3 способи позбутися від хронічного болю без ліків

3 способи позбутися від хронічного болю без ліківХронічні болі не дають спокою багатьом людям. Найбільш поширеним є біль в області спини, шиї і попереку. Найпростіший спосіб позбутися від дискомфорту - прийняти знеболювальний засіб, так вважає більшість, хто зіткнувся з цією проблемою. Але невже це єдиний дієвий засіб?

Фахівці кажуть, що вихід є і для цього необов'язково пити жмені таблеток. Нескладні фізичні вправи допоможуть впоратися з цією проблемою і зміцнять здоров'я.

Сучасний уклад життя змушує людей проводити більшу частину часу сидячи перед монітором комп'ютера. Але що там говорити про роботу, якщо і по приходу додому багато хто знову сідають за гру, зависають у соцмережах або просто коротають вечір за переглядом фільмів. Скарг на затерплу шию, біль у спині або плечах тут не уникнути, враховуючи, що така схема повторюється з дня на день.

Тренер з йоги Джилл Міллер рекомендує не посилювати проблему і зміцнювати свої м'язи, проробляючи зовсім не складні вправи кілька разів на день.

Вправа № 1. Щоб зняти напругу в шиї, візьміть книгу потяжче і занесіть її за голову. Постарайтеся завести руки настільки далеко, щоб книга вперлася в шию. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд.

Вправа № 2. Для того щоб «струсити» втому з плечей, Джилл радить озброїтися рушником. Постарайтеся розтягнути рушник в сторони. Лікті при цьому випрямлені, а плечі посилено намагаються розправитися зі снарядом. Порахуйте до 30 і відпускайте - руки мимоволі піднімаються і відчувається легкість.

Вправа № 3. Прибираємо болі в спині. Ляжте на підлогу і підкладіть під сідниці не надто жорстку опору. Одна нога залишається прямою і впирається в стіну, а другу ногу утримуємо за допомогою рушника і намагаємося максимально випрямити. Ця вправа допоможе задіяти поперекові м'язи, до яких «добратися» нелегко: вони починаються від поперекового відділу хребта, проходять через внутрішню поверхню тазу і з'єднуються з малим рожном стегнової кістки. Поперекові м'язи мають великий вплив на поставу, беруть участь у процесі травлення і дихання.
Джерело

Свежие новости

08:53
Саша Чумак: Как на калькуляторе пояснить, почему предприниматель вынужден выплачивать "зарплату в конверте"
08:31
Тысяча дней войны. Олигархи пытаются навязать Украине Брестский мир
22:30
"В стиле Курченко": в Украине закупили для шахтеров фонари с миллионными наценками
21:30
Парубий пригрозил оставить депутатов без зарплаты
21:00
За пару украденных островов экс-чиновник получил четыре года
20:00
Доллар и евро в Украине обновили максимум. ИНФОГРАФИКА
19:30
Власть: Заплати 84 тыс. 480 грн - и выходи на пенсию в 60 лет
19:00
Музыкальную школу в Житомире построили с растратой в 1,6 миллиона гривен
18:50
И напоследок я скажу: что стоит за прощальным визитом Байдена в Киев
18:30
Пашинский заявил о готовности лишиться депутатской неприкосновенности
18:10
Пострадавшие от суррогатного алкоголя потребовали уволить министра Кутового
17:30
Мінус один. Черговий український банк прийняв рішення про самоліквідацію
17:30
ПРОКУРАТУРА ЗАКРЫЛА УГОЛОВНОЕ ДЕЛО ПРОТИВ КАСЬКО
17:00
Дело против Гонтаревой: кому ломают комедию?
16:48
"Спонсор" радикалов Рыбалко перечисляет выручку на оффшоры
16:00
Розенко: Нинішній Кабмін не підвищуватиме пенсійний вік
15:30
Вице-премьер Кириленко был исключен из училища за кражу
Больше новостей