Буряк: Мілевський, звичайно, в занедбаному стані

Буряк: Мілевський, звичайно, в занедбаному станіКолишній гравець київського "Динамо" і екс-тренер збірної України Леонід Буряк поділився думкою про футбольну долю нападника київського клубу Артема Мілевського.

- Я вважаю, що київське Динамо має взяти на себе якийсь відсоток провини за те, що ми втратили самобутніх футболістів Мілевського і Алієва. Це українські футболісти, неабиякі, дуже талановиті футболісти, але ось, що роблять гроші, їх неправильний розподіл. Я не хочу їх звинувачувати, та й не можу, тому що я з ними не сидів, не випивав, та й не бачив ніде. Але це ненормально. Є люди, які за це гроші отримують: педагоги, тренери. У кожної людини бувають проблеми в житті. Треба допомогти їм, відновити їх. Це ж не діти, які в чомусь помилилися. Алієв в Локомотиві забив масу м'ячів, всі захоплювалися. За 8 мільйонів його повернули в Динамо, щоб він грав у дублі? Це божевілля якесь.

- Вважаєте, кар'єра Мілевського вже завершена, або він ще може показати, на що здатний?

- З тих ігор, які я бачив за дубль, можу сказати, що він, звичайно, в занедбаному стані. Я вважаю, що це один із найталановитіших українських футболістів. Бог одне дає, інше забирає. В 35-40 років, коли закінчать у футбол грати, то будуть і ресторани, і дівчатка, але футболу не буде. Якщо вони зрозуміють, що футбол може піти і повернутися туди не можеш... У них ще не той вік, можна знайти клуби, які будуть зацікавлені. Але повинна бути допомога із зовні. Віра футболіста у тренера дуже багато значить. Якщо тренер вірить у гравця, закриває очі на багато речей, але в той же час виховує його, то це може окрилити футболіста, поламати його психологію. З нашим поколінням теж були проблеми. Я не хочу ображати тих людей, які були тренерами, але було таке, що люди гуляли, пили, були проблеми в сім'ях, але ж займалися ними. Лобановський ставив всіх на місце, упорядковував цих людей. Я вважаю, частка відповідальності клубу повинна бути.

- Але ж кажуть, що Мілевський не може знайти клуб через непомірні фінансові апетити...

- Це можуть бути і плітки. Я думаю, що йому зараз потрібно не про гроші думати, а про те, як відновити свої кондиції. Звичайно, потрібно на багато речей закрити очі. Те, що було три роки тому, зараз не повториться. Йому практично потрібно починати з нуля.
Джерело

Свежие новости

12:40
Эксперты объяснили, зачем Порошенко закрыл свою фабрику в Липецке
12:39
Олег Бахматюк против НБУ: во что играет олигарх?
12:34
Бахматюк задолжал властям 20 млрд грн.
12:30
Как Грицак все это придумывает? – Богуцкая про покушение на Геращенко
12:10
Коалиция провластного меньшинства продолжает жить?
12:00
Кто блокирует проверку электронных деклараций топ-чиновников
11:50
Міфи і правда про нові штрафи за порушення трудового законодавства
11:30
Сколько украинцы заплатят за сохранение своих мобильных номеров
10:50
Около нуля: какую скорость гарантируют интернет-провайдеры
10:30
Театр одного актера: что не так с покушением на Геращенко
09:40
ПОЧЕМУ ПЛАТЕЖКИ ЗА ОТОПЛЕНИЕ В ЯНВАРЕ ДЛЯ КИЕВЛЯН БУДУТ ЕЩЕ БОЛЬШЕ
09:00
КТО ПОКУПАЕТ КВАРТИРЫ В КИЕВЕ
23:40
Что, в отличие от Трампа, никак не может сделать Путин
23:30
У НАБУ пообіцяли зайнятися Балчуном
22:00
Знакомый Кононенко и экс-советник Насалика возглавил телеканал Мураева
21:30
Анна Гопко разочаровалась в "Самопомощи" и устала от давления Садового
20:47
Команда Кононенко нашла новый источник обогащения
Больше новостей