Металург сенсаційно програв албанській команді

Металург сенсаційно програв албанській командіУ четвер, 1 серпня, у матчі кваліфікації Ліги Європи донецький "Металург" на виїзді програв албанській Кукесі.

Все для Металурга почалося не так, як треба. Вже на 6-й хвилині друга команда Албанії вийшла вперед. Малакарне відгукнувся на навіс і головою розпечатав ворота Паньківа. Через деякий час приголомшені донеччани могли ще раз виймати м'яч з сітки воріт, але суперник банально промахнувся. У першому таймі в актив Металурга можна занести два моменти Лазіча, але обидва рази відмінно проявив себе воротар господарів Халілі.

Другий тайм продовжив перший. Знову з усіма небезпеками біля своїх воріт відмінно справлявся Халілі. Він відбив удари і Лазіча, і Димитрова. Зовсім погано стало після видалення Миколи Морозюка. А під кінець гри Малот вдало зіграв на добиванні після свого ж удару і встановив остаточний рахунок матчу - 2:0.

Металург, який виглядав явним фаворитом цього протистояння до матчу, повинен буде рвати всі жили вдома. Либонь, і такої спеки не буде вже.

Ось такі от сумні уроки албанського вийшли.

Кукесі (Кукес, Албанія) - Металург (Донецьк, Україна) - 2:0

Гол: Малакарне (6), Малота (84)

Вилучення: Микола Морозюк (69)