Ліза Боярська: Мене нескінченно прив'язують і катують

Ліза Боярська: Мене нескінченно прив'язують і катуютьЄлізавета Боярська розповіла про захоплюючу роботу у новому фільмі.

У Санкт-Петербурзі почалися зйомки гостросюжетного детективу під назвою "Мисливці за головами" від режисера Івана Шурховецького. У головних ролях - Філіп Янковський та Єлизавета Боярська. Нова стрічка - це 8-серійний сучасний детектив з незвичайним сюжетом і розв'язкою.

Головну героїню - Риту - грає популярна російська актриса Ліза Боярська. За сюжетом, вона шукає унікальних фахівців. На її шляху з'являється Тимур, який бореться з небезпечними злочинцями. У них одна мета - знайти геніального російського хіміка, який винайшов ліки від раку. Його винахід наркомафія хоче використовувати в своїх комерційних і не зовсім гуманних цілях.

Для Лізи Боярської робота в такому фільмі - дебют у жанрі "екшн". Актриса так прокоментувала свою роботу над новою роллю: "Я звикла до довгих ігрових сцен, найчастіше з вагоном тексту. А тут ні хвилини спокою, високий темпоритм і нескінченна зміна картинки ... І це так здорово! Ніколи не думала, що це так цікаво - знімати трюки! Мене тут нескінченно катують, прив'язують, голки під нігті засовують. Будуть також перестрілки, погоні на автомобілях ".

Але, незважаючи на нову захоплюючу роботу в кіно, Ліза Боярська вважає своєю головною роллю в житті - роль мами. Актриса намагається бути хорошою мамою для свого сина Андрія, якого народила у минулому році. Більше того, Боярська усвідомлює, що робота в кіно ніколи не замінить спілкування з сином. Тому вона намагається планувати зйомки таким чином, щоб більше часу проводити з сім'єю.

Також актриса зізналася, що вважає себе відмінною мамою. Нещодавно Ліза Боярська поділилася, що не планує зупинятися на одній дитині. Вона розповіла, що хотіла б народити ще 2-х малюків.

Свежие новости

22:00
Известного топ-чиновника Одесской ОГА поймали на взятке
21:00
Украинец купил памятник Ленина за 253 тысячи гривен
20:10
Пенсии для украинцев и жителей псевдореспублик: у кого больше
20:00
Артем Пшонка купил судью Чередниченко за $250 000?
19:30
Сколько зарабатывают и на чем воруют в украинской полиции
19:20
Теневая экономика: почему она возникает и как помогает экономическому росту
18:30
Не пора ли ВР принять закон о неприкосновенности «антикоррупционеров», выдать им наградное оружие и талоны на посещение буфета ВР?
18:30
Порошенко vs Гройсман: как первые лица пиарятся в Facebook
17:40
Как участниками АТО и их семьям получить денежную компенсацию за жилье. Все нюансы сложной процедуры
17:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
16:50
“Укроборонпром” затягивает процесс поиска международного аудитора
16:30
Месть Порошенко: «Самопомощь» может остаться без Садового
16:00
Как уберечь квартиру от воров: 11 полезных советов для всех, кто дорожит своим имуществом
15:30
Сколько власть украла у каждого украинца только по одной формуле
15:10
Замена паспортов на ID-карты: ажиотажа пока нет
14:30
Названа новая дата безвиза для Украины
14:20
Игровая торговая площадка G2A из Польши запустила прием платежей в Украине
Больше новостей