудят ли Украину покупать российский газ
15:00
Украина занимает последнее место в Европе по уровню зарплаты
14:25
Будьте внимательны при покупке билетов - TICKETS.UA КИДАЛЫ!
13:56
Samsung отреагировала на скандал вокруг посылок по €22
13:30
Как Кабмин перекроил всю систему начисления зарплат
13:30
Депутат Фаермарк берет деньги за "решение вопроса" в портах - экс-замминистра инфраструктуры
12:40
Решится ли Луценко задержать Хмельницкого
12:00
Судья Кристина Тарасюк: сокрытие улик, недвижимость «на маме»
12:00
В Киеве из-за ЧП остановилось метро
11:15
Чем завершатся скандалы вокруг министерских госсекретарей
Больше новостей