Третина часу, проведеного в спортзалі, витрачається даремно

Третина часу, проведеного в спортзалі, витрачається даремноДослідники повідомляють, що середньостатистичний «спортсмен» проводить у спортзалі близько години. Однак частину цього часу він примудряється витратити на зовсім неспортивні заняття.

Конкретніше справа йде так: приблизно 21-ну хвилину занять люди витрачають на те, щоб розплутати навушники, які як на зло зав'язалися в "гордіїв вузол", перевіряють пошту, навіщось заходять в Інтернет, але ніяк не поспішають зайнятися тим, заради чого прийшли в тренажерний зал. Відволікаючі фактори спалюють час, але ніяк не калорії.

Більшість респондентів, які відвідують спортзал, сказали, що ходять на тренування 2-4 рази на тиждень - хороший результат, якщо враховувати, що більшість дорослих і дітей не роблять навіть елементарної зарядки вранці. Проте, на ділі з'ясувалося, що такі шанувальники здорового способу життя все ж чималу частину часу витрачають не на заняття, а на сторонні речі. До речі, 32% опитуваних зізналися, що йдуть в спортзал тільки заради того, щоб поспілкуватися зі своїми знайомими.

Вчені все ж рекомендують розбиратися з навушниками, налаштуваннями плей-листів і тому подібними речами до відвідування тренування. Так ви зможете заощадити масу часу, а найголовніше - позбутися зайвих кілограмів швидше.

Походи в тренажерний зал - це прекрасна можливість підтримувати своє тіло в хорошій формі, особливо якщо робота передбачає щоденне сидіння біля монітора. Займатися вдома, звичайно, теж можна, але не всі можуть дійти до поставленої мети на самоті і без підказок тренера, а от заняття в оточенні таких же пихкаючих від зусиль людей - додаткова мотивація продовжувати виконання своєї програми.

Свежие новости

11:30
Онищенко пошел на сделку с правительством США в обмен на гарантии, что его не будут беспокоить по "газовому делу", - адвокат
11:00
Судья с зарплатой 2,1 тыс. грн в месяц ездит на Porsche Panamera
10:30
Судья с зарплатой 2,1 тыс. грн в месяц ездит на Porsche Panamera
10:05
Скандальный театр на Подоле показали с высоты
09:40
Как Сергей Курченко выходит в фавориты угольного бизнеса
09:05
РАДИКАЛ ПОПОВ С СВОЯКОМ ОТЖИМАЮТ ИМУЩЕСТВО В ПОЛЬЗУ БАНКА-ОБНАЛЬЩИКА ПШОНКИ-МЛАДШЕГО
09:00
В руководители аэропорта «Борисполь» метит казнокрад Андрей Мазур
08:00
Нас снова грабят - эксперт о нулевой декларации
07:30
Всі три роки після Революції – це боротьба з системою
07:05
Власть погружает украинцев в зимнюю спячку, как тушканчиков
06:30
"Мелания" теперь самое популярное слово в словенских СМИ
21:22
Трагедия в Княжичах: уйдет ли Аваков
19:09
Разгром ларьков на метро "Политехнический институт" вместе с товаром. ФОТО
18:30
Начальство Хмельницкой областной полиции наживалось на помощи для АТО
18:26
Тимошенко звинувачує Порошенка
17:30
Заработать на пенсию станет труднее
16:30
Тимошенко заявила о намерении подать в суд на Коболева
Больше новостей