І знову українці залишилися без депозитів

І знову українці залишилися без депозитівВ Україні продовжують лопатися фінансові та банківські установи. Ось і черговий банк зазнав краху - за останні півроку він встиг закрити майже всі свої відділення і... перестав повертати клієнтам депозитні внески, пише zp-news

Цей банк займає 138-е місце в рейтингу українських банків за своєю величиною. Ще не так давно «Інтербанк» був представлений у багатьох містах країни, а клієнти, які залучаються приємними умовами, із задоволенням відвідували відділення установи. Зараз же ці відвідування навряд чи відзначені приємною посмішкою задоволеного клієнта!

Як повідомила виданню Forbes в Україні Марина Козачук, яка обіймала посаду начальника відділення банку в місті Дніпропетровську, на даний момент заборгованості у банку є не тільки по відношенню до клієнтів. Наприклад, працівникам заробітну плату не платили з січня. Так і перед комунальними службами відділення «сильно провинилося», заборгувавши за все, газ, воду.

Микола Ласьков, який займав пост голови правління банку з жовтня 2012 року і по березень поточного року, повідомив, що проблеми з ліквідністю у банку почалися ще в середині минулого року. Цікаво, що ні це, ні масові звернення клієнтів у НБУ зі скаргами на Інтербанк, не змусило головний банк країни перевести явно не ліквідну банківську організацію в статус «проблемної». «Зараз НБУ намагається не чіпати проблемні банки, - припускає Сергій Яременко, колишній заступник голови Нацбанку, - тому, що боїться, що вся система «захитається». До того ж банк невеликий!».

Вельми сприяє «праведному гніву» ошуканих вкладників і той факт, що власника банку встановити так і не вдалося. «Може пасивність НБУ пояснюється тим, що власник банку - надто поважна людина?» - таке припущення вже пройшло (навіть не пошепки, а досить гучним оголошенням) серед втративших надію українців, вкотре позбавлених своїх грошей. Нагадаємо, що НБУ зобов'язується перевести фінустанову в статус «проблемного» у разі, якщо вона відмовляється задовольнити вимогу клієнта про повернення коштів впродовж більш ніж 5 робочих днів.
Джерело

Свежие новости

22:00
Известного топ-чиновника Одесской ОГА поймали на взятке
21:00
Украинец купил памятник Ленина за 253 тысячи гривен
20:10
Пенсии для украинцев и жителей псевдореспублик: у кого больше
20:00
Артем Пшонка купил судью Чередниченко за $250 000?
19:30
Сколько зарабатывают и на чем воруют в украинской полиции
19:20
Теневая экономика: почему она возникает и как помогает экономическому росту
18:30
Не пора ли ВР принять закон о неприкосновенности «антикоррупционеров», выдать им наградное оружие и талоны на посещение буфета ВР?
18:30
Порошенко vs Гройсман: как первые лица пиарятся в Facebook
17:40
Как участниками АТО и их семьям получить денежную компенсацию за жилье. Все нюансы сложной процедуры
17:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
16:50
“Укроборонпром” затягивает процесс поиска международного аудитора
16:30
Месть Порошенко: «Самопомощь» может остаться без Садового
16:00
Как уберечь квартиру от воров: 11 полезных советов для всех, кто дорожит своим имуществом
15:30
Сколько власть украла у каждого украинца только по одной формуле
15:10
Замена паспортов на ID-карты: ажиотажа пока нет
14:30
Названа новая дата безвиза для Украины
14:20
Игровая торговая площадка G2A из Польши запустила прием платежей в Украине
Больше новостей