83-річний Клінт Іствуд більше не приховує новий роман

83-річний Клінт Іствуд більше не приховує новий романІнтрига навколо розлучення 83-річного актора Клінта Іствуда з дружиною Діною Руїз продовжує зростати. Через усього два дні після повідомлення про розлучення актор був помічений з 42-річною Ерікою Томлінсон-Фішер.

З'ясувалося, що колишній чоловік Еріки Скотт Фішер, з яким вона розлучилася в 2012 році, протягом багатьох років був близьким другом Діни Руїз. А з Клінтом Іствудом жінка була знайома з лютого минулого року. І здається, ще до розлучення з Діною актора пов'язувало з Томлінсон-Фішер щось більше, ніж просто дружні стосунки.

«Після того, як Еріка і Скотт розлучилися, Томлінсон-Фішер була впевнена, що у її колишнього чоловіка роман з Діною, - повідомив американським ЗМІ близький до пари парі. - У лютому минулого року Еріка зателефонувала Іствуду, щоб висловити йому свої підозри. Потім вони зустрілися, і Клінт закохався в неї».

У свою чергу, 48-річна Діна Руїз так коментує знімки колишнього чоловіка з новою коханою: «Мені неприємно бачити фотографії Клінта з пані Томлінсон-Фішер. Я з нетерпінням чекаю, коли в моєму житті почнеться новий розділ».

Про Іствуда його колишня дружина висловлюється досить позитивно. «Не люблю читати негативні речі про Клінті, - написала Діна в Twitter. - Він чудова, добродушна, блискуча людина. Незважаючи ні на що».

Нагадаємо, що чутки про те, що відносини між подружжям аж ніяк не безхмарні, з'явилися в квітні 2013 року, коли Іствуд прийшов на фестиваль Tribeca в Нью-Йорку без обручки.

Відомо, що Клінт Іствуд був одружений два рази і у нього є п'ятеро дітей від різних жінок (Діна народила йому доньку Елісон).

Першою дружиною актора була модель Меггі Джонсон, з якою він зустрівся на побаченні всліпу і прожив 31 рік, також він довгий час жив з актрисою Сондріо Локк.

Як розповів Іствуд Carmel Magazine, він познайомився зі своєю другою дружиною Діною під час інтерв'ю в 1992 році: «Ми сподобалися одне одному. А один з її колег після нашої розмови сказав: «Ви одружитеся!». «Спочатку мені в душу запали її очі - величезні очі лані. Також Діна дуже відверта і вміє відстоювати свою думку», - зазначив Клінт.

Свежие новости

20:20
МВФ выделит Украине до конца года $1,3 млрд
20:00
Арестован владелец офшора, через который вывели $53 млн из банка Жеваго
19:07
Последний донецкий «кремень»
19:00
В ГПУ показали баснословную заначку «янтарного» коррупционера
18:50
Проблема выбора: битумная или металлочерепица?
18:46
Грынив отказался объяснять, на что семья купила квартиру и машину
18:42
Ахметов потерял топливного собрата
18:30
Проректор Юридической академии сделал своим детям подарки на три миллиона
18:30
Урок для Украины: как жить по средствам
18:00
Розенко ожидает 7-10 млрд гривен дополнительных поступлений в Пенсионный фонд
17:45
Кто лоббирует интересы ПриватБанка в США
17:00
Нардеп Балога задекларировал 26 картин ХIX- ХX веков
16:30
«БЕДНЫЙ» ЗАМЕСТИТЕЛЬ ГЕНПРОКУРОРА ХРАНИТ В ВАЛЮТЕ ПОЧТИ ШЕСТЬ МИЛЛИОНОВ ГРИВЕН
16:10
Вино, предательство и офшоры. Подозрительные связи олигарха Ермолаева
15:40
Экономист рассказал об угрозах повышения минимальной зарплаты
15:30
Рост минимальной зарплаты обеспечат сокращения бюджетников, девальвация и рост госдолга – экономист
15:00
Данные о хищении Филатовым полумиллиарда гривен из горбюджета Днепра уже переданы правоохранителям, - Антикоррупционная инициатива
Больше новостей