Дефолт дуже корисний для України

Дефолт дуже корисний для УкраїниВсім відомо, що на державній власності заробляють олігархи та чиновники. Українська держава зі своєю божевільною податковою системою, драконівськими платежами, перетворилася на корупційне кубло та інструмент викачування грошей для вузької групи осіб.

Як не дивно, але дефолт дуже корисний для України. Здавалося б, страшне слово «дефолт». Означає неможливість країни виконувати свої зобов'язання. Але, якщо чесно кажучи, громадяни країни не люблять державу, і за великим рахунком, громадянам України зовсім наплювати, скільки має держава, чи хто експлуатує державну власність.

Всім відомо, що на державній власності заробляють олігархи та чиновники. Українська держава зі своєю божевільною податковою системою, драконівськими платежами, перетворилося на корупційне кубло та інструмент викачування грошей для вузької групи осіб.

У даній ситуації дефолт може стати очисною клізмою для економіки. Саме під час дефолту доведеться вирішувати велику кількість проблем, які накопичилися за 20 років.

Абсолютна нестача коштів може призвести до справжніх економічних реформ. Саме так було в 1987 році, коли економіка СРСР дійшла до стану паралічу, і в результаті вся верхівка ЦК КПРС, рятуючи себе, вирішила дозволити приватну підприємницьку діяльність, вивільнивши дуже величезні сили країни.

Якщо наша країна скотиться в дефолт, то всім стане зрозуміло, що економіка держави в тому вигляді, в якому вона існувала, зовсім не життєздатна.

З України тікають гроші, всі програми віце-прем'єрів створюються для того, щоб як-можна більше вкрасти. Громадяни України повинні сподіватися на дефолт і робити все можливе для прискорення часу, коли країна опиниться неплатоспроможною.

Влада буде лякати громадян проблемами з вчителями, пенсіонерами, з усією бюджетною сферою, але насправді всі звернуть увагу на той факт, що в умовах такого законодавства економіка працювати нормально не може. Податки, акцизи, мита, непрацююча судова система, казнокради, все це забезпечує величезний витік грошей з державного бюджету.

Дефолт для України дуже потрібен, щоб змити верхівку казнокрадів.
Джерело

Свежие новости

13:30
Богуцкая: Гонтарева еще не в Феофании? Не прикована к носилкам?
13:26
В деле или в доле: Почему прокуратура закрывает глаза на преступную группировку Укрзализныци?
13:19
Хитання ситуації в ДП "МТП Чорноморськ": кому це вигідно, а судді хто?
12:40
Зачем Шокин хочет стать Пискуном
12:30
Суд отменил поручительство “ДТЭК Днепроблэнерго” Рината Ахметова по долгу на 910 млн долларов
12:10
Тухлая политика склоки
12:00
Журналист: я бы на месте Гонтаревой очень сильно переживал
11:20
Страховые выплаты догонят водителей
11:14
Партнери України стомилися годувати корупціонерів
10:30
Бесплатные лекарства для украинцев: что будет в аптеках после 1 апреля
09:40
Ваш банк продают, что делать
09:00
Три наивных вопроса об абонплате за газ
22:26
Кум министра Омеляна Максим Шкиль организовывает DDoS-атаки чтобы скрыть дерибан на Укрзализныце
22:00
Кононенко задекларировал 14,7 млн гривен доходов и пальто за 216 тысяч гривен
21:30
Владимир Омелян и Максим Шкиль: тайная коррупция реформатора и регионала
21:00
Тимошенко «радикально» изменила имидж
20:30
Одесская схема: по документам груз уничтожают, а в реальности продают на рынках
Больше новостей