Молодіжна збірна України з футболу розбила команду Греції

Молодіжна збірна України з футболу розбила команду ГреціїМолодіжна збірна України U-21 під керівництвом Сергія Ковальця зіграла у Львові товариський поєдинок проти однолітків з Греції. Українська команда впевнено переграла суперника, відвантаживши у ворота 4 "сухих" м'яча.

З перших хвилин матчу українці заволоділи ініціативою і вже на другій хвилині Болбат мав чудову нагоду вивести свою команду вперед, але не зміг переграти голкіпера. Наші хлопці продовжували небезпечно атакувати, раз за разом загрожуючи воротам Діодіса, але до логічного завершення справа не доходила.

У кінцівці тайму підопічні Сергія Ковальця не випускали греків з їх половини поля і це принесло свої плоди. Будковський праворуч намагався пройти захисника грецької збірної, але той зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Сам Будковський впевнено реалізував пенальті - 1:0.

Після перерви наставник грецької збірної оновив склад і в перші хвилини другого тайму гості змусили понервувати глядачів. Але українці швидко повернули собі м'яч і змогли подвоїти рахунок: Калитвінцев подав кутовий, а Цуріков на дальній штанзі замкнув подачу - 2:0.

Грецька команда знову спробувала змінити рахунок і провела кілька небезпечних атак на останньому рубежі впевнено діяв Артур Денчук. А на 78-й хвилині Пилип Будківський зробив дубль, випередивши Яніотіса після подачі кутового - 3:0. Гол збірної України, після сольного проходу, забив Владислав Кулач, який вийшов на заміну за 10 хвилин до кінця матчу - 4:0.

Україна U-21 - Греція U-21 4:0

Україна U-21: Денчук (Гальчук, 86), Насонов (Рижук, 62), Ордець (Трояновський, 86), Неплях (Приндета, 75), Цуріков (Мягков, 86), Бабенко (Ковалець, 62), Нойок (Озарков , 75), Калитвінцев (Чурко, 62), Бохашвілі (Іванко, 62), Болбат (Мякушко, 86), Будковський (Кулач, 80)

Греція U-21: Діодіс (Яніотіс, 46), Потурідіс, Стафілідіс, Тріантафіллопулос, Марінакіс, Коловас, Лагос, Баллас, Лікоянніс (Янніотас, 24), Кареліс (Коцарідіс, 46), Велліос (Бухолакіс, 46)

Голи: Будковський (45 +1, пен.), Цуріков (53), Будковський (78), Кулач (90 +2)