Провал Динамо на Донбас-арені

У неділю, 4 серпня, в центральному матчі 4-го туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар переграв київське Динамо.

Протистояння найбільш титулованих клубів України не потребує представлення, так само як і команди-суперники не потребували в певному настрої на сьогоднішній матч. Дворічна гегемонія Шахтаря на внутрішній арені і кадрові перестановки в обох командах робили протистояння як ніколи цікавим і інтригуючим. І команди не підвели - перший гол у матчі забив Даріо Срна шикарним ударом зі штрафного вже на другій хвилині. Тут же Алекс Тейшейра міг подвоювати перевагу, проте виручив Коваль. Незважаючи на настільки жвавий старт, динамівці не розгубилися і вже на 8-й хвилині Юнес Беланда зрівняв рахунок, гарматним ударом метрів з 15-ти прошивши Каніболоцького. Проте, після такого шаленого початку матчу команди трохи знизили темп, а отже значно знизилася і кількість небезпечних моментів біля воріт. По правді кажучи, до кінця тайму їх практично не було, а на передостанній хвилині матчу Срна знову зі штрафного вразив каркас воріт Коваля.

У перерві Луческу змінив Гречишкіна на Едуардо, і джокер наставника гірників зробив свою справу, на 52-й хвилині з передачі Тайсона, але особливо слід відзначити шикарну попередню передачу від Срна на Тайсона, розписавшись у ворота Максима Коваля. Пристрасті розпалювалися, і напруження вилилося у масштабну штовханину, результатом якої стали гірчичники Адріано і Хачеріді. А на 66-й хвилині трапився епізод, гідний розгляду експертами арбітражної справи - Мбокані в штрафній Шахтаря прокинув м'яч собі на хід повз Ракицького, проте Ярослав, який перебував на корпус ближче до м'яча, цим же корпусом відтіснив конголезького форварда Динамо. Швецов порушення правил в епізоді не розглянув, і гра продовжилася з тим же рахунком і відчутною перевагою Шахтаря, при досить невиразній грі киян, що не могло не вилитись у третій забитий м'яч - розіграну як по нотах контратаку почав і завершив Тейшейра.

3:1 - Шахтар продовжує переможну серію у матчах з київським клубом, а у вболівальників "Динамо" в черговий раз виникають питання до головного тренера Олега Блохіна.

Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) 3:1

Голи: Срна (2), Едуардо (52), Тейшейра (85) - Бельханда (8)