Ахметов: Є 5 причин, чому я відпустив Фернандіньо у Манчестер Сіті

Президент Шахтаря Рінат Ахметов під час відкритого тренування "гірників" на "Донбас Арені" зізнався, що не хотів відпускати Фернандіньо в інший клуб.

Ахметов: Є 5 причин, чому я відпустив Фернандіньо у Манчестер Сіті
"Фернадіньо був дуже важливим гравцем для нас, і, звичайно, я його хотів залишити в Шахтарі. У мене відбулася з ним розмова. Я сказав: "Навіть якщо запропонують 50 мільйонів євро, я б хотів, щоб ти залишився в "Шахтарі", але я повинен почути тебе, що ти хочеш, де ти себе бачиш завтра". Він сказав, що хотів би спробувати свої сили в англійській Прем'єр-лізі.

"Я думаю, він просто вважав, якщо буде грати за "Манчестер Сіті", то у нього буде шанс потрапити на чемпіонат світу в 2014 році", - сказав президент Шахтаря.

Він також назвав причини, по яким все ж погодився відпустити Фернандіньо в Манчесетр Сіті.

"Є п'ять причин, чому я пішов на цей крок - відпустити Фернандіньо. Перша причина це все-таки імідж - імідж клубу. Сьогоднішня Європа знає, що Шахтар дуже дорого купує і дуже дорого продає. Сьогоднішня Європа знає, що хто хоче грати в Реалі, Барселоні, в кращих клубах Європи і світу, вони повинні прийти в Шахтар, віддати всі свої сили Шахтарю, а потім вони напевно отримають пропозиції від кращих клубів.

Друга складова - це мораль. Фернандіньо вісім років в "Шахтарі", віддавав усі свої сили. Я йому вдячний, і силою тримати його тут... він, чесно кажучи, цього не заслужив. В принципі це не та дорога, по якій йде Шахтар. З моральної точки зору ми вчинили благородно по відношенню до футболіста. Я сказав Фернандіньо, що давай домовимося так: якщо будуть пропозиції нижче 40 мільйонів євро, ти до мене не приходиш, але коли буде ціна 40 мільйонів євро, я тобі обіцяю, що вступлю в переговори. І коли я почув цифру в 40 мільйонів євро, я навіть не став ні про що далі говорити, а сказав, що Шахтар згоден, але дайте хороший контракт для Фернандіньо - той контракт, що зробить його щасливим з фінансової точки зору. Тому з моральної точки зору, я вважаю, що ми вчинили благородно по відношенню до футболіста.

Третє - це фінансова складова. Вона дуже важлива, тому що "Шахтар" отримав за гравця 40 мільйонів євро, а це для будь-якого клубу великі гроші.

Четверте - всіх хвилює спортивна складова. Я можу сказати всім уболівальникам донецького Шахтаря: Шахтар йде тільки вперед, і я переконаний, що Шахтар буде попереду, але для цього всім нам треба тільки набратися терпіння.

"І п'ята - це результат. І результат буде обов'язково", - підкреслив Ахметов.

Нагадаємо, що Фернандіньо місяць тому перейшов у Манчестер Сіті за рекордні для України 40 мільйонів євро після восьми років в донецькому Шахтарі.
Джерело

Свежие новости

19:41
У Верховній Раді розпочинають збір підписів за створення Інформаційного комісара
18:40
В Украине не хватает присяжных
18:00
За банкротствами банков скрывалась схема колоссального дерибана
18:00
Парубий пригрозил закрыть Раду
17:30
Савченко обвинила Порошенко в несамостоятельности
17:30
Савченко обвинила Порошенко в несамостоятельности
17:20
ФГВФЛ предъявит Бахматюку иск на 4 миллиарда за банкротство банка «Финансовая инициатива»
16:33
Нардеп Геннадий Чекита: ОПЗ сдают в аренду или в банкротство?
16:30
Судья уличил правоохранителей в провокации взятки на Киевской таможне
16:30
Судья уличил правоохранителей в провокации взятки на Киевской таможне
16:00
КАК «АНТИКОРРУПЦИОНЕР» ЛЕЩЕНКО ЛЕГАЛИЗИРОВАЛ ТЕНЕВЫЕ ДОХОДЫ
16:00
Мосийчук нарушил Конституцию прямо в Раде
15:10
Гонтарева может отправиться под суд
15:00
Главой наблюдательного совета ПриватБанка стал турецкий банкир
14:30
Борьба с коррупцией как бизнес. Должностные преступления: судебная практика 2016 года
14:20
Пашинский озвучил Корбану свои планы по захвату власти и уничтожении окружения Президента
13:38
«Мрия» С.Чернявського подделала подписи на договорах аренды земли более чем 350 крестьян
Больше новостей