Продукти, які знизять стрес і запобігнуть раку

Продукти, які знизять стрес і запобігнуть ракуПрості зміни в раціоні допоможуть значно знизити ризик розвитку раку або інших дегенеративних захворювань, викликаних стресом

«Майте на увазі: хронічний стрес робить жахливі речі з нашим імунітетом. Існує багато переконливих наукових даних, щоб припустити, що стрес може знизити нашу оборону проти хвороб. Пам'ятайте, що сильна імунна система - наш захисник від раку», - попереджає натуропат Бланш Левін, яка протягом останніх 25 років вивчала природні методи зцілення від різних хвороб.

Як уникнути небезпеки хронічного стресу? Природньо, здорова дієта дещо допомагає полегшити стрес. Ми не завжди можемо уникнути стресу в нашому житті, - але, ми можемо жити способом життя, який зводить до мінімуму наслідки стресу. Деякі найбільш важливі поживні речовини, вітаміни групи В, які знаходяться в зародках пшениці, сухофруктах, квасолі, броколі, насінні соняшнику, сочевиці і горіхах допоможуть захистити нервову систему і заспокоїти розум. Вони сприяють синтезу гормону серотоніну, який допомагає нам відчувати себе добре, бореться з тривогою, дратівливістю, напругою і безсонням. Кращими джерелами іншої важливої речовини - вітаміну С - є органічні фрукти і овочі: цитрусові, полуниця, помідори і червоний перець.

Кальцій і магній допомагають заспокоїти нерви і вкрай важливі для здорового психічного стану. Ці мінерали зустрічаються в багатьох продуктах харчування, в тому числі, молоці, сардинах, насінні кунжуті, горіхах і темній зелені.

І, звичайно ж, не забудьте про фізичні вправи - нагадує Бланш Левін. Для більшості людей, фізична активність повинна бути відносно легкою і приємною. Природньо, зі спортсменами з точки зору інтенсивності інша історія.
Джерело

Свежие новости

12:00
«Антрацитовая зависимость». Это тоже лечится
11:52
"В любой стране политическая карьера Савченко была бы закончена в тот же день", - Фельдман
11:20
Кононенко взял добычу
10:30
Почему новый Трудовой кодекс оказался скандальным
09:40
Почему украинский малый бизнес по прежнему некому кредитовать
09:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
22:00
Известного топ-чиновника Одесской ОГА поймали на взятке
21:00
Украинец купил памятник Ленина за 253 тысячи гривен
20:10
Пенсии для украинцев и жителей псевдореспублик: у кого больше
20:00
Артем Пшонка купил судью Чередниченко за $250 000?
19:30
Сколько зарабатывают и на чем воруют в украинской полиции
19:20
Теневая экономика: почему она возникает и как помогает экономическому росту
18:30
Не пора ли ВР принять закон о неприкосновенности «антикоррупционеров», выдать им наградное оружие и талоны на посещение буфета ВР?
18:30
Порошенко vs Гройсман: как первые лица пиарятся в Facebook
17:40
Как участниками АТО и их семьям получить денежную компенсацию за жилье. Все нюансы сложной процедуры
17:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
16:50
“Укроборонпром” затягивает процесс поиска международного аудитора
Больше новостей