Торгова війна - частина кремлівського сценарію, який придумав Медведчук

Торгова війна - частина кремлівського сценарію, який придумав МедведчукЯк тільки до Путіна просочилася приголомшуюча інформація про готовність Анегли Меркель підписати угоду про асоціацію з Україною, незважаючи на ув'язнення Тимошенко, група кремлівських аналітиків за участю Віктора Медведчука придумала ряд екстрених контрзаходів.

Український політик і кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук взяв участь у розробці російського плану з недопущення підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Про це пише тижневик Дзеркало тижня. Україна, посилаючись на власні джерела.

«Ще донедавна Росія не розглядала економічну війну як основний засіб протидії зближенню України з ЄС та укладення асоціації. Кремль був упевнений, що знаходження Тимошенко у в'язниці - найнадійніший запорука того, що Угоди про використання не буде ... Але, як стверджують наші джерела, на початку червня Москва отримала приголомшливу інформацію з Берліна: фрау Меркельуже не вважає тюремне ув'язнення Тимошенко непереборною перешкодою для асоціації з Україною і схиляється до підписання угоди», - пише оглядач видання.

За інформацією джерел газети, негайно було проведено екстрену нараду, на якій раднику президента РФ Сергію Глазьєву Путіним було поставлено завдання терміново розробити стратегію недопущення підписання Україною угоди з ЄС і втягування її в МС. «Глазьєв покликав на допомогу Медведчука, який є не тільки багаторічною довіреною особою Путіна, а й, як стверджують посвячені, вже рік виконує за пропозицією ... Януковича роль «зв'язкового» Банкової з Кремлем», - зазначає видання.

Журналісти підкреслюють, що стратегія тиску на Україну була розроблена в стислі терміни і покладена Путіну на стіл. «У ході аналізу допущених помилок в Москві дійшли висновку, що вони вперше програли інформаційну війну Україні. Був проведений ретельний моніторинг українського телеефіру, і російському лідеру продемонстрували не тільки вражаючу «нарізку» сюжетів основних українських телеканалів про те, який поганий Митний союз, і як добре Україні буде після укладення асоціацію з ЄС, а й доклали список власників цих каналів, а також детальну інформацію про їхній бізнес і зовнішньоекономічну діяльність по російському напрямку ... і про Родину, яка повторює про європейський вибір, але бажає заробити на російських нафтових потоках», - пишуть автори статті.

Газета зазначає, що, наносячи удар по найбільшим українським товаровиробникам, які експортують продукцію до Росії, Москва має намір створити істотні проблеми їх бізнесу, тим самим змусивши власників втихомирити свої ЗМІ і зажадати від керівництва України відмовитися від асоціації з ЄС на користь Митного союзу.

«Але і без тиску олігархів українська влада, за задумом, незабаром повинна відчути подих війни навіть у глибокому тилу. За деякими оцінками, за сім місяців 2013-го український експорт знизився на 12%, до Росії - більш ніж на 20%. Якщо дана тенденція не зміниться, і від третирування українського імпорту РФ не відступиться, то до кінця року Україна може втратити від п'яти до восьми мільярдів доларів. Проблеми з бізнесом у найбільших експортерів та платників податків, які формують значну частку як бюджету, так і ВВП, неминуче призведуть до зниження виробництва, зменшення надходжень до бюджету, невиплат зарплат або скорочень робочих місць і ... що? Правильно - до зростання невдоволення електорату, і так не сильно милуючого нинішню владу. Одна з цілей Кремля - ​​вибити електоральну грунт з-під ніг Януковича в східних і південних областях країни. Російська соціологія показує, що господарю Банкової в різній мірі довіряє 21% громадян України, а господареві Кремля - ​​42%», - підсумовує видання.

Нагадаємо, Федеральна митна служба Росії з 14 серпня фактично заблокувала ввезення товарів з України. Всю українську продукцію включили до списку ризикованих товарів. В уряді РФ повідомили, що рішення приймалося органами Митного союзу. Президент Віктор Янукович у зв'язку з цим висловив по телефону російському президентові своє занепокоєння.

У митниці РФ зазначили, що пом'якшать критерії контролю за українськими вантажами, коли Україна усуне нібито наявні порушення. У той же час влада України каже, що не отримували від російської сторони офіційних документів, що підтверджують порушення українськими експортерами норм законодавства Митного союзу або безпосередньо митного законодавства РФ.
Джерело

Свежие новости

00:05
Бродский предложил снести памятник Хмельницкому и арку Дружбы народов
21:27
"Это все же немного стыдненько, когда ты тупой", - журналистка о губернаторе Николаевщины
21:20
Гонтарева и шайка мошенников из НБУ должны сидеть в тюрьме - эксперт
21:15
Чому сивіє Петро Порошенко?
21:08
Новый губернатор Николаевщины рассказал, как давал взятки футбольным арбитрам
20:43
Из 423-х нардепов электронную декларацию подал 31 депутат
19:00
В Украине распространилась перепродажа просроченных продуктов - СМИ
18:44
За неделю до штрафов: е-декларации подал только 31 депутат Рады
18:34
Гонтарева наносит ответный удар (ДОКУМЕНТ)
18:30
На яких схемах процвітає корупція у сфері державних закупівель
18:27
Пупса достают из-под земли
18:23
Барах: Андрій Вадатурський намагається обмазати мене бездоказовим брудом
18:10
Украинская экономика мне все больше и больше напоминает кубинскую. И вот почему
18:00
Жителей Киева ждут новые штрафы
17:30
В Украине распространилась перепродажа просроченных продуктов - СМИ
17:00
Гройсман отреагировал на зарплатные «хотелки» нардепов
16:30
В Украине назвали самых влиятельных женщин страны
Больше новостей