Третина часу, проведеного в спортзалі, витрачається даремно

Третина часу, проведеного в спортзалі, витрачається даремноДослідники повідомляють, що середньостатистичний «спортсмен» проводить у спортзалі близько години. Однак частину цього часу він примудряється витратити на зовсім неспортивні заняття.

Конкретніше справа йде так: приблизно 21-ну хвилину занять люди витрачають на те, щоб розплутати навушники, які як на зло зав'язалися в "гордіїв вузол", перевіряють пошту, навіщось заходять в Інтернет, але ніяк не поспішають зайнятися тим, заради чого прийшли в тренажерний зал. Відволікаючі фактори спалюють час, але ніяк не калорії.

Більшість респондентів, які відвідують спортзал, сказали, що ходять на тренування 2-4 рази на тиждень - хороший результат, якщо враховувати, що більшість дорослих і дітей не роблять навіть елементарної зарядки вранці. Проте, на ділі з'ясувалося, що такі шанувальники здорового способу життя все ж чималу частину часу витрачають не на заняття, а на сторонні речі. До речі, 32% опитуваних зізналися, що йдуть в спортзал тільки заради того, щоб поспілкуватися зі своїми знайомими.

Вчені все ж рекомендують розбиратися з навушниками, налаштуваннями плей-листів і тому подібними речами до відвідування тренування. Так ви зможете заощадити масу часу, а найголовніше - позбутися зайвих кілограмів швидше.

Походи в тренажерний зал - це прекрасна можливість підтримувати своє тіло в хорошій формі, особливо якщо робота передбачає щоденне сидіння біля монітора. Займатися вдома, звичайно, теж можна, але не всі можуть дійти до поставленої мети на самоті і без підказок тренера, а от заняття в оточенні таких же пихкаючих від зусиль людей - додаткова мотивація продовжувати виконання своєї програми.

Свежие новости

20:20
МВФ выделит Украине до конца года $1,3 млрд
20:00
Арестован владелец офшора, через который вывели $53 млн из банка Жеваго
19:07
Последний донецкий «кремень»
19:00
В ГПУ показали баснословную заначку «янтарного» коррупционера
18:50
Проблема выбора: битумная или металлочерепица?
18:46
Грынив отказался объяснять, на что семья купила квартиру и машину
18:42
Ахметов потерял топливного собрата
18:30
Проректор Юридической академии сделал своим детям подарки на три миллиона
18:30
Урок для Украины: как жить по средствам
18:00
Розенко ожидает 7-10 млрд гривен дополнительных поступлений в Пенсионный фонд
17:45
Кто лоббирует интересы ПриватБанка в США
17:00
Нардеп Балога задекларировал 26 картин ХIX- ХX веков
16:30
«БЕДНЫЙ» ЗАМЕСТИТЕЛЬ ГЕНПРОКУРОРА ХРАНИТ В ВАЛЮТЕ ПОЧТИ ШЕСТЬ МИЛЛИОНОВ ГРИВЕН
16:10
Вино, предательство и офшоры. Подозрительные связи олигарха Ермолаева
15:40
Экономист рассказал об угрозах повышения минимальной зарплаты
15:30
Рост минимальной зарплаты обеспечат сокращения бюджетников, девальвация и рост госдолга – экономист
15:00
Данные о хищении Филатовым полумиллиарда гривен из горбюджета Днепра уже переданы правоохранителям, - Антикоррупционная инициатива
Больше новостей