І знову українці залишилися без депозитів

І знову українці залишилися без депозитівВ Україні продовжують лопатися фінансові та банківські установи. Ось і черговий банк зазнав краху - за останні півроку він встиг закрити майже всі свої відділення і... перестав повертати клієнтам депозитні внески, пише zp-news

Цей банк займає 138-е місце в рейтингу українських банків за своєю величиною. Ще не так давно «Інтербанк» був представлений у багатьох містах країни, а клієнти, які залучаються приємними умовами, із задоволенням відвідували відділення установи. Зараз же ці відвідування навряд чи відзначені приємною посмішкою задоволеного клієнта!

Як повідомила виданню Forbes в Україні Марина Козачук, яка обіймала посаду начальника відділення банку в місті Дніпропетровську, на даний момент заборгованості у банку є не тільки по відношенню до клієнтів. Наприклад, працівникам заробітну плату не платили з січня. Так і перед комунальними службами відділення «сильно провинилося», заборгувавши за все, газ, воду.

Микола Ласьков, який займав пост голови правління банку з жовтня 2012 року і по березень поточного року, повідомив, що проблеми з ліквідністю у банку почалися ще в середині минулого року. Цікаво, що ні це, ні масові звернення клієнтів у НБУ зі скаргами на Інтербанк, не змусило головний банк країни перевести явно не ліквідну банківську організацію в статус «проблемної». «Зараз НБУ намагається не чіпати проблемні банки, - припускає Сергій Яременко, колишній заступник голови Нацбанку, - тому, що боїться, що вся система «захитається». До того ж банк невеликий!».

Вельми сприяє «праведному гніву» ошуканих вкладників і той факт, що власника банку встановити так і не вдалося. «Може пасивність НБУ пояснюється тим, що власник банку - надто поважна людина?» - таке припущення вже пройшло (навіть не пошепки, а досить гучним оголошенням) серед втративших надію українців, вкотре позбавлених своїх грошей. Нагадаємо, що НБУ зобов'язується перевести фінустанову в статус «проблемного» у разі, якщо вона відмовляється задовольнити вимогу клієнта про повернення коштів впродовж більш ніж 5 робочих днів.
Джерело

Свежие новости

14:44
Москва, прибежище ворья. Где обретаются и чем занимаются подельники Януковича
14:25
Экс-начальник Рады внес в декларацию 4500 книг и 32 иконы
14:07
«Санахант» как зеркало «элиты» Украины
13:30
Что ждет экономику Украины при минималке в 3200 грн
13:20
Почему Борис Кауфман не может стать даже миноритарным собственником «Платинум Банк»
13:00
У должников за коммуналку разрешат списывать деньги с кредиток
12:30
Аналитики показали, как жила бы Украина, если бы не «дешевые» субсидии на газ
12:00
КЕРНЕС ПОЛУЧАЕТ ДЕНЬГИ В КОМПАНИИ, КОТОРАЯ ВЫИГРЫВАЕТ ПОДРЯДЫ В МЭРИИ
11:30
Среди задекларированных миллионов Днепропетровского губернатор появился элитный телевизор
11:25
"Патриотичный" владелец АТБ Геннадий Буткевич планирует расширение своего присутствия в России
11:15
Кернес "засветил" в декларации 11 наручных часов Rolex, Cedrik Johner, Audemars Piguet
11:03
Как испорченное "литовское" дизтопливо заложить на хранение в Госрезерв Украины
11:00
Нидерланды могут предоставить безвизовый режим Украине
10:44
Золото Гройсмана. Де прем’єр «викопав» гроші на підвищення «мінімалки»
10:30
Миллионеры Гройсманы получали пособие на ребенка
10:08
Мільйони, золото та люксові годинники. Як підлеглі Насірова живуть «без корупції»
09:30
Полицейских задержали на взятке в $1,5 тысячи
Больше новостей