І знову українці залишилися без депозитів

І знову українці залишилися без депозитівВ Україні продовжують лопатися фінансові та банківські установи. Ось і черговий банк зазнав краху - за останні півроку він встиг закрити майже всі свої відділення і... перестав повертати клієнтам депозитні внески, пише zp-news

Цей банк займає 138-е місце в рейтингу українських банків за своєю величиною. Ще не так давно «Інтербанк» був представлений у багатьох містах країни, а клієнти, які залучаються приємними умовами, із задоволенням відвідували відділення установи. Зараз же ці відвідування навряд чи відзначені приємною посмішкою задоволеного клієнта!

Як повідомила виданню Forbes в Україні Марина Козачук, яка обіймала посаду начальника відділення банку в місті Дніпропетровську, на даний момент заборгованості у банку є не тільки по відношенню до клієнтів. Наприклад, працівникам заробітну плату не платили з січня. Так і перед комунальними службами відділення «сильно провинилося», заборгувавши за все, газ, воду.

Микола Ласьков, який займав пост голови правління банку з жовтня 2012 року і по березень поточного року, повідомив, що проблеми з ліквідністю у банку почалися ще в середині минулого року. Цікаво, що ні це, ні масові звернення клієнтів у НБУ зі скаргами на Інтербанк, не змусило головний банк країни перевести явно не ліквідну банківську організацію в статус «проблемної». «Зараз НБУ намагається не чіпати проблемні банки, - припускає Сергій Яременко, колишній заступник голови Нацбанку, - тому, що боїться, що вся система «захитається». До того ж банк невеликий!».

Вельми сприяє «праведному гніву» ошуканих вкладників і той факт, що власника банку встановити так і не вдалося. «Може пасивність НБУ пояснюється тим, що власник банку - надто поважна людина?» - таке припущення вже пройшло (навіть не пошепки, а досить гучним оголошенням) серед втративших надію українців, вкотре позбавлених своїх грошей. Нагадаємо, що НБУ зобов'язується перевести фінустанову в статус «проблемного» у разі, якщо вона відмовляється задовольнити вимогу клієнта про повернення коштів впродовж більш ніж 5 робочих днів.
Джерело

Свежие новости

18:05
Киев "парализовали" 7-балльные заторы
17:40
Активисты не позволили «АТБ» построить супермаркет вместо сквера
17:30
ГПУ обнаружила, что госчиновники в нерабочее время незаконно «таксуют»
17:21
Роман Зварыч: без диплома и совести
16:50
27 поверх “Гуллівера”. Готівка без проблем
16:00
Дмитрий Френкель и его торговая сеть "Обжора" травят одесситов
15:41
Радикал Лозовой проспорил бизнесмену Корогодскому миллион
15:15
Вынудят ли Украину покупать российский газ
15:00
Украина занимает последнее место в Европе по уровню зарплаты
14:25
Будьте внимательны при покупке билетов - TICKETS.UA КИДАЛЫ!
13:56
Samsung отреагировала на скандал вокруг посылок по €22
13:30
Как Кабмин перекроил всю систему начисления зарплат
13:30
Депутат Фаермарк берет деньги за "решение вопроса" в портах - экс-замминистра инфраструктуры
12:40
Решится ли Луценко задержать Хмельницкого
12:00
Судья Кристина Тарасюк: сокрытие улик, недвижимость «на маме»
12:00
В Киеве из-за ЧП остановилось метро
11:15
Чем завершатся скандалы вокруг министерских госсекретарей
Больше новостей