І знову українці залишилися без депозитів

І знову українці залишилися без депозитівВ Україні продовжують лопатися фінансові та банківські установи. Ось і черговий банк зазнав краху - за останні півроку він встиг закрити майже всі свої відділення і... перестав повертати клієнтам депозитні внески, пише zp-news

Цей банк займає 138-е місце в рейтингу українських банків за своєю величиною. Ще не так давно «Інтербанк» був представлений у багатьох містах країни, а клієнти, які залучаються приємними умовами, із задоволенням відвідували відділення установи. Зараз же ці відвідування навряд чи відзначені приємною посмішкою задоволеного клієнта!

Як повідомила виданню Forbes в Україні Марина Козачук, яка обіймала посаду начальника відділення банку в місті Дніпропетровську, на даний момент заборгованості у банку є не тільки по відношенню до клієнтів. Наприклад, працівникам заробітну плату не платили з січня. Так і перед комунальними службами відділення «сильно провинилося», заборгувавши за все, газ, воду.

Микола Ласьков, який займав пост голови правління банку з жовтня 2012 року і по березень поточного року, повідомив, що проблеми з ліквідністю у банку почалися ще в середині минулого року. Цікаво, що ні це, ні масові звернення клієнтів у НБУ зі скаргами на Інтербанк, не змусило головний банк країни перевести явно не ліквідну банківську організацію в статус «проблемної». «Зараз НБУ намагається не чіпати проблемні банки, - припускає Сергій Яременко, колишній заступник голови Нацбанку, - тому, що боїться, що вся система «захитається». До того ж банк невеликий!».

Вельми сприяє «праведному гніву» ошуканих вкладників і той факт, що власника банку встановити так і не вдалося. «Може пасивність НБУ пояснюється тим, що власник банку - надто поважна людина?» - таке припущення вже пройшло (навіть не пошепки, а досить гучним оголошенням) серед втративших надію українців, вкотре позбавлених своїх грошей. Нагадаємо, що НБУ зобов'язується перевести фінустанову в статус «проблемного» у разі, якщо вона відмовляється задовольнити вимогу клієнта про повернення коштів впродовж більш ніж 5 робочих днів.
Джерело

Свежие новости

15:38
Наследие Обамы: что "мягкий президент" дал Украине
15:00
Игорь Черняк, вы за кого?!
15:00
Стало известно, какие зарплаты хотят установить сотрудникам Финполиции
14:30
Як активістка змусила всіх продавчинь "Екомаркету" розмовляти українською
14:20
Пенсионный скандал
13:30
Стало известно, где Гройсман проведет свой день рождения
13:30
КЕРНЕС И МИЛЛИАРДЫ
13:00
Парубия три часа допрашивала военная прокуратура — СМИ
12:42
Международные закупки лекарств для Украины: обман и манипуляции
12:00
Чиновники с зарплатами 70-150 тыс грн заболтали обсуждение тарифного геноцида - экс-министр
12:00
Сомнительный мораторий: бизнес могут обложить проверками по поводу и без
11:30
Сироїд розповіла про щорічні пенсійні виплати у розмірі 12 мільярдів для «мертвих душ»
11:15
Раскол в Оппоблоке: как Ахметов и Левочкин делят партию
10:30
Журналісти викрили нову шахрайську схему захоплення квартир
10:30
Мошенники из государственного Ощадбанка принуждают вкладчиков забирать валютные депозиты в гривнах
10:07
У бизнеса есть деньги, чтобы платить 3200 гривен "минималки", - Рева
09:39
Корупція в "Укроборонпром": хто і як розкрадає гроші на військову техніку
Больше новостей