Дієта молодості: що врятує нас від зморшок?

Дієта молодості: що врятує нас від зморшок?Чим харчуватися, щоб продовжити молодість? Ось список поживних речовин і продуктів, які допоможуть запобігти старінню шкіри.

Антиоксиданти. Це ключові поживні речовини, які здатні зменшити пошкодження клітин і знизити ризик захворювання на рак на тлі підвищення загального імунітету організму. Як вони працюють? Антиоксиданти дезактивують крихітні молекули, називаємі вільними радикалами, які є побічним продуктом обміну кисню і призводять до пошкодження шкіри, викликаючи ознаки старіння. Дерматологи пов'язують їх дію з іржавінням.

Незважаючи на зниження впливів сонця і сигарет, антиоксиданти у продуктах можуть зменшити рівень вільних радикалів у вашому організмі, однак ніякого способу, щоб повністю уникнути їх повністю, немає. Але, за рахунок збільшення кількості антиоксидантів в раціоні, ви можете допомогти шкірі протриматися молодим довше і виграти битву проти вільних радикалів.

Каротиноїди - це крихітні з'єднання, які допомагають синтезу вітаміну А в організмі. Вони потрібні для підтримки зору, імунітету, беруть участь у тканинному і клітинному обміні; підвищують здатність шкіри захищатися від сонця і запалення. Щоб додати каротиноїдів в свій щоденний раціон, вибирайте абрикоси, дині, перець, солодку картоплю, моркву, манго і гарбуз.

Незамінні жирні кислоти. Нас вчили, як важливо уникати жирних продуктів, таких як гамбургери і морозиво. Але не всі жири однакові, коли мова йде про здорове харчування. Хоча потрібно виключити насичені жири, ви повинні прийняти незамінні жирні кислоти, в тому числі омега-3 і омега-6 жирні кислоти. Корисні жири допомагають організму боротися із запаленням. Вони можуть навіть запобігти зморшкам, підвищувати зволоження і забезпечувати таким чином захист від ознак старіння. Омега-3 і омега-6 жирні кислоти містяться в морській рибі, насінні і горіхах.

Тепер, коли ви знаєте, що важливо їсти, варто дізнатися, що їсти не слід. Вчені досліджували секрет молодості одного племені в Папуа-Новій Гвінеї і знайшли одне чітке розходження в їх щоденному раціоні: у ньому не виявилося простих вуглеводів. Це вуглеводи в білому хлібі, макаронах, картоплі. У той же час остров'яни налягали на овочі, фрукти та багато білка - це і забезпечило жителям острова молодість шкіри.
Джерело

Свежие новости

20:00
Что принесут бизнесу «антикоррупционные» законопроекты Минфина
19:44
Владельцу Платинум Банка отказали в "разводе" с МТС
19:38
Занимательная арифметика или Про зарплаты бюджетников
19:30
Онищенко заявил, что Порошенко тратил деньги МВФ на подкуп депутатов и вымогал $200 млн. у Ахметова
19:00
Эксперт указал на тревожную тенденцию в экономике
18:00
На выход: директор одесской Укрпочты Приходько вместе с личными вещами прихватила токарные станки
17:00
Украинцам назвали пять причин отказаться от зарплаты в конверте
16:30
Жизнь одной ногой в ЕС
16:00
Руководителей школ и университетов обяжут подавать е-декларации
15:00
Киевский судья выбрал неожиданное место для хранения взятки
14:35
Мой личный страх
14:15
Эффект депутата. Рейтинг (не)эффективности украинских парламентариев
14:00
СБУ ликвидировала на Тернопольщине финансовую пирамиду
13:22
Сколько банков нужно Украине
12:30
Запорожсталь: не мешай, идет плавка
12:10
Кофе за 400 грн - новая схема взяток в "новой полиции"
11:42
На які тарифні сюрпризи очікувати в наступному році?
Больше новостей