Ліза Боярська: Мене нескінченно прив'язують і катують

Ліза Боярська: Мене нескінченно прив'язують і катуютьЄлізавета Боярська розповіла про захоплюючу роботу у новому фільмі.

У Санкт-Петербурзі почалися зйомки гостросюжетного детективу під назвою "Мисливці за головами" від режисера Івана Шурховецького. У головних ролях - Філіп Янковський та Єлизавета Боярська. Нова стрічка - це 8-серійний сучасний детектив з незвичайним сюжетом і розв'язкою.

Головну героїню - Риту - грає популярна російська актриса Ліза Боярська. За сюжетом, вона шукає унікальних фахівців. На її шляху з'являється Тимур, який бореться з небезпечними злочинцями. У них одна мета - знайти геніального російського хіміка, який винайшов ліки від раку. Його винахід наркомафія хоче використовувати в своїх комерційних і не зовсім гуманних цілях.

Для Лізи Боярської робота в такому фільмі - дебют у жанрі "екшн". Актриса так прокоментувала свою роботу над новою роллю: "Я звикла до довгих ігрових сцен, найчастіше з вагоном тексту. А тут ні хвилини спокою, високий темпоритм і нескінченна зміна картинки ... І це так здорово! Ніколи не думала, що це так цікаво - знімати трюки! Мене тут нескінченно катують, прив'язують, голки під нігті засовують. Будуть також перестрілки, погоні на автомобілях ".

Але, незважаючи на нову захоплюючу роботу в кіно, Ліза Боярська вважає своєю головною роллю в житті - роль мами. Актриса намагається бути хорошою мамою для свого сина Андрія, якого народила у минулому році. Більше того, Боярська усвідомлює, що робота в кіно ніколи не замінить спілкування з сином. Тому вона намагається планувати зйомки таким чином, щоб більше часу проводити з сім'єю.

Також актриса зізналася, що вважає себе відмінною мамою. Нещодавно Ліза Боярська поділилася, що не планує зупинятися на одній дитині. Вона розповіла, що хотіла б народити ще 2-х малюків.

Свежие новости

20:00
Что принесут бизнесу «антикоррупционные» законопроекты Минфина
19:44
Владельцу Платинум Банка отказали в "разводе" с МТС
19:38
Занимательная арифметика или Про зарплаты бюджетников
19:30
Онищенко заявил, что Порошенко тратил деньги МВФ на подкуп депутатов и вымогал $200 млн. у Ахметова
19:00
Эксперт указал на тревожную тенденцию в экономике
18:00
На выход: директор одесской Укрпочты Приходько вместе с личными вещами прихватила токарные станки
17:00
Украинцам назвали пять причин отказаться от зарплаты в конверте
16:30
Жизнь одной ногой в ЕС
16:00
Руководителей школ и университетов обяжут подавать е-декларации
15:00
Киевский судья выбрал неожиданное место для хранения взятки
14:35
Мой личный страх
14:15
Эффект депутата. Рейтинг (не)эффективности украинских парламентариев
14:00
СБУ ликвидировала на Тернопольщине финансовую пирамиду
13:22
Сколько банков нужно Украине
12:30
Запорожсталь: не мешай, идет плавка
12:10
Кофе за 400 грн - новая схема взяток в "новой полиции"
11:42
На які тарифні сюрпризи очікувати в наступному році?
Больше новостей