Зеніт рятує матч для Динамо

У середу, 3 липня, в матчі 3-го туру Об'єднаного турніру київське Динамо на останніх хвилинах вирвало нічию у пітерського Зеніту.

Початок матчу залишився за Динамо: вже по закінченню стартової 5-хвилинки Дуду втратив 2 вигідні можливості вразити ворота Лодигіна. Втім, через 3 хвилини Гармаш вже засвітив своє прізвище на табло, скориставшись зручною передачею Ярмоленко. Динамо не зменшувало обертів, серйозно намірившись вблагати свою перевагу. Однак, ні до середини тайму, поки домінування киян було незаперечним, ні після 22-ої хвилини, коли футболісти Зеніту стали все частіше з'являється на підступах до штрафного Коваля, ще раз забити гол підопічним Блохіна не вдалося. А ось у Данні зрівняти на 40-ій хвилині рахунок вийшло. Допомогли йому в цьому Аршавін і Зирянов.

Після перерви Олег Блохін змінив чи не половину складу і другий тайм почався з боротьби за центр поля і позиційних атак. На 55-ій хвилині у складі Динамо на полі з'явився перший із тріо зоряних новачків літа - Джермейн Ленс, замінивши мотор київських атак і за сумісництвом капітана - Андрія Ярмоленка. В нинішній своїй формі і ступеня взаєморозуміння з партнерами гравець збірної Нідерландів прогнозовано не став повноцінною заміною динамівському лідеру. Вже через 2 хвилини після заміни Дуду вразив ворота Лодигіна, вчасно підхопивши м'яч, після боротьби за другий поверх у виконанні Вукоєвича!

Затишшя у грі в середині тайму зрозуміло нинішньою фізичною готовністю команд і черговим каскадом замін від тренерів, які пошматували тактичними вибоїнами малюнок гри. Втім, футболісти Зеніту стараннями Кержакова на 76-ій хвилині, зуміли надати новий імпульс, здавалося, згасальним дійства на НСК Олімпійський. Драматизм того, що відбувається на полі посилила обрізка Даніло Сілви за 5 хвилин до закінчення основного часу, яка дозволила юному Джорджевичу забити і вивести пітерців вперед з рахунком 2:3 в несприятливому для себе матчі. Проте вже в компенсований час португальський захисник пітерців - Луїш Нету відправив м'яч у свої ворота, після розіграшу стандарту. Бойова нічия!