3 способи позбутися від хронічного болю без ліків

3 способи позбутися від хронічного болю без ліківХронічні болі не дають спокою багатьом людям. Найбільш поширеним є біль в області спини, шиї і попереку. Найпростіший спосіб позбутися від дискомфорту - прийняти знеболювальний засіб, так вважає більшість, хто зіткнувся з цією проблемою. Але невже це єдиний дієвий засіб?

Фахівці кажуть, що вихід є і для цього необов'язково пити жмені таблеток. Нескладні фізичні вправи допоможуть впоратися з цією проблемою і зміцнять здоров'я.

Сучасний уклад життя змушує людей проводити більшу частину часу сидячи перед монітором комп'ютера. Але що там говорити про роботу, якщо і по приходу додому багато хто знову сідають за гру, зависають у соцмережах або просто коротають вечір за переглядом фільмів. Скарг на затерплу шию, біль у спині або плечах тут не уникнути, враховуючи, що така схема повторюється з дня на день.

Тренер з йоги Джилл Міллер рекомендує не посилювати проблему і зміцнювати свої м'язи, проробляючи зовсім не складні вправи кілька разів на день.

Вправа № 1. Щоб зняти напругу в шиї, візьміть книгу потяжче і занесіть її за голову. Постарайтеся завести руки настільки далеко, щоб книга вперлася в шию. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд.

Вправа № 2. Для того щоб «струсити» втому з плечей, Джилл радить озброїтися рушником. Постарайтеся розтягнути рушник в сторони. Лікті при цьому випрямлені, а плечі посилено намагаються розправитися зі снарядом. Порахуйте до 30 і відпускайте - руки мимоволі піднімаються і відчувається легкість.

Вправа № 3. Прибираємо болі в спині. Ляжте на підлогу і підкладіть під сідниці не надто жорстку опору. Одна нога залишається прямою і впирається в стіну, а другу ногу утримуємо за допомогою рушника і намагаємося максимально випрямити. Ця вправа допоможе задіяти поперекові м'язи, до яких «добратися» нелегко: вони починаються від поперекового відділу хребта, проходять через внутрішню поверхню тазу і з'єднуються з малим рожном стегнової кістки. Поперекові м'язи мають великий вплив на поставу, беруть участь у процесі травлення і дихання.
Джерело

Свежие новости

13:30
Как Кабмин перекроил всю систему начисления зарплат
13:30
Депутат Фаермарк берет деньги за "решение вопроса" в портах - экс-замминистра инфраструктуры
12:40
Решится ли Луценко задержать Хмельницкого
12:00
Судья Кристина Тарасюк: сокрытие улик, недвижимость «на маме»
12:00
В Киеве из-за ЧП остановилось метро
11:15
Чем завершатся скандалы вокруг министерских госсекретарей
11:00
Мать замначальника ГСЧС Черкасской области подарила сыну 700 тысяч гривен
10:30
В Минюсте обнародовали механизм обновления Верховного суда
10:30
Підвищення "мінімалки": Складніше буде тільки безробітним та неофіційно працюючим
10:08
Азаров после обнаружения квартиры с «сокровищами» исчез из Facebook
09:40
Как Кабмин перекроил всю систему начисления зарплат
09:20
Котвицкий в законе
22:30
В Украине ужесточили выдачу кредитов
22:07
Стало известно о задержании копа-взяточника в Киеве
21:30
Суд арестовал весь антиквариат из «сокровищницы Азарова»
21:00
Хуже не будет. Что обещает рост экономики на 1%
21:00
Экс-замглавы «Укрзализныци» обнародовал данные о невыгодные цены полувагонов за 618 миллионов
Больше новостей