Максим Коваль повернувся з Ужгорода з розбитим обличчям

Максим Коваль повернувся з Ужгорода з розбитим обличчямНепросто дався дебют у новому чемпіонаті голкіперу «Динамо» Максиму Ковалю

У суботній грі з «Говерлою» 20-річний голкіпер допустив кілька помилок, які сам же змушений був виправляти самовідданою грою.

В одному з таких моментів, на 30-й хвилині зустрічі, Коваль після удару зі штрафного відбив м'яч перед собою, відразу ж стрибнув щоб його накрити. Однак гравець "Говерли" встиг на добивання на мить раніше, і в результаті голкіпер отримав удар чи то м'ячем, чи то навіть ногою в обличчя. Тим не менш, він врятував свої ворота, після надання медичної допомоги продовжив гру.

Наслідками цього інциденту Коваль поділився з вболівальниками, виклавши фото обличчя на сторінці в Інстаграм. На ньому видно, що у Максима з'явилася гематома під правим оком, практично вся права частина обличчя почервоніла і в одному місці заклеєна пластиром.
В цілому можна говорити, що нічого серйозного з Ковалем не сталося, адже він відстояв матч до фінального свистка і допоміг своїй команді здобути перемогу з рахунком 2:1.

Дублем у цій зустрічі наприкінці першого тайму відзначився новачок "Динамо" Д'ємерсі Мбокані, а за кілька хвилин до кінця поєдинку один м'яч ударом з пенальті відіграв форвард "Говерли" Віталій Балашов.