Шахтар розгромив Динамо Бухарест

Шахтар розгромив Динамо БухарестСкориставшись паузою в чемпіонаті, «Шахтар» провів контрольний матч. У столиці Румунії «гірники» впевнено обіграли «Динамо» Бухарест.

Господарі розпочали матч активно, і вже на 5-й хвилині Елтон ледь не вразив ворота «Шахтаря», але гостей врятувала штанга. Не забиваєш ти - забивають тобі. Це футбольне гасло через дві хвилини підтвердив Дуглас Коста - Шиндер пройшов по лівому фланзі, обігрався з Тейшейрою і подав в штрафну. Захисник румунської команди Тіко виніс м'яч, але недалеко - Коста з меж штрафного точно пробив у ближній кут - 1:0 на користь українського клубу.

Другий гол «Шахтар» забив на 39-й хвилині - це Луїс Адріано холоднокровно реалізував 11-метровий, призначений за фол Елтона проти Кости в штрафній «Динамо».

Ну а в самому дебюті другого тайму, заволодівши м'ячем на підступах до штрафного, результативний удар по воротах суперника завдав новачок «Шахтаря» Антон Шиндер.

«Динамо» (Бухарест, Румунія) - «Шахтар» (Донецьк, Україна) - 0:3 (0:2)

Голи: 0:1 Коста (8), 0:2 Адріано (39, з пен.), 0:3 Шиндер (46)

«Динамо»: Белгредян, Фаі, Дюримель, Тіко, Греку, Бубакар (Хасанович, 77), Елтон (Жугару, 62), Матей (к), Куртян, Лазар (Зугула, 46), Тукудян (Денчулеску, 65)

«Шахтар»: Каніболоцький (Крюков, 75), Кобін, Кривцов (Глушицький, 46), Воловик, Ізмаїл, Тейшейра, Фред (Юрченко, 84), Коста, Шиндер, Адріано (к), Феррейра (Ілсіньо, 75)

Попередження: Елтон (38), Тейшейра (42), Коста (81)