Дефолт дуже корисний для України

Дефолт дуже корисний для УкраїниВсім відомо, що на державній власності заробляють олігархи та чиновники. Українська держава зі своєю божевільною податковою системою, драконівськими платежами, перетворилася на корупційне кубло та інструмент викачування грошей для вузької групи осіб.

Як не дивно, але дефолт дуже корисний для України. Здавалося б, страшне слово «дефолт». Означає неможливість країни виконувати свої зобов'язання. Але, якщо чесно кажучи, громадяни країни не люблять державу, і за великим рахунком, громадянам України зовсім наплювати, скільки має держава, чи хто експлуатує державну власність.

Всім відомо, що на державній власності заробляють олігархи та чиновники. Українська держава зі своєю божевільною податковою системою, драконівськими платежами, перетворилося на корупційне кубло та інструмент викачування грошей для вузької групи осіб.

У даній ситуації дефолт може стати очисною клізмою для економіки. Саме під час дефолту доведеться вирішувати велику кількість проблем, які накопичилися за 20 років.

Абсолютна нестача коштів може призвести до справжніх економічних реформ. Саме так було в 1987 році, коли економіка СРСР дійшла до стану паралічу, і в результаті вся верхівка ЦК КПРС, рятуючи себе, вирішила дозволити приватну підприємницьку діяльність, вивільнивши дуже величезні сили країни.

Якщо наша країна скотиться в дефолт, то всім стане зрозуміло, що економіка держави в тому вигляді, в якому вона існувала, зовсім не життєздатна.

З України тікають гроші, всі програми віце-прем'єрів створюються для того, щоб як-можна більше вкрасти. Громадяни України повинні сподіватися на дефолт і робити все можливе для прискорення часу, коли країна опиниться неплатоспроможною.

Влада буде лякати громадян проблемами з вчителями, пенсіонерами, з усією бюджетною сферою, але насправді всі звернуть увагу на той факт, що в умовах такого законодавства економіка працювати нормально не може. Податки, акцизи, мита, непрацююча судова система, казнокради, все це забезпечує величезний витік грошей з державного бюджету.

Дефолт для України дуже потрібен, щоб змити верхівку казнокрадів.
Джерело

Свежие новости

16:33
Нардеп Геннадий Чекита: ОПЗ сдают в аренду или в банкротство?
16:30
Судья уличил правоохранителей в провокации взятки на Киевской таможне
16:30
Судья уличил правоохранителей в провокации взятки на Киевской таможне
16:00
КАК «АНТИКОРРУПЦИОНЕР» ЛЕЩЕНКО ЛЕГАЛИЗИРОВАЛ ТЕНЕВЫЕ ДОХОДЫ
16:00
Мосийчук нарушил Конституцию прямо в Раде
15:10
Гонтарева может отправиться под суд
15:00
Главой наблюдательного совета ПриватБанка стал турецкий банкир
14:30
Борьба с коррупцией как бизнес. Должностные преступления: судебная практика 2016 года
14:20
Пашинский озвучил Корбану свои планы по захвату власти и уничтожении окружения Президента
13:38
«Мрия» С.Чернявського подделала подписи на договорах аренды земли более чем 350 крестьян
13:30
У украинцев появилась возможность купить холодильник за 500 грн и одежду за 30 грн
13:22
МВД крышует самую крупную нелегальную сеть игровых клубов
13:00
Минималка 3200: что делать, если оставили без повышения
12:30
«Законы 16 января»: преступление без наказания
12:00
ШВЕЙЦАРИЯ ВЫДЕЛЯЕТ $100 МЛН ФИНАНСОВОЙ ПОМОЩИ УКРАИНЕ
12:00
Предприниматель рассказал, почему вынужден увести бизнес в тень
11:26
НБУ обязал банки менять купюры с надписью ”Хабар”
Больше новостей