Девіч двома голами дарує Металісту перемогу над Іллічівцем

У п'ятницю, 26 липня, харківський Металіст завдяки двом голам Марко Девіча здобув перемогу у матчі 3-го туру чемпіонату України проти Іллічівця.

У харківського "Металіста" перед матчем було два важливих завдання - здобути третю перемогу і заощадити сили перед побаченням з ПАОКом.

З перших хвилин харків'яни взяли в свої руки ініціативу, але сильно не рвалися вперед. За підтримки уболівальників Металіст створював моменти, але забити зміг лише на початку другого тайму - спочатку воротар парирував удар Девіча з дистанції, але через дві хвилини він був безсилий - Марко вивів "Металіст" вперед.

І він же встановив остаточний рахунок - після подачі з кутового м'яч прилетів до Девіча, який з лінії воротарського не промахнувся.

2:0, Металіст на добу стає одноосібним лідером чемпіонату і з хорошим настроєм буде готуватися до Ліги чемпіонів.

Металіст (Харків) - Іллічівець (Маріуполь) - 2:0

Гол: Марко Девіч (51, 81)