Україна не вступатиме до ЄС, - Путін

Україна не вступатиме до ЄС, - ПутінМосква і Київ розгортають небувале спілкування один з одним, а Володимир Путін відкрито висловлює небачену турботу про Україну, турбуючись про погрози з боку Євросоюзу.

Президент Росії Володимир Путін повідомив, що наступного тижня до Москви приїде українська делегація для консультацій з російськими партнерами з усіх питань, пов'язаних з планами зближення України та ЄС. «Ми вчора розмовляли з президентом України і домовилися, що проведемо додаткові консультації. Наступного тижня до Москви прилетять наші колеги з України, щоб на міжурядовому рівні проаналізувати всі можливі загрози, пов'язані з цією ситуацією», - сказав він під час наради у Ростові-на-Дону, пише Інтерфакс-Україна.

При цьому він підкреслив, що «Україна не збирається вступати до ЄС, йдеться про підписання угоди про асоціацію, причому, за оцінкою наших експертів, на досить жорстких для української економіки умовах».

Як відзначив Путін, «в ході консультацій належить зрозуміти, існують такі загрози або не існують, і якщо так, то що з цим робити».

Також до Москви прибуде прем'єр Микола Азаров. Такі домовленості були досягнуті в ході телефонної розмови між главами уряду України і Росії.

«У ході розмови (з Дмитром Медведєвим) була досягнута домовленість про робочий візит Миколи Азарова до Москви в понеділок, 26 серпня», - повідомила прес-секретар російського прем'єра Наталія Тімакова.

За її словами, в ході переговорів у російській столиці будуть обговорюватися поточні питання економічних відносин між Росією і Україною.
Джерело

Свежие новости

11:30
Онищенко пошел на сделку с правительством США в обмен на гарантии, что его не будут беспокоить по "газовому делу", - адвокат
11:00
Судья с зарплатой 2,1 тыс. грн в месяц ездит на Porsche Panamera
10:30
Судья с зарплатой 2,1 тыс. грн в месяц ездит на Porsche Panamera
10:05
Скандальный театр на Подоле показали с высоты
09:40
Как Сергей Курченко выходит в фавориты угольного бизнеса
09:05
РАДИКАЛ ПОПОВ С СВОЯКОМ ОТЖИМАЮТ ИМУЩЕСТВО В ПОЛЬЗУ БАНКА-ОБНАЛЬЩИКА ПШОНКИ-МЛАДШЕГО
09:00
В руководители аэропорта «Борисполь» метит казнокрад Андрей Мазур
08:00
Нас снова грабят - эксперт о нулевой декларации
07:30
Всі три роки після Революції – це боротьба з системою
07:05
Власть погружает украинцев в зимнюю спячку, как тушканчиков
06:30
"Мелания" теперь самое популярное слово в словенских СМИ
21:22
Трагедия в Княжичах: уйдет ли Аваков
19:09
Разгром ларьков на метро "Политехнический институт" вместе с товаром. ФОТО
18:30
Начальство Хмельницкой областной полиции наживалось на помощи для АТО
18:26
Тимошенко звинувачує Порошенка
17:30
Заработать на пенсию станет труднее
16:30
Тимошенко заявила о намерении подать в суд на Коболева
Больше новостей