Активісти виявили в Бучі будівельну аферу партнера Войцеховського

Активісти виявили в Бучі будівельну аферу партнера Войцеховського
Активісти виявили незаконну забудову в місті Буча, за якою стоять скандальний київський забудовник Анатолій Войцеховський (Сіті Груп) та його партнер Віталій Ліневич (Ліневич Груп). Про це у Facebookпише активістка Юлія Полянська. Бучанська будівельна афера може стати більшою, ніж “Еліта Центр”.

“Саме в Бучі зараз продовжується кримінальна драма по прикладу відомого по Києву забудовника Войцеховського, який незаконно будував численні багатоповерхові будинки та продавав багато квартир в цих будинках , мешканці яких зараз мають багато проблем в судах, та фактично за свої гроші залишились без житла. Будівництво по багатьом новобудовам зупинено, і недобудовані багатоповерхівки лякають людей в Києві. Послідовником Войцеховського в Ірпені та Бучі можливо назвати відомого тіньового забудовника Віталія Ліневича. Забудови які були розпочаті підприємством «Ліневич груп» одразу набрали скандального резонансу: наприклад по вул. Котляревського будівництво і виділення земельної ділянки проводилось з порушенням законодавства. Не провели громадські слухання. Жителів приватного сектору ніхто не спитав, хочуть вони бачити багатоповерхівки в своїх дворах чи ні . Ще з 2007 року ділянка знаходилась в оренді у підприємства ТОВ “АРТ” строком лише на 5 років. У 2010 році депутати ухвалили зміни до договору оренди й подовжили його термін на 50 років. Забудовники незрозуміло яким чином отримали декларацію про початок будівельних робіт, датовану кінцем серпня 2013 року. Це при тому, що генпланом, який затвердили депутати міської ради, передбачена зміна меж Ірпеня, а зміну меж населених пунктів можна затверджувати виключно з погодження Верховної Ради України”, - пише Юлія Полянська.

“Така ж сама ситуація склалася по вул. Тургенівській. Як з’ясувалось, ніхто до бюджету міста не сплачував відновлювальну вартість дерев і жодних дозволів на знесення сосен забудовники не отримували. Інвестори житлового комплексу «Версаль парк», який будує в Ірпені Віталій Ліневич дуже занепокоєні тим, що в новобудовах по вулицях Українській, 83-б, будинках 6, 7, 8, 9 та в будинку по Тургенівській 50 , відсутня дозвільна документація; містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, технічні умови. Договори пайової участі перед містом укладені, але не виконуються. Це невдовзі може вибухнути грандіозним скандалом. Адже ця проблема стосується 1200 родин, кожна з яких вирішуючи свої квартирні питання довірила власні кошти начебто авторитетному в Ірпені забудовнику.

“Нікому невідомий пан Романенко Дмитро Сергійович , який начебто законним шляхом, на виробництві заробив декілька сотень мільйонів гривень і як заслужений пан отримав в центрі Бучі біля «Модуля» з дозволу Бучанської міської ради, в особі КП «БУЧАБУДЗАМОВНИК» в порушення норм закону, на підставі договору суперфіцію від 11 червня 2016 року, в строкове платне користування земельну ділянку, за адресою: Київська область, м. Буча, бульвар Л. Бірюкова, № 2 , для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, необхідних для здійснення своєї будівельної діяльності, площа земельної ділянки 1,800 га, кадастровий номер 3210800000:01:016:0288. Цей договір укладений в порушення ч.1, 2 ст. 203, ч.1, 2 ст. 215, ч. 1 ст. 413 ЦК України, ч. 1 ст. 1021 ЗК України, а саме особою, яка не мала необхідного обсягу цивільної дієздатності, т.я., КП «БУЧАБУДЗАМОВНИК» не є власником земельної ділянки.

Також передача у оренду (суперфіцій) земельної ділянки здійснювалась без проведення аукціону в порядку глави 21 Земельного кодексу України. 15.11.2016 року було здійснено поділ вказаної земельної ділянки і було утворено дві нові земельні ділянки: земельна ділянка за адресою: м. Буча, бульвар Л. Бірюкова, № 2, цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 1,0195 га, кадастровий номер 3210800000:01:026:0288, та земельна ділянка за адресою: м. Буча, бульвар Л. Бірюкова, № 2, цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,7805 га, кадастровий номер 3210800000:01:026:0289. При цьому на земельну ділянку площею 1,0195 га, було змінено цільове призначення з «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», - зазначає активіст.

“Поділ земельної ділянки та зміна цільового призначення відбувались без відповідного рішення Бучанської міської ради, як власника вказаних земельних ділянок, а отже здійснений незаконно у порушення встановленому законом порядку та ст. 20 Земельного кодексу України. Додаткових договорів суперфіцію на вказані земельні ділянки із Романенком Д. С., не укладалось, а отже реєстрація права користування земельними ділянки з кадастровими номерами: 3210800000:01:026:0288 та 3210800000:01:026:0289 за Романенком Дмитром Сергійовичем була здійснена незаконно. На сьогоднішній день там ведеться велике незаконне будівництво і взагалі відбувається кримінальний злочин. Ветерани АТО зацікавились, що це за видатна людина Романенко Д.С., за які заслуги він отримав майже два гектари землі в центрі Бучі і де він міг законним шляхом заробити більше сотні мільйонів гривень потрібних на будівництво багатоповерхівок. Як з*ясувалось так званого мільйонера Романенко ніхто ні на будівництві ні в офісах не бачив, бо то підставна особа, а фактично будівництво веде забудовник Віталій Ліневич, начебто на гроші крадіїв з оточення біглого Президента України Януковича В.Ф. Живий Романенко чи ні, невідомо”, - йдеться у пості Юлії Полянської.

Источник: obozrevatel.com

Свежие новости

18:00
Київ розірве угоди з перевізниками через виявлені порушення
16:49
Банкиры решили украинцев подолгу держать на крючке
16:46
Крупнейшему зернотрейдеру Украины ЕБРР выделит $40 млн
16:45
Нардепы лишили украинцев доступного жилья: куда делись миллионы
16:43
Саакашвили заявил, что готов возглавить новое правительство
16:40
Українцям показали розкішне майно закарпатських олігархів
16:38
Райкин в Одессе: Скрыпин призвал Украину к жестким мерам
16:35
Власть повесит на простых украинцев миллиардный долг
15:30
Омелян поделился новыми подробностями о переговорах с Ryanair
14:00
Как живется украинским антикоррупционерам: названы зарплаты руководства НАПК
12:30
В Украине закроют все интернаты: какой будет новая реформа
10:56
Откат в реформах может добраться и до Прозорро
09:30
Пенсии обещают пересчитать еще раз: кому повезет
17:00
Пассажиры за свой счет будут спасать "Укрзализныцю" от убытков
15:30
Украинцы удвоили спрос на иномарки
15:00
В Кабмине рассказали, у кого заберут субсидии
14:30
Необычное ДТП в Киеве: грузовик “подпер” Шулявский мост
Больше новостей