Дефолт дуже корисний для України

Дефолт дуже корисний для УкраїниВсім відомо, що на державній власності заробляють олігархи та чиновники. Українська держава зі своєю божевільною податковою системою, драконівськими платежами, перетворилася на корупційне кубло та інструмент викачування грошей для вузької групи осіб.

Як не дивно, але дефолт дуже корисний для України. Здавалося б, страшне слово «дефолт». Означає неможливість країни виконувати свої зобов'язання. Але, якщо чесно кажучи, громадяни країни не люблять державу, і за великим рахунком, громадянам України зовсім наплювати, скільки має держава, чи хто експлуатує державну власність.

Всім відомо, що на державній власності заробляють олігархи та чиновники. Українська держава зі своєю божевільною податковою системою, драконівськими платежами, перетворилося на корупційне кубло та інструмент викачування грошей для вузької групи осіб.

У даній ситуації дефолт може стати очисною клізмою для економіки. Саме під час дефолту доведеться вирішувати велику кількість проблем, які накопичилися за 20 років.

Абсолютна нестача коштів може призвести до справжніх економічних реформ. Саме так було в 1987 році, коли економіка СРСР дійшла до стану паралічу, і в результаті вся верхівка ЦК КПРС, рятуючи себе, вирішила дозволити приватну підприємницьку діяльність, вивільнивши дуже величезні сили країни.

Якщо наша країна скотиться в дефолт, то всім стане зрозуміло, що економіка держави в тому вигляді, в якому вона існувала, зовсім не життєздатна.

З України тікають гроші, всі програми віце-прем'єрів створюються для того, щоб як-можна більше вкрасти. Громадяни України повинні сподіватися на дефолт і робити все можливе для прискорення часу, коли країна опиниться неплатоспроможною.

Влада буде лякати громадян проблемами з вчителями, пенсіонерами, з усією бюджетною сферою, але насправді всі звернуть увагу на той факт, що в умовах такого законодавства економіка працювати нормально не може. Податки, акцизи, мита, непрацююча судова система, казнокради, все це забезпечує величезний витік грошей з державного бюджету.

Дефолт для України дуже потрібен, щоб змити верхівку казнокрадів.
Джерело

Свежие новости

12:57
Аваков и пустота
12:40
БПП на грани раскола
12:30
Хабар для кар’єри не перешкода
12:30
Соболєв зробив скандальну заяву про відставку Авакова
12:04
Вона посадила брата президента, який призначив її на посаду
12:00
АТП — 2240 Порошенко не желает возвращать долг $6 млн банку Киевская Русь
11:20
Аренда Крыма на 100 лет. Флинну до отставки передали пакет предложений
11:00
На Майдане произошла бойня: избит нардеп Соболев, задержан Кохановский, силовики громят палатки протестующих
10:30
На Полтавщине задержали сутенеров, отправлявших украинок в Турцию
09:56
Депутат Шлапак хочет проверить «подозрительную» фирму, победившую в тендере на школьное питание
09:40
В особняке под Киевом грабители убили банкира Чумака
09:00
Максим Мартынюк любит роскошь: в смотрящем за аграриями рассмотрели коррупционера
21:00
Журналіст: Брали курс на демократичну Європу - прийшли у поліцейську державу
20:26
Генерального Прокурора Украины обвинили в получении взятки в нетрезвом состоянии (ВИДЕО)
19:30
Порошенко подвел итог Мюнхенской конференции
18:30
В Киевской области семья получила платежку за газ на 17 тысяч гривен
17:30
Директор одесского колледжа оштрафована за коррупцию
Больше новостей